Doporučení z první ruky

Jan Tesárek — frontend vývojář webových stránek a aplikací


Zobrazuji všech 8 doporučení

Honzovu práci mohu jen doporučit. Perfektně dokáže naslouchat a pochopit zadání. Když vznikne nějaký problém, rychle najde řešení a vyřeší ho. Zkrátka příjemná a efektivní spolupráce.

Radek Šiller
Wealth Manager
Tomáš Stern

Honza mi pomohl s rychlou realizací webu, který jsem navrhl pro svého klienta. Odvedl skvělou práci při dodržování všech podkladů, i při řešení drobných komplikací, které se cestou objevily. Díky Honzově chytře zvolenému řešení je navíc možné funkce webu rozšiřovat. A o tom, že to byla dobrá volba svědčí fakt, že už jsme této možnosti také využili. Pokud budu mít příležitost, nebudu váhat a rád se s Honzou pustím do dalšího projektu.

Tomáš Stern
grafický a webový designér, ilustrátor
Jan Mašín

Honza je skvělý frontenďák. Má bohaté zkušenosti a ty se nebojí využít do projektu. Spolupráce s ním proběhla vždy na výbornou. Zároveň je i fajn člověk, který nezkazí žádnou srandu. Takže v kostce: Honzu mohu doporučit všemi dvaceti.

Jan Mašín
webový a grafický designér

Spolupracovat s Honzou Tesárkem byla od začátku až do konce radost – skvělá komunikace, lidský a zároveň vysoce profesionální přístup. Díky němu máme krásné a originální webové stránky, ze kterých máme velkou radost. Pana Tesárka můžeme všem jen doporučit!

Margareta Johnová
CEO Diabasis

Bylo mi potěšením spolupracovat s Honzou během procesu vytváření mé osobní webové stránky. Honza je nejen nápaditý, ale také velmi precizní a hlavně spolehlivý. Spolupráci jsme koncipovali jako dialog, který vedl Honza jako zkušený profesionál, naslouchající mým nápadům a zpětné vazbě.

Ewa Kubín
manažerka

Spolupráce s externím dodavatelem, s kterým ještě nemáte zkušenosti, je vždy krok do neznáma. U Honzy se velmi rychle ukázalo, že jde efektivně spolupracovat i na dálku, řešit případné problémy či nedorozumění s klidnou hlavou a humorem a hlavně vyvíjet aplikace podle zadání. Tahle si představuji spolupráci na profesionální úrovni.

Stanislav Burian
IT ředitel Simplea
www.simplea.cz

Honza je komunikativní a proaktivní, což je v oblasti web developmentu poměrně vzácná kvalita. Jde o velmi pečlivého a spolehlivého vývojáře s širokým a pokročilým skillsetem a spolupráce s ním byla vždy bezproblémová.

Matouš Barnát
Co-founder TRAU
www.trau.studio

Honzu Tesárka jsme oslovili v kritické fázi projektu, kdy už jsme měli něco hotové, ale zdaleka ne v pořádku a potřebovali jsme zachránit před katastrofou. Celé kódování si vzal pod sebe a postupně napravil všechny chyby které jsme tam měli. Celou spolupráci hodnotím jako perfektní, co se týče komunikace, dodržení termínu i ceny a především výsledku jeho práce.

Hynek Přidal
majitel eshopu Scootland.cz
www.scootland.cz