Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Staněk

Jan Staněk

kreativní designér

Jan Staněk
Jan Staněk - logo

Tvořím funkční design a propracované 3D modely. Mám 8 let zkušeností, neustále sleduji aktuální trendy a rozvíjím se v oboru. Baví mě zkoumat, vymýšlet a tvořit.

  • Kreativní grafický design pro firmy, projekty i produkty – vytvořím vám funkční logo a na něj navážeme promyšlenou vizuální identitou, která vystihne příběh vaší značky a bude přitažlivá pro zákazníky. Identitu navrhuji tak, aby byla dobře čitelná i v minimálních velikostech a aplikovatelná i náročnými technologiemi.
  • Detailní 3D modely – modely tvořím i z technických výkresů. Dokáži navrhnout vlastní materiály a textury, díky kterým vypadají modely reálně. Modely umím i rozpohybovat. Díky funkcím kostí a gravitace jsou veškeré pohyby modelů přirozené a fyzikálně správné.
  • Návrhy menších webů a aplikací – nejprve provedu vstupní analýzu, ve které si definujeme požadavky pro co nejlepší konečný výsledek. Návrhy připravuji vždy na míru konkrétním potřebám. Jejich funkčnost ověřuji testováním a zpětnými analýzami.
  • Vymýšlení celých kampaní – na začátku si určíme cílovou skupinu, kterou má kampaň zasáhnout. Tu pak oslovíme formou, která jí bude blízká. Návrhy a koncept kampaně s vámi budu konzultovat.

Reference: E.ON, Energie AG, Recall, Fixed, Santal, KV2 audio, Diecézní charita České Budějovice, Prokop Pithart, Třeboňská Nocturna, Sandy’s Ice Cream, AleAle kytky, Dentsply Sirona, Filip Nesládek.

Ukázky práce:

OneWheel ConceptGrafika pro fotografa a aktivistu Prokopa PithartaFiremní identita pro VinitaeFotografie Ice creamNávrh interiéru
Zobrazit všech 16 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Jan Staněk
U sv. Petra a Pavla 1168
Třeboň (Jihočeský kraj)
379 01
Mobil:605 017 779
Email:vaclavajandesign@gmail.com
Web:vaclavajan.com
Instagram:Instagram vaclavajandesign
LinkedIn:LinkedIn vaclavajan
Behance:Behance vaclavajan
Dribbble:Dribbble vaclavajan
Účet:670100 – 2213319516 / 6210 (mBank)
:08773742

Doporučení z první ruky

Honzu Staňka moc rád doporučuji na všech rovinách spolupráce. Velmi dobrá komunikace na úrovni, vše jasně vysvětlováno a dotazováno. Skvěle odvedená práce. Čeho si velmi vážím, bylo odevzdání/zaslání práce vždy den nebo dva před termínem, abych mohl připomínkovat a mohly být před odevzdáním zapracovány změny. Vizualizace, které jsem si vícekrát objednával, byly provedeny precizně a nebyl problém se změnou, byť to byly detaily a Honza je musel předělávat někdy i pětkrát. Vše probíhalo v příjemné atmosféře a na čem jsme se domluvili, pokaždé dodržel. Navíc si vždy danou problematiku sám nastudoval a byl na konzultace připravený. Rozhodně budu v další spolupráci pokračovat a těším se na další pěkné projekty!
Ing. Vojtěch Urban
projektant zahradní a krajinářské architektury

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS