Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Čihánková — osobní koučka a mentorka


Zobrazuji všech 6 doporučení

Jani, dovol mi Ti ze srdce moc poděkovat za to, že jsi mě vedla cestou k poznání sebe sama. Tvá každá hodina byla pro mne přínosem, bylo to inspirující a velmi obohacující. Pomohlo mi to, abych dokázala zkrotit své vlastní myšlenky, pochopit proč se to vše děje a uvědomit si, že já patřím na první místo. Poznala jsem svá tajemná zákoutí, která mi běhala v hlavě a neustále jsem bojovala se svými vnitřními hlasy. Teď díky tobě vím, že se těm hlasům musím postavit čelem a „Karla“ poslat někam hodně daleko. Strach už není pro mě nepříjemnou chmurou, ale výzvou. Díky, že jsi mě provázela mou cestou. Jani, děkuji za to že jsi a za to, co děláš pro ostatní.

Michaela D.

S Jankou jsem spolupracovala 3 měsíce. Naše společné téma bylo sebevědomí a víra v samu sebe. Musím napsat, že jsem do koučování s ní vstoupila spíš ze zvědavosti. Po pár sezeních jsem zjistila, že to něco do sebe má. :-) Hodně mi pomohla uchopit plánování a její otázky jsou boží! Přiměla mne změnit můj pohled na sebe a pravidelně mi dodávala odvahu jít za svým cílem dál. Nejvíc jsem měla ráda její sdílení, jak to vidí ona. Bylo to moc příjemné slyšet, protože jsem byla k sobě hodně kritická. Moc děkuji. Dnes už svému podnikání naprosto věřím a věřím i tomu, že dosáhnu svého cíle.

Marta V.

Absolvovala jsem sérii koučovacích setkání s Janou a byla jsem moc spokojená. Spolupráce s ní mi pomohla podívat se na věci svýma vlastníma očima, ale z úhlu, který by mě samotnou asi nenapadl. Její schopnost empaticky naslouchat, klást správné otázky a vytvořit důvěrnou atmosféru mi umožnily otevřeně sdílet své cíle a obavy. Díky jejímu vedení jsem získala jistotu a sebedůvěru dosáhnout konkrétních výsledků. Skvělá zkušenost, kterou bych každému doporučila. Určitě tato série setkání nebyla poslední. Koučování je pro mě skvělá příležitost, jak lépe poznat sebe sama a hlavně zlepšit své odborné kompetence i osobnostní nastavení.

Anežka Č.

Z Jany jde skvělá pozitivní energie, navedla mě přesně tam, kam jsem potřebovala. Velice mi pomohlo její ujištění, co v obsahu mého sdělení slyší. Jelikož jsem hodně upovídaná, měla jsem potřebu mluvit o minulosti, přítomnosti, ale i budoucnosti. V mém proslovu se neztratila a dostala mě k tématu, které zrovna vycítila, že je pro mě nyní klíčové. Já si tím poskládala žebříček priorit, jelikož žiji hodně v chaosu a došla jsem si k závěru, na co se mám nyní zaměřit a jak s tím naložit dále.

Jana V.

Zažila jsem koučink s Janou a byla jsem příjemně překvapena. Byla to v podstatě moje první zkušenost s koučinkem a líbilo se mi množství podpory a zájmu o můj progres, které se mi dostalo během jedné hodiny. Jana je velice pozorná, vedla mě s lehkostí k cíli, k ujasnění mých vlastních přání a záměrů. Děkuji Janě za spolupráci a těším se na další společné objevování.

Klientka Nina

Setkání s Janou mi přinesla jasnou vizi mého osobního růstu a cíle, ke kterému chci směřovat. Spojil jsem se také s vnitřními zdroji a silou, díky kterým jsem cítil důvěru, že ten sen přivedu k životu.

Marek H.