Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jana Poláková Škrobánková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jana Poláková Škrobánková — PPC specialistka

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace Ing. Jana Poláková Škrobánková:
Spolupráce s Janou na velkém online e-commerce projektu Answear.cz bylo správné rozhodnutí. Kromě toho, že zná perfektně svou práci, oceňuji její proaktivní přístup, využívání nových příležitostí, experimentování, řešení problémů, prostě přístup k projektu jako by byl její vlastní, a to je nejlepší atribut, který můžete získat při outsourcingu! Její PPC dovednosti byly prokázané skvělými výsledky, škálovatelností a postupným snižováním PNO. U mých nových projektů je Jana první volbou, takže i vám doporučuji využít její schopnosti a pozitivní přístup.

Martin Drdul, MBA

Founder & CEO ve společnosti WearCo CZ
answear.cz
Díky spolupráci s Janou se nám podařilo výrazně zefektivnit naše kampaně a za stejné peníze tak získat více návštěvníků a hlavně konverzí. Vždy rychlá a proaktivní komunikace a splnění našich požadavků.

Filip Mikschik

StartupJobs
www.startupjobs.cz
Jsem nadšen. Precizní a promyšlená práce podložené znalostmi, která přináší měřitelné výsledky. Transparentní neformální jednání. Tyhle lidi to fakt baví. A vás práce s nimi bude bavit taky.

Lukáš Hladeček

vizuální marketér a grafik
Společnosti Vivio jsme postupně předali kompletní správu PPC reklam za naše 4 e-shopy, a to jak s B2C tak i s B2B zaměřením. Oceňuji, že se nejdříve seznámili se sortimentem a rozdílným nákupním chováním zákazníků jednotlivých e-shopů a tomu přizpůsobili i nastavení kampaní tak, aby si jednotlivé e-shopy vzájemně nekonkurovaly. Od zahájení spolupráce vykazují kampaně kontinuální růst, který očekáváme i v dalších letech spolupráce. Díky spolupráci máme přehled o nejnovějších trendech, na které můžeme společně rychle zareagovat. Nebojí se zkoušet nové věci, ale také pohotově zareagovat na neúspěšný směr. Na naší spolupráci oceňuji osobní přístup, maximální spolehlivost, rychlost a v neposlední řadě i příjemnou komunikaci.

Robert Vítek

ACTIVA spol. s r.o.
www.activa.cz
S Janou již delší dobu konzultačně spolupracujeme a nyní jsme realizovali první PPC kampaň s velmi dobrými výsledky. Janu mohu po všech směrech doporučit, je to vynikající profesionálka ve svém oboru a již nyní víme, že pokud budeme v budoucnu využívat PPC, tak je Vivio jasnou volbou.

Petr Čáp

ISOSTAR ČR
www.isostar.cz
Oceňuji Janin profesionální přístup, odbornost a zkušenosti, ale i vstřícnost a trpělivost se zasvěcováním do světa PPC kampaní. Už na začátku jsem poznala, že svěřuji práci do dobrých rukou a výsledky to jen dokazují.

Simona Brhelová

eshop.nobilis.cz ~ simona.brhelova@nobilis.cz
Mgr. Šárka Jakubcová
Jana je spolehlivá a svému oboru perfektně rozumí. Z pozice kolegyně a odbornice na online marketing doporučuji spolupráci všema deseti!

Mgr. Šárka Jakubcová

specialistka na SEO a online marketing
Agentura Vivio nám již přes půl roku spravuje PPC a mohu jen doporučit. Paní Poláková ihned reaguje a snaží se pomoci, jak jen to jde. Kromě kampaní v AdWords a Skliku, které fungují výborně, byly dokonce nalezeny a opraveny mezery v nastavení měření a nyní jsme nadmíru spokojeni. V případě, že potřebujeme zkonzultovat dotaz či nastavení našich PPC kampaní, paní Poláková zajistí to nejvhodnější. Již během prvních měsíců spolupráce se výsledky kampaní výrazně vylepšily. Nemáme co vytknout. Děkujeme.

Barbora Červinková

Marketing specialist, ASSA ABLOY
S Janou se výborně spolupracuje, rozhodně doporučuji. Konzultovali jsme s ní PPC kampaně a školení našich lidí. Je expertem ve svém oboru a má bohaté zkušenosti. Vždy dokonale zanalyzuje požadovaný cíl a na základě těchto znalostí poté vytvoří plán úspěšných kampaní. Chcete-li mít fungující a efektivní PPC reklamu, je Jana nepostradatelnou součástí týmu.

Jakub Volařík

Project Manager v projektu Onlinesales.cz
Jsem velice rád, že jsme se dostali do profesionálních rukou slečny Škrobánkové a jejím PPC službám. Během tří měsíců jsme zvýšili objednávky o 30 % a dostali se výrazně do povědomí zákazníků. Pokud požadujete nadstandardní přístup, vysokou profesní úroveň a znatelné výsledky, vřele doporučuji využít jejích služeb.

PhDr. Vladimír Rambousek

www.hubenistenic.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS