Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Smrž > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Smrž — 3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Jan Smrž:
BcA. Jáchym Váně
S Honzou spolupracuji už přes 10 let a neznám lepšího grafika v 3D. Vždy mě překvapí jeho rychlost i kvalita, kterou přednese. Jeho přístup k 3D je podtrhnuta tím, že je obor jeho koníček. Fascinuje mě většina jeho modelů, které vytváří s naprostým detailem, výstupy tak leckdy předčí realitu. Zaručuji se, za nadstandardní přístup, který od něj dostanete.

BcA. Jáchym Váně

grafický designér
Petr Štich
S Honzou jsme spolupracovali mnohokrát a pokaždé, když jsem potřeboval 3D model, dodal velmi kvalitní render, s kterým jsem byl vždy spokojen. Je to spolehlivý člověk na správném místě a ke své práci přistupuje s respektem a pílí. Pro klienty, kteří hledají skvělého 3D grafika pro svůj projekt, je ON ta správná volba.

Petr Štich

ilustrátor, kreslíř a grafik
Honza mi pomáhal už s mnoha velkými projekty a díky jeho 3D modelům každá zakázka dopadla na výbornou. Rozhodně doporučuji spolupráci!

Vlastimil Štich

MANAGING DIRECTOR - INTERSTORE CAPITAL s.r.o.
https://www.behance.net/VlastimilStich
S Honzou jsem spolupracoval přibližně rok a půl. Výborně se s ním pracovalo na různých projektech, vše běželo jak se patří. Honza má rozsáhlé znalosti v oblasti modelování, osvětlení, texturování aj., což ho činí vynikajícím 3D umělcem. Jeho specialitou jsou statické rendery, které provádí naprosto skvěle. Honzu doporučuji jako špičkového 3D grafika.

Joni AM

3D Artist
https://www.artstation.com/joniam
S Honzou jsem spolupracoval na několika projektech a vždy se osvědčil jako mladý, svědomitý a talentovaný 3D grafik, na jehož dovednosti a zodpovědnost se můžu spolehnout.

Josef Brošta

Senior 3D artist DivrLabs
divrlabs.com
S Honzou jsem pracoval ve stejném studiu, je to týmový hráč. Dokáže projekty vymodelovat, otexturovat, nasvítit a vyrenderovat. Honza je skvělý 3D grafik.

Tomáš Novotný

3D Artist v PFX
www.linkedin.com/in/tomasnovotnyy ~ tomnovotnyy@gmail.com
Spolupráce byla výborná. Vše dodáno včas a podle potřeb.

Lukáš Šupák

www.vizualizace-supak.cz/vizualizace/ ~ supakl@seznam.cz ~ 732 931 314
Spolupráce s Honzou Smržem je výborná, jeho práce jsou velice precizní a vizualizace jsou moc hezké. Mohu jen doporučit.

Hana Micková

bytová designérka
www.hana-mickova.com ~ interiery@hana-mickova.com ~ 602 206 685
Honzu znám již několik let a za tu dobu jsme spolupracovali na celé řadě projektů, od nekomerční umělecké tvorby po celovečerní filmy. Na Honzovi oceňuji jeho otevřenost, komunikativnost a upřímné nadšení pro obor, které dalece přesahuje hranice pracovních povinností. Je profesionální a precizní, ale nejvíce si vážím jeho vstřícnosti, která je obzvlášť při práci v napjatém časovém rámci nedocenitelná.

Marek Náprstek

2D/3D animátor a ilustrátor
mareknaprstek.com
Měl jsem to štěstí s Janem Smržem pracovat v designovém studiu. Mohl jsem vidět jak se v krátkém čase dokázal zlepšovat a jeho grafické výstupy byly na vysoké úrovni. I přesto, že se naše cesty rozdělily, tak díky této zkušenosti jsme mu nabídli spolupráci na tvoření vizualizací pro naše rozvíjející se designové studio.

Martin Kec

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS