Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jana Nováková, DiS. > Ukázky práce > Katalog Viva Travel

Katalog Viva Travel

Pro cestovní kancelář, která se specializuje na Austrálii, Nový Zéland, ale také na cesty kolem světa, jsme připravili leták s nabídkou právě jedné z nich. Jedná se o nejdražší a nejzajímavější cestu. Tomu také odpovídá barevnost a elegance brožury.

Zobrazuji položku č. 8 z celkem 17 položek v této galerii:

Katalog Viva Travel
« Předcházející Tvorba řady etiket pro bylinné sypané čaje značky Mysteric  (zobrazit v plné velikosti)Nabídkový leták KeyGuru  (zobrazit v plné velikosti)Katalog Viva Travel  (náhled aktuálně zobrazené položky)Referenční brožura  (zobrazit v plné velikosti)Redesign loga a tvorba vizitek  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Jana Nováková, DiS.

Jana Nováková, DiS.

software Adobe
grafička a provozovatelka grafického a kreativního studia Creative Guys — Tvorba grafiky, která bude nejen líbivá, ale díky dlouholetým zkušenostem z marketingu především funkční. Také pomoc s tvorbou zapamatovatelné značky. Služby jako tisková a online grafika, grafický design, firemní identita, webdesign, reklama aj.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 9 doporučení
Mobil: 732 559 415 ~ Email: hello@creativeguys.cz ~ Web: creativeguys.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2022 © Robert Vlach a Jana Nováková, DiS. Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS