Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jana Dolejšová

Mgr. Jana Dolejšová

specialistka na marketingovou strategii, obsahový marketing, copywriting a sociální sítě

Mgr. Jana Dolejšová

Baví mě pomáhat na svět novým projektům a službám, vylepšovat ty stávající, nastavovat je tak, aby si je zákazník zamiloval, a hledat nové cesty, jak je k němu dostat. Vytvořím vám plán, kterým se pak budeme krok za krokem řídit, ne učebnicový elaborát, který už nikdy nevytáhnete z šuplíku. Podívám se na vaši službu/produkt/projekt v celkovém kontextu, pomůžu vám určit jakými cestami se v marketingu (ne)vydat, vše vymyslet, nakombinovat, zacílit a samozřejmě realizovat.

 • Marketingová strategie – víte, že potřebujete marketing, ale nevíte, kam směřovat energii a peníze, aby se dostavily výsledky? Najdu cestu, kterou se vydat, abyste do cíle došli co nejrychleji a s co nejmenším úsilím.
 • Budování značky – pomůžu z vaší firmy udělat značku, kterou si zákazníci zamilují, budou se k ní vracet a doporučovat dál.
 • Obsahová strategie – chcete se zákazníky budovat dlouhodobý vztah? Dejte jim něco navíc – užitečné články, návodné video, zajímavou infografiku, přehledný e-book. Pomůžu vám vymyslet, jak jim ukázat, že jste ve svém oboru nejlepší.
 • Copywriting – napíšu vám texty, co budou fungovat. Na web, na sociální sítě, k obsahu, který jsme spolu vymysleli.
 • Employer branding – potřebujete rozšířit tým nebo zlepšit interní PR? Společně vaší firmě vybudujeme image zaměstnavatele, pro kterého je radost pracovat.
 • Sociální sítě – Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Youtube… nejste si jistí, na co se zaměřit a kde být nemusíte? A co tam vlastně pořád dávat? Nechte to na mě.
 • Web – máte v plánu nový web nebo možná jen učesat ten starý, ale nevíte, za který konec to vzít? Pomůžu vám vybrat dodavatele, sestavit zadání tak, aby web přinášel výsledky, a odřídím celý projekt.

Status:

k vašim službám

Místo:

Praha

Působnost:

celá ČR; nejčastěji Praha, Brno a Olomouc

Kategorie katalogu:

Jak můžeme spolupracovat?

 • Dlouhodobá spolupráce – když to chcete nechat na mě. Úplně bez vás to samozřejmě nepůjde, ale nastavíme si spolupráci tak, aby vám marketing sebral minimum času a vy ho mohli věnovat tomu, v čem jste nejlepší.
 • Konzultace – když chcete mít věci ve svých rukou, ale uvítáte, že vás někdo zkušený nasměruje a poradí. Můžeme se domluvit na jednorázové konzultaci, workshopu nebo na pravidelných schůzkách.
 • Školení – když se chcete naučit, jak na to. Nejčastěji a nejradši školím sociální sítě.

Bude nám to skvěle fungovat, pokud hledáte někoho:

 • kdo má přijít se smysluplným konceptem, ne jen plnit dílčí úkoly
 • kdo bude vymýšlet nové nápady a způsoby jejich realizace
 • komu bude záležet na výsledcích stejně jako vám

S rozjezdem z nuly na sto už jsem pomohla třeba těmto firmám:

 • Offroadsafari.cz – netradiční poznávací turistika v off-roadech opomíjenou krajinou severozápadních Čech. Business development a kompletní zajištění marketingu pro český i zahraniční trh.
 • eLegal advokátní kancelář – advokáti, co rozumí paragrafům, ale mluví lidskou řečí. Nastavení marketingové a komunikační strategie a kompletní realizace marketingových aktivit.
 • enovation s.r.o. – poradenská společnost: 5 let jako marketingová manažerka. Nastavení a realizace marketingové strategie, vývoj nových projektů a služeb a jejich uvedení na trh.
 • HE Consulting s.r.o. – poradenská společnost. Marketingová strategie a konzultace obchodní strategie.
 • GovDaily – unikátní denní zpravodajství z veřejné správy a monitoring veřejných zakázek. Podíl na projektovém řízení vývoje produktu a jeho uvedení na trh, nastavení marketingové strategie. Mezi odběrateli značky jako Autocont, Oracle, Fujistu, T-Systems a řada dalších.

Kontaktní informace

Mobil:606 632 024
(aktuálně pouze přes WhatsApp)
Email:dolejsovajana@gmail.com
LinkedIn:LinkedIn dolejsovajana
Twitter:Twitter janadolejsova
Účet:1272828017 / 3030
:02415071 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Petra Gregušová, DiS.
S Janou spolupracuji již několik let coby grafička a jsem za to moc ráda. Nejenže mi dodá skvěle připravené zadání, jelikož marketingu opravdu rozumí, ale spolupráce s ní je i velmi příjemná a pohodová. Pracovaly jsme spolu na nespočetně projektech jak pro tisk, tak i online, a je znát, že je v této oblasti zkušenou markeťačkou.
kreativní grafička

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS