Doporučení z první ruky

Ing. Jan Tölg — vývojář webů a spoluzakladatel vývojářského studia Involve


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 17 doporučení

Nejvíc oceňuji preciznost a spoleh na to, že dodržíte perfektně zadání, aniž bych vás musel neustále kontrolovat. Současně máte vlastní nápady, jak různá řešení udělat jednodušší a levnější. Mám zkušenost s jinými vývojáři a klientská zkušenost je nesrovnatelná. Ve prospěch Involve. Ač jsem IT laik, tak jsem se s pomocí kluků z Involve rychle dostal „inside“ a všechno běží jako po drátkách.

Jiří Hluchý
CEO
www.frenkee.cz

Všichni, se kterými jsme se z firmy setkali, působili profesionálně a se zájmem o výsledek. Na jiných projektech se nezřídka stalo, že při vyjednávání zakázky jsme se setkávali s profesionály, zatímco při jejím uskutečnění jsme měli co do činění s lidmi ze zcela jiného druhu.

David Lipka
vicepresident for Enrollment Management
www.aauni.edu david.lipka@aauni.edu

Líbí se mi princip, kdy se dohodneme na projektu (úkolu, konceptu), rozfázujeme podrobněji v Asaně a poté se na tom pracuje. Dá se dosledovat pokrok v rámci vývoje a je to přehledné i při fakturacích.

Daniel Boháček
jednatel společnosti
www.interbohemia.cz

S firmou Involve a panem Tölgem máme jen ty nejlepší zkušenosti. Již od první schůzky jsme se přesvědčili, že pracujeme s profesionály, kteří dovedou dobře identifikovat potřeby a navrhnout vhodné řešení. Proklientské chování, rychlé reakce a kvalitně odvedená práce je u nich samozřejmostí. Firmu Involve mohu jen doporučit.

Klára Šplíchalová
Fórum dárců
www.darujspravne.cz

Honzu znám delší dobu a vím, že programováním se zabývá velmi dlouho. Společně jsme konzultovali vylepšení pro můj dlouholetý projekt a přišel s nápady, které mi hodně zjednodušily práci. Komunikace je vždy na velmi přátelské úrovni :-)

Adam Laita
WordPress specialista / Front-End kodér
www.laita.cz adam@laita.cz 777 086 449

Velmi dobrý dojem z individuálního přístupu a efektivního způsobu práce. Mně osobně se líbí nejvíc schopnost nahlížet částečně našima očima a snaha navrhnout nejvhodnější postup. Případné urgentní požadavky řeší ochotně a obratem.

Jan Záhora
zakladatel a jednatel
www.mynemo.cz

Společnost Involve i p. Tölga mohu na základě dlouholeté osobní zkušenosti vřele doporučit. Oceňuji spolehlivost a ochotu a také proaktivní přístup k řešení zakázek.

Marie Ratajová
www.abes.cz

Firma LUMITRIX dlouhodobě spolupracuje s firmou Involve, která pro nás mimo jiné řeší kompletní vývoj frontendu naší komplexní webové aplikace v Reactu. Za sebe, jakožto CTO Lumitrixu, jsem s firmou Involve spokojen. Naše aplikace využívá dost pokročilé technologie (WebGL, apod.) a frontendových odborníků této úrovně v ČR moc není.

Václav Švirga
lumitrix.eu

S firmou Involve úspěšně spolupracujeme již několik měsíců a zatím jsme nenarazili na žádný problém, který by měl tuto spolupráci překazit. Jako hlavní výhodu oproti konkurenci považuji jejich ochotu a pružnost při reagování na nenadálé situace. Nic není problém a po krátké konzultaci jsme vždy dospěli k řešení. Jako jedni z mála opravdu plní termíny včas a když nastane situace, kdy to není možné, zavčasu dávají informace a komunikují, jak dále pokračovat. Momentálně máme spolu rozdělaných několik projektů, z nichž bych mohl uvést např. web www.zona123.cz, kde se kromě prezentační stránky řešilo hlavně napojení na náš interní systém a spolupráci s hardwarem. Další dokončený projekt je funkční skladový systém pro mobilní skenery Zebra pro naše řidiče a pracovníky skladu. Je to pro nás velký pomocník. Opravdu je mohu jen doporučit.

Jan Bartík
jednatel společnosti Frogman s.r.o.
www.estrike.cz j.bartik@frogman.cz 725 117 571

S panem Janem Tölgem jsem pracoval na několika projektech a vždy jsem byl velmi spokojen. Jeho vstřícný a profesionální přístup v oblasti programování je neocenitelný. Doporučuji spolupráci s ním.

Pavel Lonk
IT služby
www.lonk.cz pavel@lonk.cz 724 073 284