Doporučení z první ruky

Jan Smrž — 3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 86 doporučení

BcA. Jáchym Váně

S Honzou spolupracuji už přes 10 let a neznám lepšího grafika v 3D. Vždy mě překvapí jeho rychlost i kvalita, kterou přednese. Jeho přístup k 3D je podtrhnuta tím, že je obor jeho koníček. Fascinuje mě většina jeho modelů, které vytváří s naprostým detailem, výstupy tak leckdy předčí realitu. Zaručuji se, za nadstandardní přístup, který od něj dostanete.

BcA. Jáchym Váně
grafický designér
Petr Štich

S Honzou jsme spolupracovali mnohokrát a pokaždé, když jsem potřeboval 3D model, dodal velmi kvalitní render, s kterým jsem byl vždy spokojen. Je to spolehlivý člověk na správném místě a ke své práci přistupuje s respektem a pílí. Pro klienty, kteří hledají skvělého 3D grafika pro svůj projekt, je ON ta správná volba.

Petr Štich
ilustrátor, kreslíř a grafik

S Janem Smržem jsem spolupracoval na tvorbě animovaných produktových videoklipů. Jan pro mě chystal 3D modely pneumatik a následně i jejich animaci. Oceňuji především dobrou komunikaci, kvalitní a rychlé výstupy a především velkou trpělivost při práci na náročné zakázce. Určitě mohu proto Jana doporučit!

Ing. Martin Straka
webmaster, webdesignér a e-learning developer
www.martinstraka.cz megadata@megadata.cz 603 201 233

S Honzou jsem spolupracoval přibližně rok a půl. Výborně se s ním pracovalo na různých projektech, vše běželo jak se patří. Honza má rozsáhlé znalosti v oblasti modelování, osvětlení, texturování aj., což ho činí vynikajícím 3D umělcem. Jeho specialitou jsou statické rendery, které provádí naprosto skvěle. Honzu doporučuji jako špičkového 3D grafika.

S Honzou jsem spolupracoval na několika projektech a vždy se osvědčil jako mladý, svědomitý a talentovaný 3D grafik, na jehož dovednosti a zodpovědnost se můžu spolehnout.

Josef Brošta
Senior 3D artist DivrLabs
divrlabs.com josuahanocri1@gmail.com 602 659 676

S Honzou jsem pracoval ve stejném studiu, je to týmový hráč. Dokáže projekty vymodelovat, otexturovat, nasvítit a vyrenderovat. Honza je skvělý 3D grafik.

Tomáš Novotný
3D Artist v PFX
www.linkedin.com/in/tomasnovotnyy tomnovotnyy@gmail.com 731 771 123

Spolupráce byla výborná. Vše dodáno včas a podle potřeb.

Lukáš Šupák
3D grafik
www.vizualizace-supak.cz/vizualizace/ supakl@seznam.cz 732 931 314

Spolupráce s Honzou Smržem je výborná, jeho práce jsou velice precizní a vizualizace jsou moc hezké. Mohu jen doporučit.

Hana Micková
bytová designérka
www.hana-mickova.com interiery@hana-mickova.com 602 206 685

Honzu znám již několik let a za tu dobu jsme spolupracovali na celé řadě projektů, od nekomerční umělecké tvorby po celovečerní filmy. Na Honzovi oceňuji jeho otevřenost, komunikativnost a upřímné nadšení pro obor, které dalece přesahuje hranice pracovních povinností. Je profesionální a precizní, ale nejvíce si vážím jeho vstřícnosti, která je obzvlášť při práci v napjatém časovém rámci nedocenitelná.

Marek Náprstek
2D/3D animátor a ilustrátor
mareknaprstek.com mareknaprstek@gmail.com 739 641 808

Měl jsem to štěstí s Janem Smržem pracovat v designovém studiu. Mohl jsem vidět jak se v krátkém čase dokázal zlepšovat a jeho grafické výstupy byly na vysoké úrovni. I přesto, že se naše cesty rozdělily, tak díky této zkušenosti jsme mu nabídli spolupráci na tvoření vizualizací pro naše rozvíjející se designové studio.

Martin Kec
stavební inženýr ve společnosti perfecta architekture s.r.o.
www.linkedin.com/in/martin-kec-7a9815145… martinkec@seznam.cz 774 455 778