Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Tesárek

Jan Tesárek

frontend vývojář

Jan Tesárek
Jan Tesárek - logo

Tvořím webové stránky či webové aplikace za pomoci moderních javascriptových technologií. Pro projekty menšího rozsahu dokáži připravit jednoduchý funkční design a pro ty rozsáhlejší rád zapojím zkušeného kolegu designéra.

Proč se mnou spolupracovat?

  • Mám za sebou přes 10 let života ve frontendu a kodéřině. Pracoval jsem na rozsáhlých a zajímavých projektech v korporátu i v rámci práce pro digitální agenturu, kde jsem nasbíral cenné zkušenosti.
  • Snažím se stále držet krok a používat moderní technologie webového vývoje, a to i s rostoucím přesahem do backendu. Baví mne především kombinace Reactu a Next.js a k tomu nahodím kabát v CSS modules, případně v Styled Components. Co se týče správy obsahu webu, tak headless CMS je jasná volba a konkrétní systém vybírám dle potřeb zadavatele.
  • Jde mi v první řadě o spokojenost zákazníka, a to nejen s výsledkem, ale i s průběhem naší spolupráce. Zní to jako klišé, ale je tomu tak.
  • Troufnu si říct, že mám cit pro grafiku a user experience. Dokáži ve Figmě navrhnout jednoduchý grafický návrh webu či přijít s vlastními nápady při spolupráci s designérem. Ale držím se hlavně svého řemesla.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

Kontaktní informace

Jan Tesárek
U Koupadel 2284
Benešov (Středočeský kraj)
256 01
Mobil:736 733 439
Email:honza@tesicode.cz
Web:www.tesicode.cz
LinkedIn:LinkedIn jantesarek
:03835774

Doporučení z první ruky

Spolupracovat s Honzou Tesárkem byla od začátku až do konce radost – skvělá komunikace, lidský a zároveň vysoce profesionální přístup. Díky němu máme krásné a originální webové stránky, ze kterých máme velkou radost. Pana Tesárka můžeme všem jen doporučit!
Margareta Johnová
CEO Diabasis

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS