Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Smrž

Jan Smrž

3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery

Jan Smrž
Jan Smrž - logo

Jako 3D grafik – generalista/modelář pro vás vytvořím a zpracuji:

  • 3D modely, assety a Hard-surface modely
  • kompletní produktové i architektonické vizualizace
  • statické rendery, ale i celé 3D scény
  • texturování, shading, lighting
  • vložení renderovaných objektů do fotografií
  • low poly objekty a herní modely
  • jednodušší mechanické animace

Během 7 let v oboru jsem pracoval ve filmovém i grafickém studiu v Praze, kde jsem se mj. podílel na vizualizacích interiérů, tvorbě assetů a filmových scén a dalších zakázkách pro reklamní agentury. Dlouhodobě úspěšně prodávám své modely na 3D modelových bankách a ve spolupráci s kolegy jsem tvořil pro firmy jako Mercedes, Radiožurnál, Kozel,Technistone, Domy a dřevostavby na klíč, Lusurion Creatives, Kuberg a další.

Ke klientům přistupuji vždy férově. Najít hned na začátku společnou řeč a porozumění je klíčové pro ten nejlepší výsledek a splnění všech potřeb. Deadline je pro mě svatý. Rád se věnuji krátkodobým zakázkám, ale stejně tak se neváhám pustit i do dlouhodobé spolupráce.

Práce je pro mě i koníčkem, který k dokonalosti piluji i ve svém volném čase. Pomáhá mi k tomu také profesionální grafický software 3ds MAX, Photoshop, Zbrush, Mudbox, Substance painter, Vray, Corona a Mental ray.

Portfolio:

3D vizualizace rodinného domuVizualizace prostorModely figurek pro hru Machinarium3D model motorkyQueen of Depths | vizualizace
Zobrazit všech 54 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR a Slovensko

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Jan Smrž
Obilná 816 /11
Plzeň 6 – Litice
321 00
Mobil:731 754 210
Email:smrz.jan@gmail.com
Web:https://smrzjan.wixsite.com/jsonline
Skype:Skype moody2422
Facebook:Facebook smrzjancg
Twitter:Twitter jansmrz
LinkedIn:LinkedIn jansmrz
Účet:2300571605 / 2010 (Fio)

Doporučení z první ruky

Perfektní spolupráce, maximální spokojenost. Původně jsem optal asi 15 grafiků. První mi práci odmítl a dal doporučení na pana Smrže, že s ním měl vždy skvělou zkušenost. Chvíli poté se ozývá i pan Smrž a vzhledem ke způsobu komunikace a předešlému doporučení jsem neváhal a o vypracování 3D modelu – organické tkáně (kůže) s řezným poraněním, jsem požádal jeho. Domluva přes emaily i přes složitost zadání byla na jedničku, vše pochopil, před finalizací jsme drobně doladili detaily a výsledný model byl přesně podle mých představ. Cena v poměru za výkon a časovou náročnost, byla zcela adekvátní. Kdo pracuje za méně, bude pracovat zase delší dobu. Již po zadání práce mi průběžně přicházeli odpovědi na moji poptávku a cena byla i dvojnásobná. Vřele doporučuji, skvělá komunikace, adekvátní cena, perfektně odvedená práce s nadšením a pochopením pro danou problematiku.
Martin Kohlíček

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS