Ing. Jan Tölg

vývojář webů a spoluzakladatel vývojářského studia Involve

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR, zejména Praha a Plzeň

Spoluzaložil jsem vývojářské studio Involve, kde se postaráme o kompletní vývoj a rozvoj malých i velkých online projektů – webů, portálů, e-shopů a webových aplikací.

Ke spolupráci nás přizvaly takové projekty, jako Frenkee, Angloamerická univerzita, ČD Travel, Zásilkovna, Rostlinna-akvaria.cz a další, viz reference níže.

 • Backend vývoj – naše weby jsou rychlé, bezpečné a bez chyb díky využití nejmodernějších technologií. Backend píšeme tak, aby byl snadno rozšiřitelný. Ve zdrojovém kódu udržujeme pořádek.
 • Frontend vývoj – při vývoji webu minimalizujeme styly a javascripty, aby jeho rychlost načítání byla co nejvyšší. Frontend píšeme čistě, bezchybně, plně responzivně a graficky přesně. Následné napojení na backend můžeme řešit úpravou vašeho stávajícího backendu, vyvinutím vlastního, nebo vytvořením úplně nové API.
 • Převzetí projektu – pod svá křídla rádi převezmeme jakýkoliv online projekt, nehledě na jeho kondici. Společně promyslíme, jestli budeme rozvíjet stávající kód, nebo ho přepíšeme a váš projekt dostaneme na technologickou špičku.

Váš projekt můžeme probrat osobně v Plzni a Praze, nebo na dálku online. Kontaktujte nás »

Jak probíhá spolupráce?

 1. Pobavíme se o vašem projektu – zjistíme, co potřebujete, a navrhneme vám vhodné technologické řešení. Poradíme vám, do čeho se vyplatí investovat a kde naopak zvolit jiné řešení.
 2. Budeme vás o všem informovat – během spolupráce budete mít přehled o veškerém dění, protože vše potřebné s vámi budeme konzultovat prostřednictvím přehledného task manageru Asana. Celý projekt rozdělíme na menší části a každou z nich budeme postupně odbavovat a hlídat termíny zpracování.
 3. Dokončení projektu a jeho další rozvoj – odevzdáním projektu naše spolupráce nemusí skončit. Budeme vám k ruce i při jeho dalším rozvoji, rozšiřovat jej o nové funkcionality apod. Díky našim partnerům z onlinu umíme zařídit i veškeré související činnosti, jako např. měření Google Analytics, online marketing, SEO a další.

Vybrané reference

 • ČD Travel – pro cestovní kancelář Českých drah, která ročně odbaví tisíce spokojených klientů, jsme navrhli a vyvinuli celou webovou aplikaci.
 • Zásilkovna – pro Zásilkovnu jsme vytvořili modul pro výběr výdejního místa zboží, který používají tisíce e-shopů. Je založen na interaktivní mapě a intuitivním ovládání, díky kterým uživatel jednoduše najde lokalitu a vhodné místo pro vyzvednutí svojí zásilky.
 • Rostlinna-akvaria.cz – prodejci akvaristických potřeb se staráme o hladký chod e-shopu. Nakupuje v něm tisíce zákazníků měsíčně.
 • Frenkee.cz – portál, který přenáší finanční služby do online světa, vyvíjíme už od samého jeho počátku. Jeho oblíbenost mezi klienty neustále roste.
 • AAU.cz – portál angloamerické univerzity – AAU chtělo zjednodušit a revitalizovat přijímací proces, a proto jsme pro ně vyvinuli aplikaci, která je integrovaná do samotného webu.

Používané technologie

 • Backend – PHP framework Nette + Doctrine 2
 • Frontend – frameworky Bootstrap 4, Foundation Framework 6, JS framework React
 • Testování kódu – Selenium, Cypress
Ing. Jan Tölg
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Jan Tölg [ mapka ]
Involve digital s.r.o.
Pražská 84/15
Plzeň
301 00
Mobil:774 000 025
Email:jan.tolg@involve.cz
Web:www.involve.cz
Facebook:jantolg
Instagram:involve_cz
LinkedIn:jan-tolg
Twitter:jantolg
Messenger:jantolg
WhatsApp:420774000025
Skype:jan.tolg
IČ:05216265 (plátce DPH)
DIČ:CZ05216265

Doporučení
z první ruky

S panem Janem Tölgem jsem pracoval na několika projektech a vždy jsem byl velmi spokojen. Jeho vstřícný a profesionální přístup v oblasti programování je neocenitelný. Doporučuji spolupráci s ním.

Pavel Lonk

IT služby