Doporučení z první ruky

Jan Onesork — konzultant internetového marketingu a SEO pro anglicky mluvící země


Zobrazuji č. 11-14 z celkem 14 doporučení

Prozatím vstupní analýza, analýza klíčových slov a příprava na spuštění původního e-shopu v Magento. Situace je složitější než u klasického samostatného CZ shopu, jedná se o mezinárodní strukturu e-shopů s centrálou. Nicméně pan Onesork si vede výborně. Spolupráci s ním vřele doporučuji! Skvělá komunikace, vstřícnost a trpělivost, rychlost, ale zároveň pečlivost. Dokáže předat informace pro laika ve srozumitelné řeči. Pokud nastanou jakékoliv překážky na cestě, nebojí se je řešit a snaží se je vždy vyřešit a dotáhnout do konce. Skvěle se orientuje a nakonec umí krásně koordinovat a priorizovat proces za vás.

Nikola Geržičáková
www.mytummy.cz

Dobrý den, s panem Onesorkem jsme moc spokojeni, jak po stránce výkonu, tak komunikace. Pro naši internetovou agenturu v Brně digishock.cz nám pomáhá s realizací PPC kampaní a SEO. Takže doporučuji www.onesork.cz

F. Blum
tvůrce webových stránek, digitální agentura V Brně
www.digishock.cz

Honza se s námi podělil o své bohaté zkušenosti s Facebook lokální propagací. Po dvou hodinách jeho výživné konzultace jsme schopni nastavit vlastní kampaň a získávat více zákazníků do našich kamenných prodejen. Máme velmi pozitivní zkušenost s Honzou a jeho vzdáleným poradenstvím pomocí Skype a sdílené obrazovky.

Pocit ze spolupráce s panem Onesorkem bych vyjádřil slovy „naprostá profesionalita“. Výsledky se okamžitě dostaví a přinesou radost z vynaložené dřiny. Několikrát jsme se vrátili s prosbou o radu i po dokončení projektu. Vždycky to samé. Rychlé, efektivní a účinné řešení. Mohu jen doporučit.

Pavel Hanousek
jednatel, Code Creator
www.codecreator.cz