Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Tölg > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Tölg — vývojář webů a zakladatel vývojářského studia Involve

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Ing. Jan Tölg:
S firmou Involve úspěšně spolupracujeme již několik měsíců a zatím jsme nenarazili na žádný problém, který by měl tuto spolupráci překazit. Jako hlavní výhodu oproti konkurenci považuji jejich ochotu a pružnost při reagování na nenadálé situace. Nic není problém a po krátké konzultaci jsme vždy dospěli k řešení. Jako jedni z mála opravdu plní termíny včas a když nastane situace, kdy to není možné, zavčasu dávají informace a komunikují, jak dále pokračovat. Momentálně máme spolu rozdělaných několik projektů, z nichž bych mohl uvést např. web www.zona123.cz, kde se kromě prezentační stránky řešilo hlavně napojení na náš interní systém a spolupráci s hardwarem. Další dokončený projekt je funkční skladový systém pro mobilní skenery Zebra pro naše řidiče a pracovníky skladu. Je to pro nás velký pomocník. Opravdu je mohu jen doporučit.

Jan Bartík

jednatel společnosti Frogman s.r.o.
www.zona123.cz ~ j.bartik@frogman.cz ~ 725 117 571
S firmou Involve jsem řešila kompletní realizaci webových stránek. S jejich prací a nápady jsem byla spokojená, vždy flexibilně reagovali na mé požadavky a výsledkem je fungující web dle mých představ. Spolupráci mohu doporučit.

Marcela Vaidišová

návrhářka interiérů
www.marcelavaidisova.cz ~ marcela.vaidisova@seznam.cz ~ 736 788 703
Chtěly bychom touto cestou poděkovat společnosti Involve za vytvoření našich webových stránek. Dokázali to, o co jsme se samy neúspěšně snažily. Oceňujeme podporu, vstřícný přístup, profesionální práci a rychlé reakce. Společnost vřele doporučujeme.

Ing. Taťána Kopecká

účetní
kbprofiucto.cz ~ tatanakopecka@kbprofiucto.cz ~ 605 870 591
S panem Janem Tölgem jsem pracoval na několika projektech a vždy jsem byl velmi spokojen. Jeho vstřícný a profesionální přístup v oblasti programování je neocenitelný. Doporučuji spolupráci s ním.

Pavel Lonk

IT služby
www.lonk.cz ~ pavel@lonk.cz ~ 724 073 284
Společnost Involve i p. Tölga mohu na základě dlouholeté osobní zkušenosti vřele doporučit. Oceňuji spolehlivost a ochotu a také proaktivní přístup k řešení zakázek.

Marie Ratajová

www.abes.cz
S firmou Involve a panem Tölgem máme jen ty nejlepší zkušenosti. Již od první schůzky jsme se přesvědčili, že pracujeme s profesionály, kteří dovedou dobře identifikovat potřeby a navrhnout vhodné řešení. Proklientské chování, rychlé reakce a kvalitně odvedená práce je u nich samozřejmostí. Firmu Involve mohu jen doporučit.

Klára Šplíchalová

Fórum dárců
Honzu znám delší dobu a vím, že programováním se zabývá velmi dlouho. Společně jsme konzultovali vylepšení pro můj dlouholetý projekt a přišel s nápady, které mi hodně zjednodušily práci. Komunikace je vždy na velmi přátelské úrovni :-)

Adam Laita

WordPress specialista / Front-End kodér
www.laita.cz ~ adam@laita.cz ~ 777 086 449
Firma LUMITRIX dlouhodobě spolupracuje s firmou Involve, která pro nás mimo jiné řeší kompletní vývoj frontendu naší komplexní webové aplikace v Reactu. Za sebe, jakožto CTO Lumitrixu, jsem s firmou Involve spokojen. Naše aplikace využívá dost pokročilé technologie (WebGL, apod.) a frontendových odborníků této úrovně v ČR moc není.

Václav Švirga

lumitrix.eu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS