Doporučení z první ruky

Jan Onesork — konzultant internetového marketingu a SEO pro anglicky mluvící země


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Na celé spolupráci nejvíc oceňuji, že výsledkem nebyla jen komplexní a profesionálně zpracovaná analýza klíčových slov, ale i sada doporučení a rad týkajících se jejich implementace. Věřím tomu, že naše spolupráce bude pokračovat i v budoucnu.

Karel Figlár
Director of Digital Marketing, Kentico Software
www.kentico.com

Honza je opravdový profesionál s hlubokou znalostí toho, jak SEO funguje. Na jeho auditu stavíme naši SEO strategii dodnes.

Tomáš Zapletal
CEO, Worldee
www.worldee.com

S Honzou jsem řešila analýzu klíčových slov v anglické mutaci. Na začátku jsme si jasně definovali cíl a vše potřebné pro Honzovu práci. Vše působilo čistě a organizovaně… pak jsme jen čekali na výsledek. Přišla obří tabulka s několika záložkami, slovními spojeními a bilion čísly - hrůza! Co s tím budeme dělat? No, on Honza tomu co dělá opravdu rozumí a po dvouhodinovém výkladu a prezentaci všeho v celé tabulce se prvotní panika uklidnila a bylo jasno a čisto jako na začátku. Honzův klidný hlas s milým úsměvem nám dal ve všem smysl a my jsme se konečně mohli posunout v našem projektu dále. Je těžké na české scéně najít někoho, kdo vám pomůže se zahraniční analýzou tak, že jazyku opravdu rozumí. S Honzou nás čeká ještě další spolupráce, bude nám pomáhat s technickým SEO dozorem nového webu. Já se na to těším, protože vím, že to zase dopadne dobře a mohu se na Honzu spolehnout.

Magdaléna Ondrušová
Marketing specialist, TON
https://www.ton.eu/en/

Honza je absolutní profesionál, spolupráci s ním vřele doporučuji. Pro naši agenturu PUXdesign pracoval přes tři roky jako externista na SEO v českém a slovenském prostředí. Dodával nám analýzy klíčových slov, návrhy pro strukturu nových i redesignovaných řešení a řadě klientů se věnoval dlouhodobě s cílem navýšit návštěvnost z organického vyhledávání a návazně na to zvýšit obchodní výkon. Honza vždy hledí, jak svoji práci vylepšit a posunout dál. Jeho největší přidaná hodnota je u webů s rozsáhlou architekturou a velkým počtem stránek, s nimiž si díky automatizaci umí poradit v krátkých časech. Pro nás jedině škoda, že se rozhodl zaměřit na anglické vyhledávání, protože v tomto směru nemáme tolik klientů.

Tomáš Hložánek
digitální agentura PUXdesign
www.puxdesign.cz
Mgr. Ivo Kylián

Jana Onesorka určitě mohu plně doporučit pro vaše projekty, které mají za cíl prorazit zejména na anglicky mluvících a smýšlejících trzích. Jeho silné analytické myšlení a velký přehled nad SEO problematikou zcela zastiňuje jeho tichou povahu. Pokud hledáte strategického partnera pro online marketing, s Janem neuděláte chybu.

Mgr. Ivo Kylián
SEO konzultant a specialista na online marketing

Snažili jsme se nejprve sami být vidět na internetu a brzy nám došlo, že nestačí jednorázová konzultace na téma SEO. Oslovili jsme tedy několik SEO analytiků a vybrali jsme Honzu, který nám již rok pomáhá se zviditelněním webu. Máme pozitivní zpětnou vazbu od veřejnosti a klientů, řada z nich nás snadno najde na internetu a využívá naše služby kariérového poradenství.

Mgr. Hana Rozprýmová
vedoucí centra, Centrum vzdělávání všem
www.vzdelavanivsem.cz

SEO se povedlo perfektně, všechna klíčová slova jsou první nebo v TOP 5 v obou vyhledávačích (Google, Seznam). Návštěvnost šla rapidně nahoru a přilákalo to také hodně konverzí. Honzovy argumenty se mi zdály přesvědčivé a jsem rád, že jsem se pro něj rozhodl.

Jan Ševčík
jednatel, SnadnýWeb.cz
www.snadnyweb.cz

S prací pana Onesorka jsem velmi spokojená. Prozatím pro mou umělecky orientovanou webovou stránku provedl vstupní analýzu a analýzu klíčových slov. Vřele jej doporučuji pro jeho nadšení, zjevně rozsáhlé zkušenosti, spolehlivost, profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci. Velmi si cením také toho, že se snaží poradit i v souvisejících oblastech, které nejsou zcela předmětem naší spolupráce.

S Honzou jsme se potkali na think tanku v Brně, kde mi nabídnul nezávaznou konzultaci ohledně struktury a klíčových slov k mému záměru vytvoření informačního webu s tématem slaměných domů v angličtině s nabídkou typových projektů k povolení a provedení staveb pro evropský trh. Konzultace s Honzou mi danou problematiku poměrně zásadně osvětlila, měl řadu zajímavých postřehů a dal mi několik cenných doporučení. Pro velké pracovní vytížení zvažujeme intenzivnější spolupráci až ve vzdálenější budoucnosti, ale i tak cítím už teď potřebu Honzovi poděkovat za odborné informace i sympatický lidský přístup. Děkuji.

Ing. Daniel Grmela
projektant, poradce a lektor se specializací na nízkoenergetické slaměné domy
www.slamak.info danielgrmela@slamak.info 602 443 664

Pro náš nový projekt Originální knihy jsme potřebovali nastavit webovou analytiku. Oslovili jsme Jana Onesorka a to byla opravdu dobrá trefa! Na každé spolupráci si vždy vážíme věcné a srozumitelné komunikace, a ta byla v tomto případě opravdu na jedničku s hvězdičkou. Komunikace probíhala velmi operativně, práce byla odvedena kompletně a v bleskovém termínu. S dalšími potřebami ohledně internetového marketingu našeho projektu se určitě na Honzu znovu obrátíme.

Ing. Miroslava Urbánková
jednatelka ELTISK s.r.o.
www.OriginalniKnihy.cz mirka@sluzebnik.cz 602 722 036