Doporučení z první ruky

Ing. Jan Tölg — vývojář webů a spoluzakladatel vývojářského studia Involve


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 20 doporučení

Nejvíc oceňuji preciznost a spoleh na to, že dodržíte perfektně zadání, aniž bych vás musel neustále kontrolovat. Současně máte vlastní nápady, jak různá řešení udělat jednodušší a levnější. Mám zkušenost s jinými vývojáři a klientská zkušenost je nesrovnatelná. Ve prospěch Involve. Ač jsem IT laik, tak jsem se s pomocí kluků z Involve rychle dostal „inside“ a všechno běží jako po drátkách.

Jiří Hluchý
CEO
www.frenkee.cz

Rád bych tímto ocenil naši spolupráci s firmou Involve z Plzně, jejíž vývojáři se podíleli na kompletní implementaci páté generace našeho e-shopu TisknuLevne.cz. Jsme velmi spokojeni s konečným výsledkem, který nám poskytl rychlejší a bezpečnější verzi e-shopu, která se dokáže chovat více dynamicky, a tak může lépe naplňovat potřeby našich zákazníků. Nový e-shop byl stavět na „zelené louce“ a umožnil nasazení nejmodernějších technologií. Díky tomu je toto řešení flexibilnější a připraveno pro dílčí další inovace v budoucnu. Hledali jsme spolehlivou a profesionální IT firmu pro naše projekty a ve společnosti Involve jsme ji bezpochyby našli.

Ing. Martin Pěnička, Ph.D
CEO, Penda s.r.o.
www.tisknulevne.cz penicka@tisknulevne.cz 497 770 339

Při naší spolupráci dokážeme najít zlatý střed, aby výsledný kód zajistil nejlepší poměr cena/výkon. U drahých a kvalitních developerských firem se setkávám totiž často s tím, že kód je funkční, přehledný, jsou dodrženy termíny, ale dodavatel razí vždy pouze svoji cestu realizace projektu, i když oboru nerozumí a výsledek pak nedává smysl.

Vít Hellebrand
jednatel společnosti
www.rostlinna-akvaria.cz

S firmou Involve úspěšně spolupracujeme již několik měsíců a zatím jsme nenarazili na žádný problém, který by měl tuto spolupráci překazit. Jako hlavní výhodu oproti konkurenci považuji jejich ochotu a pružnost při reagování na nenadálé situace. Nic není problém a po krátké konzultaci jsme vždy dospěli k řešení. Jako jedni z mála opravdu plní termíny včas a když nastane situace, kdy to není možné, zavčasu dávají informace a komunikují, jak dále pokračovat. Momentálně máme spolu rozdělaných několik projektů, z nichž bych mohl uvést např. web www.zona123.cz, kde se kromě prezentační stránky řešilo hlavně napojení na náš interní systém a spolupráci s hardwarem. Další dokončený projekt je funkční skladový systém pro mobilní skenery Zebra pro naše řidiče a pracovníky skladu. Je to pro nás velký pomocník. Opravdu je mohu jen doporučit.

Jan Bartík
jednatel společnosti Frogman s.r.o.
www.estrike.cz j.bartik@frogman.cz 725 117 571

S firmou Involve a panem Tölgem máme jen ty nejlepší zkušenosti. Již od první schůzky jsme se přesvědčili, že pracujeme s profesionály, kteří dovedou dobře identifikovat potřeby a navrhnout vhodné řešení. Proklientské chování, rychlé reakce a kvalitně odvedená práce je u nich samozřejmostí. Firmu Involve mohu jen doporučit.

Klára Šplíchalová
Fórum dárců
www.darujspravne.cz

Všichni, se kterými jsme se z firmy setkali, působili profesionálně a se zájmem o výsledek. Na jiných projektech se nezřídka stalo, že při vyjednávání zakázky jsme se setkávali s profesionály, zatímco při jejím uskutečnění jsme měli co do činění s lidmi ze zcela jiného druhu.

David Lipka
vicepresident for Enrollment Management
www.aauni.edu david.lipka@aauni.edu

Líbí se mi princip, kdy se dohodneme na projektu (úkolu, konceptu), rozfázujeme podrobněji v Asaně a poté se na tom pracuje. Dá se dosledovat pokrok v rámci vývoje a je to přehledné i při fakturacích.

Daniel Boháček
jednatel společnosti
www.interbohemia.cz

Když jsem se panu Tölgovi ozvala se svým problémem, měl jen necelý den na rozhodnutí, zda do mého projektu půjde, či ne. Během několika telefonátů jsme se skvěle domluvili a on mi zachránil celou mou vizi, se kterou to do té doby nevypadalo vůbec nijak valně. Byl ochoten spolupracovat i s dalšími lidmi, kteří se na mém projektu podíleli a dokonce se ujal práce jakéhosi projektového manažera projektu, jelikož jsem po většinu času vůbec netušila, o čem je v oblasti vývoje webu řeč. Vývojářské studio Involve jsem našla zcela náhodně přes internet a překvapilo mě, jak byl pan Tölg ochotný a vstřícný. Vytvořil mi nabídku zcela na míru, projednal se mnou všechny problémy i technické možnosti a společně jsme vymysleli nejlepší řešení. Ve výsledku byly splněny všechny mé prosby, nevadil ani mnou několikrát změněný design. Na celý projekt bylo navíc minimum času, ale i tak se vše zvládlo ještě před deadlinem. S celkovou prací pana Tölga jsem nad míru spokojená, vřele ho doporučuji a rozhodně bych se na něho neváhala znovu obrátit.

Linda Trnková
grafický designér
linda.trnkova@seznam.cz

Společnost Involve i p. Tölga mohu na základě dlouholeté osobní zkušenosti vřele doporučit. Oceňuji spolehlivost a ochotu a také proaktivní přístup k řešení zakázek.

Marie Ratajová
www.abes.cz

Férovost, kvalita a vstřícnost. Agentur jako je Involve je na trhu málo. Involve je pro nás výhrou, protože víme, že se na vás můžeme spolehnout a když je nějaký problém, tak se řeší ihned.

Martin Machač
finanční ředitel
www.betdoin.com