Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Rozehnal > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Rozehnal — webdesignér a programátor

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Jan Rozehnal:
Spolupráce s p. Rozehnalem je zcela příkladná. Má velký zájem, aby projekt fungoval co nejlépe a s co nejmenší námahou na administrativní údržbu webu samotným uživatelem. Velmi příjemné je, že provozuje vlastní weby a e-shop spolu s platebním systémem, a jeho nemalé zkušenosti aplikuje na klientský web, což velice chválím. Příkladná je také telefonická a e-mailová komunikace, kde vše perfektně popisuje textem a zároveň podrobnými obrázky – je vidět, že i do psaní e-mailů dává mnoho energie. Myslím, že uspokojí jak úplného webového začátečníka, který vůbec netuší, co všechno ho v obchodování na internetu čeká, tak zkušeného matadora s více weby a e-shopy. Dohodnutou cenu dodržel i přes výrazné zvýšení množství práce a času. Jsem velmi spokojen a mohu jen doporučit.

Vladimír Mešťánek

jednatel společnosti
www.eurobalik.cz ~ info@eurobalik.cz
Dlouze jsem se rozmýšlel, komu svěřit tvorbu nových webových stránek. Po předchozích zkušenostech jsem si uvědomoval jedno – buď natrefím na někoho, kdo mi skutečně pomůže, nebo to bude další ztráta času, peněz a iluzí. Je příjemné moci se ohlédnout zpět a vědět, že jít do toho s panem Rozehnalem byla ta nejlepší možná volba! Svou profesi pan Rozehnal ovládá dokonale a na ostatní (v mém případě grafika) dokáže doporučit špičkové partnery. Výsledek předčil veškerá má očekávání a z přístupu jsem nadšen. Velmi osobní jednání, ochota cokoliv srozumitelně vysvětlit, preciznost, práce dle dohody a spíše vždy ještě něco navíc. Heslo pana Rozehnala patrně bude: „Nic není problém!“ Myslím, že jsem měl velmi specifické požadavky a nikdy jsem se nesetkal s neochotou nebo nechutí se do věci pustit. Naopak, vždy mi pan Rozehnal byl spíše další inspirací a tak je výsledek jistě o mnoho lepší, než pokud by někdo jiný jen splnil mé prvotní představy. Vřele děkuji a těším se na další spolupráci. Pokud hledáte spolehlivého partnera, tak jste na správné adrese.

Jan Richter

www.mystreetshop.cz ~ info@mystreetshop.cz ~ 607 704 045
S p. Rozehnalem spolupracuji za uplynulých několik měsíců již na několikátém projektu. Má skvělé schopnosti nalézt a realizovat potřebné požadavky nejvhodnějším řešením; domluva byla vždy férová. Pokud hledáte kvalitního programátora, p. Rozehnala mohu jedině doporučit.

Patrik Fingr

provozovatel sítě internetových portálů a magazínů
frontmedia.cz
K panu Rozehnalovi nás přivedly kladné reference které pluly internetem. Musím jen potvrdit, že pravdivost referencí se jen potvrdila. Požadavky na úpravy a zásahy do našeho eshopu řeší obratem na velmi profesionální úrovni. Jeho vylepšení a dostupné moduly jsou opravdu parádní. Těšíme se na naši dlouhodobou spolupráci.

Veronika Bečvářová

eshop - specialista na sportovní dresy
www.trops-sport.cz ~ info@trops-sport.cz ~ 777 819 635
Po špatných zkušenostech s jinou firmou vytvářející webové stránky Vám chceme tímto poděkovat za Vaši profesionalitu, spolehlivost a rychlost s jakou byly vytvořeny naše webové stránky. Proto i tímto bychom rádi oslovili další zájemce, jak firmy tak i jednotlivce, aby se s důvěrou obrátili na Vaši firmu, čímž si zajistí naprostou spokojenost a hlavně kvalitu svých webových stránek. Tímto ještě jednou děkujeme!

Leona Pencová

obchodní ředitelka ANS Praha a.s.
Pro spolupráci s Honzou a jeho firmou jsme se rozhodli po výběru z několika společností, které se zabývají tvorbou webových stránek. Realizace webu byla záležitost překvapivě krátké doby a v rozumné cenové relaci. S konečnou podobou stránek jsme naprosto spokojeni. Honzovy služby doporučujeme každému, kdo hledá rychlou, bezproblémovou a profesionální spolupráci.

Pavlína Mikulíková

TSB spol. s r.o.
Ačkoliv se nám z počátku zdálo, že vytvoření stránek bude jednoduchou záležitostí, v průběhu času se ukázal opak. A zde ještě jednou děkuji za přístup, kdy bez naší větší pomoci, pouze na základě kusých informací, si pan Rozehnal a jeho firma poradila s technickou specifikací v našem oboru. Sami iniciativně stvořili plně funkční stránku, za kterou se nemusíme stydět. Doporučuji tímto jejich služby všem firmám, které si chtějí za velmi rozumné prostředky stvořit na svém webu virtuální obchod a mít jistotu, že po spuštění bude zabezpečen plnohodnotný chod a servis.

Jiří Pospíšek

jednatel společnosti Hanpol s.r.o.
Přes opravdu šibeniční termín, který od nás Honza dostal, vytvořila jeho firma stránky, které důstojně reprezentují naši firmu. Komunikace byla výborná, operativně reagovali na naše požadavky a sami domýšleli funkčnost stránek, aby tyto byly pro zákazníka lákavé, přehledné a neodrazovaly svou komplikovaností. Můžeme jen doporučit!

Hana Václavíková

Studio Variace, s.r.o.
Děkujeme za profesionální a rychlý přístup Honzy a jeho firmy při vytváření našich webových stránek i za pomoc, kterou nám poskytli s dalšími službami s tím spojenými.

Ing. Václav Smělý

Ekoservis Praha
Na spolupráci s Honzou a jeho studiem oceňujeme zejména ochotu a umění vcítit se do potřeb klienta a pochopení představ prezentace jeho práce. Nemůžeme opomenout ani znalost současných trendů ve tvorbě webových stránek.

Lucie Dytrychová

Media PR s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS