Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jana Poláková Škrobánková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jana Poláková Škrobánková — PPC specialistka

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Ing. Jana Poláková Škrobánková:
Mgr. Šárka Jakubcová
Jana je spolehlivá a svému oboru perfektně rozumí. Z pozice kolegyně a odbornice na online marketing doporučuji spolupráci všema deseti!

Mgr. Šárka Jakubcová

specialistka na SEO a online marketing
Jsem nadšen. Precizní a promyšlená práce podložené znalostmi, která přináší měřitelné výsledky. Transparentní neformální jednání. Tyhle lidi to fakt baví. A vás práce s nimi bude bavit taky.

Lukáš Hladeček

vizuální marketér a grafik
Díky spolupráci s Janou se nám podařilo výrazně zefektivnit naše kampaně a za stejné peníze tak získat více návštěvníků a hlavně konverzí. Vždy rychlá a proaktivní komunikace a splnění našich požadavků.

Filip Mikschik

StartupJobs
www.startupjobs.cz
Spolupráce s Janou na velkém online e-commerce projektu Answear.cz bylo správné rozhodnutí. Kromě toho, že zná perfektně svou práci, oceňuji její proaktivní přístup, využívání nových příležitostí, experimentování, řešení problémů, prostě přístup k projektu jako by byl její vlastní, a to je nejlepší atribut, který můžete získat při outsourcingu! Její PPC dovednosti byly prokázané skvělými výsledky, škálovatelností a postupným snižováním PNO. U mých nových projektů je Jana první volbou, takže i vám doporučuji využít její schopnosti a pozitivní přístup.

Martin Drdul, MBA

Founder & CEO ve společnosti WearCo CZ
answear.cz
S Janou již delší dobu konzultačně spolupracujeme a nyní jsme realizovali první PPC kampaň s velmi dobrými výsledky. Janu mohu po všech směrech doporučit, je to vynikající profesionálka ve svém oboru a již nyní víme, že pokud budeme v budoucnu využívat PPC, tak je Vivio jasnou volbou.

Petr Čáp

ISOSTAR ČR
www.isostar.cz
Jsem velice rád, že jsme se dostali do profesionálních rukou slečny Škrobánkové a jejím PPC službám. Během tří měsíců jsme zvýšili objednávky o 30 % a dostali se výrazně do povědomí zákazníků. Pokud požadujete nadstandardní přístup, vysokou profesní úroveň a znatelné výsledky, vřele doporučuji využít jejích služeb.

PhDr. Vladimír Rambousek

www.hubenistenic.cz
Oceňuji Janin profesionální přístup, odbornost a zkušenosti, ale i vstřícnost a trpělivost se zasvěcováním do světa PPC kampaní. Už na začátku jsem poznala, že svěřuji práci do dobrých rukou a výsledky to jen dokazují.

Simona Brhelová

eshop.nobilis.cz ~ simona.brhelova@nobilis.cz
Spolupráce s Janou je velmi příjemná a určitě ji můžeme doporučit. Za zmínku stojí fakt, že se nám v loňském roce na Silvestrovské plavby podařilo zvýšit obrat o 78 %, a zvýšení obratu pozorujeme i v průběhu celé sezóny. Tuto skutečnost přisuzujeme nejen patřičnému vzdělání, které je pro tuto práci důležitým základem, ale zejména osobnímu přístupu, flexibilitě a pohotovosti Jany, kdy je potřeba rychle jednat a reagovat na vzniklé situace.

Michaela Holečková

Praha parníkem
www.praha-parnikem.cz ~ info@praha-parnikem.cz
S Janou jsme spolupracovali na propagaci baleného paliva naší společnosti SH STREAM, s.r.o v době sezóny od 10/2014 do 06/2015 a doufám, že budeme ve spolupráci pokračovat i nadále. Po jejím vstupu se zvýšil počet návštěvníků stránek o více než 100 %. Reklama v tomto provedení není pro potenciální zákazníky obtěžující a je cíleně zaměřena. Oceňujeme zejména flexibilní jednání, snahu pochopit specifický obchodní produkt a jasné vyhodnocení kampaní.

RNDr. Sven Havlíček

www.brikety.eu
Spolupráci s Janou si velmi chválíme, podařilo se nám výrazně vylepšit všechny kampaně. Vedení kampaní je profesionální, s empatií k námi prodávanému sortimentu, a s rychlou reakcí na eventuální změny. V budoucnu určitě budeme pokračovat – děkujeme!

Iva Kučerová

www.nipponcec.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS