Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Kotrlová — redaktorka, korektorka, copywriterka a editorka


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Paní Kotrlovou jsme oslovili pro otextování české verze našeho webu. Ze své zkušenosti vím, že zorientovat se v problematice IT, AI a byznysu je pro někoho mimo sféru technických oborů dost těžké, proto si cením, že se paní Kotrlová dokázala zorientovat v našem podnikání, pochopila princip našeho produktu a na základě dodaných podkladů a anglické prezentace velmi dobře vystihla mindset naší značky.

Ing. Jan Černý
Founder of DataBreakers
www.databreakers.com jan.cerny@databreakers.com

S Janou spolupracuji na korekturách už déle než rok. Cením si především toho, že je pečlivá, svou práci dodává včas a je velmi komunikativní. Mám ráda, když můžu s externími spolupracovníky komunikovat o jazykových problémech nebo novinkách, které se na poli českého jazyka objevují. Je pro mě důležité vědět, že sleduje současné jazykové trendy a nebojí se ozvat, pokud v textu narazí na místo, které by bylo vhodné probrat. Takovému člověku je pak jedna radost důvěřovat. Janu proto ráda doporučím dále.

Mgr. Klára Cigániková
odpovědná redaktorka, Euromedia Group a. s.
www.euromedia.cz

S Janou se znám už z doby, kdy jsme byly kolegyněmi v nakladatelství Euromedia, kde pracovala jako šéfredaktorka dětské literatury. Vždy vystupovala velmi profesionálně, proaktivně a přicházela se zajímavými nápady. Nyní s ní spolupracuji externě. Jana pro mě dělá korektury české beletrie. Práci vždy odevzdává včas a perfektně odvedenou. Dokonce většinou poukazuje i na ty nedostatky v textu, které už by jako korektorka řešit nemusela a měl je podchytit editor, což je pro mě velmi cenné a rozhodně se s touto iniciativou nesetkávám u každého korektora.

Mgr. Anna Musilová
spisovatelka a knižní redaktorka, Euromedia Group a. s.
www.euromedia.cz