Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jana Nováková, DiS. > Ukázky práce > Obal pro Coffee Scrub

Obal pro Coffee Scrub

Obaly pro kávové tělové peelingy jsme navrhovali pro českého výrobce kosmetiky a parfémů Santini. Důraz jsme kladli na jednoduchý, moderní a hravý design, který se ztotožňuje s cílovou skupinou tohoto produktu.

Zobrazuji položku č. 5 z celkem 17 položek v této galerii:

Obal pro Coffee Scrub
« Předcházející Referenční brožura pro společnost Warido  (zobrazit v plné velikosti)Katalog Karlovarská Korunní  (zobrazit v plné velikosti)Obal pro Coffee Scrub  (náhled aktuálně zobrazené položky)Tvorba řady etiket pro bylinné sypané čaje značky Mysteric  (zobrazit v plné velikosti)Nabídkový leták KeyGuru  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Jana Nováková, DiS.

Jana Nováková, DiS.

software Adobe
grafička a provozovatelka grafického a kreativního studia Creative Guys — Tvorba grafiky, která bude nejen líbivá, ale díky dlouholetým zkušenostem z marketingu především funkční. Také pomoc s tvorbou zapamatovatelné značky. Služby jako tisková a online grafika, grafický design, firemní identita, webdesign, reklama aj.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 9 doporučení
Mobil: 732 559 415 ~ Email: hello@creativeguys.cz ~ Web: creativeguys.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2022 © Robert Vlach a Jana Nováková, DiS. Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS