Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Rozehnal > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Rozehnal — webdesignér a programátor

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace Jan Rozehnal:
Vybral jsem si neobvyklý koníček a přesto se Honza dokázal vcítit do mých potřeb a se svým studiem vytvořil pěkné a přehledné stránky, aby každého zaujaly. Nebyly to první stránky, které pro mě vytvořil. Pokaždé mu stačily jen drobné informace, z kterých dokázal vytvořit a odvést profesionální práci ve svém oboru. Práce to není rozhodně jednoduchá. Nejvíce oceňuji, že pokaždé dokázal vyhovět potřebám a představám zákazníka. Nejdříve vytvořil grafický návrh a až po schválení pokračoval v práci, která netrvala dlouho. Přeji hodně spokojených zákazníků a děkuji za poctivě odvedenou práci v krátkém čase.

Petr Svoboda

modelář a entomolog
S Janem Rozehnalem spolupracujeme již několik let od vzniku našeho e-shopu a naši spolupráci hodnotíme kladně. Jan je odborník, vyřeší každý problém a úlohu za velmi přijatelných cenových podmínek. Jelikož se jedná o kvalitního člověka, je třeba dohodnout si určitý časový rámec, neboť má hodně práce a zakázek, nemůže se věnovat všem a hned.

Mário Ráth

obchodní ředitel ve firmě E-podnikatel.sk
www.e-podnikatel.sk ~ mario.rath@e-podnikatel.sk
Po špatných zkušenostech s předchozí firmou, která pracovala na vývoji našeho eshopu, jsme přešli k Honzovi. Na úkor šibeničního termínu nám náš projet dotáhl na den přesně a to jsme si ještě plno věcí vymysleli co potřebujeme navíc pro plynulý chod. Každý problém, který po předchozí firmě našel, s námi diskutoval a věděl jak ho vyřešit, a co více, měl vždy několik variant jak danou věc udělat lépe. Honza je programátorský Garri Kasparov. Mezitím co jsme se mu snažili vysvětli určitý krok nebo funkci co jsme chtěli naprogramovat, Honza pohotově a elegantně viděl možný problém a dokázal vysvětli proč je náš krok dobrý nebo špatný a jaké by bylo možné řešení. Pro Honzu není nic problém, možná čas, kterému se nedostává. Protelefonovali jsme hodiny během vývoje. A byť byl Honza někdy pod tlakem nebo v časové presu, vždy komunikuje velmi slušně a trpělivě se snaží vysvětlit daný problém k plnému pochopení. Jeho spolupráce je profesionální, precizní a bezproblémová. Děkujeme za servis, bezproblémový chod eshopu a další rodící se budoucí vývojové stupně našeho eshopu.

Luděk Heřman

www.cultgarage.cz
S panem Rozehnalem spolupracuji déle než 15 let. Za tu dobu jsme spolu vytvořili dva nové weby a mnoho aktualizací. Požadavky na naše weby byly velmi náročné, ale pan Rozehnal si s tím vždy poradil. Velmi rád s ním budu spolupracovat i v budoucnu.

Pavel Procházka

www.cokoladove-speciality.cz ~ info@cokoladove-speciality.cz ~ 608 253 625
Díky Janovi jsme zrealizovali náš e-shop včetně jeho mnoha automatizací, které Jan vytvářel unikátně přímo na míru našemu projektu. Jan není slibovatel jako mnoho programátorů a firem, kteří vyberou zálohu a pak vás vodí za nos a nic nedokončí. V tomto případě se vám to nestane a dostanete 100% odvedenou profesionální práci. Mohu jen doporučit spolupráci.

Hans Nemec

Geschäftsführer
24ohrringe.de
S Janem jsme začali spolupracovat na již postaveném e-shopu, kde bylo třeba doplnit rozšiřující moduly. Umím si představit, že typ zakázky, kdy je třeba přebrat práci po někom jiném, je vždy velkou výzvou. Jan se jí zhostil technicky výborně a též absolutně korektně vůči původnímu tvůrci. Velmi oceňujeme také jeho schopnost navrhovat uživatelská řešení 100% user friendly. Vždy se cítíme jako rovnocenní partneři v diskusi nad našimi představami. To považujeme ve světě odborníků, kde jsme jen občasnými návštěvníky, za velkou přednost. Janovu práci doporučujeme a přejeme hojnost spokojených zákazníků.

Helena Szekeres

Královská péče
www.kralovska-pece.cz
K panu Rozehnalovi jsem přišel již s hotovým webem, který čas od času nefungoval. Občas je potřeba něco opravit, odstranit či přidat a vždy se pan Rozehnal snaží o to, aby to bylo hotové co nejdřív a hlavně dobře. Takže z mé strany velká spokojenost, díky.

Jindřich Prokop

www.fitnessluziny.cz ~ jindrich.prokop@fitnessluziny.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS