Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Tölg > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Tölg — vývojář webů a spoluzakladatel vývojářského studia Involve

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Ing. Jan Tölg:
Nejvíc oceňuji preciznost a spoleh na to, že dodržíte perfektně zadání, aniž bych vás musel neustále kontrolovat. Současně máte vlastní nápady, jak různá řešení udělat jednodušší a levnější. Mám zkušenost s jinými vývojáři a klientská zkušenost je nesrovnatelná. Ve prospěch Involve. Ač jsem IT laik, tak jsem se s pomocí kluků z Involve rychle dostal „inside“ a všechno běží jako po drátkách.

Jiří Hluchý

CEO
www.frenkee.cz
Všichni, se kterými jsme se z firmy setkali, působili profesionálně a se zájmem o výsledek. Na jiných projektech se nezřídka stalo, že při vyjednávání zakázky jsme se setkávali s profesionály, zatímco při jejím uskutečnění jsme měli co do činění s lidmi ze zcela jiného druhu.

David Lipka

vicepresident for Enrollment Management
www.aauni.edu ~ david.lipka@aauni.edu
Líbí se mi princip, kdy se dohodneme na projektu (úkolu, konceptu), rozfázujeme podrobněji v Asaně a poté se na tom pracuje. Dá se dosledovat pokrok v rámci vývoje a je to přehledné i při fakturacích.

Daniel Boháček

jednatel společnosti
www.interbohemia.cz
S firmou Involve a panem Tölgem máme jen ty nejlepší zkušenosti. Již od první schůzky jsme se přesvědčili, že pracujeme s profesionály, kteří dovedou dobře identifikovat potřeby a navrhnout vhodné řešení. Proklientské chování, rychlé reakce a kvalitně odvedená práce je u nich samozřejmostí. Firmu Involve mohu jen doporučit.

Klára Šplíchalová

Fórum dárců
www.darujspravne.cz
Honzu znám delší dobu a vím, že programováním se zabývá velmi dlouho. Společně jsme konzultovali vylepšení pro můj dlouholetý projekt a přišel s nápady, které mi hodně zjednodušily práci. Komunikace je vždy na velmi přátelské úrovni :-)

Adam Laita

WordPress specialista / Front-End kodér
www.laita.cz ~ adam@laita.cz ~ 777 086 449
Velmi dobrý dojem z individuálního přístupu a efektivního způsobu práce. Mně osobně se líbí nejvíc schopnost nahlížet částečně našima očima a snaha navrhnout nejvhodnější postup. Případné urgentní požadavky řeší ochotně a obratem.

Jan Záhora

zakladatel a jednatel
www.mynemo.cz
Společnost Involve i p. Tölga mohu na základě dlouholeté osobní zkušenosti vřele doporučit. Oceňuji spolehlivost a ochotu a také proaktivní přístup k řešení zakázek.

Marie Ratajová

www.abes.cz
Firma LUMITRIX dlouhodobě spolupracuje s firmou Involve, která pro nás mimo jiné řeší kompletní vývoj frontendu naší komplexní webové aplikace v Reactu. Za sebe, jakožto CTO Lumitrixu, jsem s firmou Involve spokojen. Naše aplikace využívá dost pokročilé technologie (WebGL, apod.) a frontendových odborníků této úrovně v ČR moc není.

Václav Švirga

lumitrix.eu
S firmou Involve úspěšně spolupracujeme již několik měsíců a zatím jsme nenarazili na žádný problém, který by měl tuto spolupráci překazit. Jako hlavní výhodu oproti konkurenci považuji jejich ochotu a pružnost při reagování na nenadálé situace. Nic není problém a po krátké konzultaci jsme vždy dospěli k řešení. Jako jedni z mála opravdu plní termíny včas a když nastane situace, kdy to není možné, zavčasu dávají informace a komunikují, jak dále pokračovat. Momentálně máme spolu rozdělaných několik projektů, z nichž bych mohl uvést např. web www.zona123.cz, kde se kromě prezentační stránky řešilo hlavně napojení na náš interní systém a spolupráci s hardwarem. Další dokončený projekt je funkční skladový systém pro mobilní skenery Zebra pro naše řidiče a pracovníky skladu. Je to pro nás velký pomocník. Opravdu je mohu jen doporučit.

Jan Bartík

jednatel společnosti Frogman s.r.o.
www.estrike.cz ~ j.bartik@frogman.cz ~ 725 117 571
S panem Janem Tölgem jsem pracoval na několika projektech a vždy jsem byl velmi spokojen. Jeho vstřícný a profesionální přístup v oblasti programování je neocenitelný. Doporučuji spolupráci s ním.

Pavel Lonk

IT služby
www.lonk.cz ~ pavel@lonk.cz ~ 724 073 284
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS