Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Jakusová — specialistka na sociální sítě Facebook a Instagram, fotografie jídla a produktů, food styling


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Marketing byl pro mě vždy velkou neznámou a po otevření bistra jsem rychle pochopila, že online marketing je dnes důležitou součástí firemní strategie. Na doporučení jsme začali s Janou spolupracovat a dnes jsem vděčná, že jsme se do toho společně pustili. Oceňuji její znalosti sociálních sítí, cit pro detaily, profesionální focení a kreativitu. Pokud hledáte profesionální přístup, spolehlivost a výborné komunikační schopnosti, Jana bude jistě skvělou volbou.

Mária Extier
majitelka bistra Chile y Limón
www.chileylimon.cz

Spolupráce s Janou je báječná, její tvorba je lákavá nejen na oči, ale především na chuťové pohárky. Pokud hledáte nějakého profíka, tak určitě sáhněte po Janě, je to ten správný týmový hráč, který vás navede na tu správnou vlnu. Nejenom, že vám poradí, ale zároveň doporučí ten správný směr.

Lenka Kvaltýnová
marketing ŘEZNICTVÍ MÚÚÚ

S Janou je velmi jednoduchá a profesionální spolupráce. Prezentace jídla je nápaditá a vypadá skvěle. Než nás zavřel Covid, podařilo se Janě pomocí sociálních sítí výrazně zvednout nejen jejich dosah, ale i reálné tržby v Sanjay.

Lukáš Chlouba
majitel restaurace Sanjay

Bez Jany Jakusové a jejích nadčasových marketingových rad v počátcích vytváření celého našeho BRANDU a IDENTITY restaurace TREZOR, bychom nikdy nebyli tam, kde jsme nyní. Nebyli bychom schopni se ztotožnit a tzv. propojit s naší marketingovou identitou, na kterou jsme již více než-li 5 let velice hrdí. Jano, velice ti za vše děkujeme. Taktéž děkujeme za profesionální přístup a tvou schopnost nám vždy a v jakékoliv chvíli pomoci - a to nejen po stránce marketingu, ale také s profesionálním focením (a to nejen FOOD-FOTA, ale i úžasné fotky prostoru restaurace a okolí). V neposlední řadě také díky za uvedení do světa mnou opomínaných sociálních sítí (FB, INSTA, atd.). Díky za vše.

Filip Hokr
majitel restaurace Trezor
filip.hokr@gmail.com