Mgr. Jana Jakusová

specialistka na sociální sítě Facebook a Instagram, fotografie jídla a produktů, food styling

Status: k vašim službám Místo: Pardubice Působnost: Pardubický kraj, Královehradecký kraj, celá ČR

Zaměřují se na gastronomii. Celý marketing na Facebooku a Instagramu mohu zajistit sama. Zastoupím tak content creatora, food a dekor stylistu, fotografa, grafika a social managera. Pojďme se domluvit na tvorbě sociálních sítích od A do Z, nebo pouze focení jídla, focení jídla s tvorbou receptů nebo školení. Ráda se podělím o své zkušenosti nasbírané za 7+ let.

 • Fotografie – Připravím lákavé fotky jídel a nápojů pro web, sociální sítě, časopis i kuchařku. Postarám se o tvorbu receptů, food a decor styling a v neposlední řadě i vyfocení jídla.
 • Sociální sítě – Pomůžu vám se zviditelnit na sociálních sítích a nalákat tak do vaší restaurace, kavárny, bistra nebo vinárny zákazníky, kteří zrovna nejdou fyzicky kolem.
 • Školení – Poradím vám s komunikací na sociálních sítích i online reklamou. Pojďme se společně podívat, jak to funguje. Ráda vám předám své zkušenosti z praxe.

Tvořím také web, FacebookInstagram ke svému projektu Češka z Česka, kde všechny své profesní aktivity spojuji. Vymýšlím obsah, tvořím recepty, food a dekor styling jídla, fotografie jídla, úpravu fotek, plánování obsahu na Facebook a Instagram, tvořím texty a komunikuji s fanoušky. Celý projekt tvořím sama už 8 let.

Influencer marketing – O svůj online prostor na webu a sociálních sítích se ráda podělím. Čtenářům mohu představit a doporučit služby i produkty, např. kvalitní potraviny, restaurace, hotely, cestování, lokální módu, přírodní kosmetiku, připravit foto i video recepty apod.

O blogování jsem se rozpovídala mj. v pořadu Sama doma na České televizi a v Českém rozhlase.

Ukázky fotografie jídel

Focení jídla pro mlékárnu Moravia Focení jídla a tvorba receptů pro ŘEZNICTVÍ MÚÚÚ Focení jídla a tvorba receptů pro ŘEZNICTVÍ MÚÚÚ Focení jídla, tvorba receptů, food a decor styling pro Bzenecký ocet Tvorba receptů, food a decor styling, focení jídla pro FINO
Zobrazit všech 33 náhledů

Proč se mnou spolupracovat?

 • Celý marketing na Facebooku a Instagramu mohu zajistit sama. Jsem 7 v 1 :).
 • Praxi v rychle se měnícím marketingu na sociálních sítích mám 7 let.
 • Neustále se vzdělávám a novinky uplatňuji v praxi.
 • Po konzultaci pracuji samostatně a vy se můžete věnovat ostatním důležitým věcem.
 • Mám přesah do ostatních oborů (PPC, Google Analytics, SEO, PR, video, grafika).
 • Potřebujete vytvořit nový web, grafiku, ilustrace, video nebo PR? Ráda doporučím osvědčené profesionály.
 • Dodržuji stanovené termíny a výsledky práce pravidelně reportuji.
 • Jsem k zastižení v online i v reálném světě a ráda se s vámi potkám.
Mgr. Jana Jakusová
Logo či doplňková grafika

Kontakty


Doporučení
z první ruky

Marketing byl pro mě vždy velkou neznámou a po otevření bistra jsem rychle pochopila, že online marketing je dnes důležitou součástí firemní strategie. Na doporučení jsme začali s Janou spolupracovat a dnes jsem vděčná, že jsme se do toho společně pustili. Oceňuji její znalosti sociálních sítí, cit pro detaily, profesionální focení a kreativitu. Pokud hledáte profesionální přístup, spolehlivost a výborné komunikační schopnosti, Jana bude jistě skvělou volbou.

Mária Extier

majitelka bistra Chile y Limón