Doporučení z první ruky

Ing. Jana Poláková Škrobánková — PPC specialistka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 25 doporučení

Spolupráce s Janou na velkém online e-commerce projektu Answear.cz bylo správné rozhodnutí. Kromě toho, že zná perfektně svou práci, oceňuji její proaktivní přístup, využívání nových příležitostí, experimentování, řešení problémů, prostě přístup k projektu jako by byl její vlastní, a to je nejlepší atribut, který můžete získat při outsourcingu! Její PPC dovednosti byly prokázané skvělými výsledky, škálovatelností a postupným snižováním PNO. U mých nových projektů je Jana první volbou, takže i vám doporučuji využít její schopnosti a pozitivní přístup.

Martin Drdul, MBA
Founder & CEO ve společnosti WearCo CZ
answear.cz

Díky spolupráci s Janou se nám podařilo výrazně zefektivnit naše kampaně a za stejné peníze tak získat více návštěvníků a hlavně konverzí. Vždy rychlá a proaktivní komunikace a splnění našich požadavků.

Filip Mikschik
StartupJobs
www.startupjobs.cz

Jsem nadšen. Precizní a promyšlená práce podložené znalostmi, která přináší měřitelné výsledky. Transparentní neformální jednání. Tyhle lidi to fakt baví. A vás práce s nimi bude bavit taky.

Lukáš Hladeček
vizuální marketér a grafik

Společnosti Vivio jsme postupně předali kompletní správu PPC reklam za naše 4 e-shopy, a to jak s B2C tak i s B2B zaměřením. Oceňuji, že se nejdříve seznámili se sortimentem a rozdílným nákupním chováním zákazníků jednotlivých e-shopů a tomu přizpůsobili i nastavení kampaní tak, aby si jednotlivé e-shopy vzájemně nekonkurovaly. Od zahájení spolupráce vykazují kampaně kontinuální růst, který očekáváme i v dalších letech spolupráce. Díky spolupráci máme přehled o nejnovějších trendech, na které můžeme společně rychle zareagovat. Nebojí se zkoušet nové věci, ale také pohotově zareagovat na neúspěšný směr. Na naší spolupráci oceňuji osobní přístup, maximální spolehlivost, rychlost a v neposlední řadě i příjemnou komunikaci.

Robert Vítek
ACTIVA spol. s r.o.
www.activa.cz

Do spolupráce s Janou a její agenturou Vivio jsem za naši firmu naskočila už před pár lety. A je to jízda! Jana a její kolegyně nás v online marketingu a PPC kampaních neuvěřitelně posunuly a stále posouvají. Velmi se mi líbí osobní přístup ke klientovi, krásné a užitečné reporty, od kterých se můžeme odrazit pro práci se strategií a pravidelné tipy, jak se zlepšit a rozvíjet naše online podnikání. Doporučuji všemi deseti!

Daniela Simandlová
marketérka ve společnosti Nobilis Tilia
www.nobilis.cz daniela.simandlova@nobilis.cz

S Janou již delší dobu konzultačně spolupracujeme a nyní jsme realizovali první PPC kampaň s velmi dobrými výsledky. Janu mohu po všech směrech doporučit, je to vynikající profesionálka ve svém oboru a již nyní víme, že pokud budeme v budoucnu využívat PPC, tak je Vivio jasnou volbou.

Petr Čáp
ISOSTAR ČR
www.isostar.cz
Mgr. Šárka Rolná Jakubcová

Jana je spolehlivá a svému oboru perfektně rozumí. Z pozice kolegyně a odbornice na online marketing doporučuji spolupráci všema deseti!

Mgr. Šárka Rolná Jakubcová
specialistka na SEO a online marketing

Agenturu Vivio jsme oslovili s nelehkým úkolem, kdy jsme v časovém presu potřebovali v podstatě rozjet nový eshop a ihned začít prodávat. Naštěstí se toho nezalekli a pomohli nám tento projekt úspěšně zrealizovat. Nejvíce oceňuji jejich proaktivitu, samostatnost a rychlost. Sami za námi přicházeli s návrhy na zlepšení a také nás upozornili na několik chyb, kterých jsme si nebyli vědomi. Spolupráce s Janou a Petrou navíc byla vždy příjemná i po lidské stránce. Děkujeme a těšíme se na další projekt!

Barbora Kyselá
Marketing specialist v Plastkon product s.r.o.
www.plastkon.cz

S Janou se výborně spolupracuje, rozhodně doporučuji. Konzultovali jsme s ní PPC kampaně a školení našich lidí. Je expertem ve svém oboru a má bohaté zkušenosti. Vždy dokonale zanalyzuje požadovaný cíl a na základě těchto znalostí poté vytvoří plán úspěšných kampaní. Chcete-li mít fungující a efektivní PPC reklamu, je Jana nepostradatelnou součástí týmu.

Jakub Volařík
Project Manager v projektu Onlinesales.cz

Děkujeme Janě a Vivio agency za příjemnou a hlavně konstruktivní spolupráci. O předání správy PPC kampaní jsme uvažovali dlouho a na doporučení si vybrali právě Vivio. Naše firma v minulých letech udělala velký posun vpřed a my víme, že důležitou součástí úspěšných výsledků byla jednoznačně spolupráce s Vivio agency. Optimalizace v nastavení PPC kampaní a dobře volená strategie přinesla zvýšení obratu i nové zákazníky. I když to s námi Jana a její tým nemá lehké, pokaždé profesionálně poradí a ještě se u toho usmívají :-). Naše hodnocení není subjektivní, je měřitelné a za Vivio agency jsou výsledky zkrátka vidět.

Vilma Příbramská
Lázně Travel – specialista na lázeňské pobyty
www.laznetravel.cz vilma.pribramska@laznetravel.cz