Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jana Poláková Škrobánková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Jana Poláková Škrobánková — PPC specialistka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 22 doporučení prezentace Ing. Jana Poláková Škrobánková:
S Janou se nám spolupracuje velmi dobře. O naše kampaně se stará již několik let. Je svědomitá a své práci opravdu rozumí. Vždy otevřená novým nápadům s reakcí na vývoj a využití novinek v nich. Kampaně se pod jejím vedením zlepšily a stabilizovaly. Proto ji mohu doporučit i ostatním.

Marek Klemens

Area Manager
www.contours.cz ~ marek@contours.cz ~ 776 659 659
Janu a její tým bych doporučil každému, kdo chce mít profesionálně zmáknuté PPC. Oceňuji hlavně perfektní individuální přístup, originální nápady a pomoc s obchodní strategií. Jana vždy ráda pomůže a pracovat s ní není práce, ale radost!

Jakub Hrabák

Business Owner - Dimension advertising
dimensiongroup.cz
Díky pozornému naslouchání Jany a její agentury Vivio o potřebách rozjezdu mého online květinářství CityFleur.cz, jsme ze startovní pozice 0 objednávek nyní na krásném čísle, které stále roste. Maximální profesionalita, vynikající poměr „utracených peněz“ a dosažených výsledků ve všech parametrech pro Google kampaně, včetně odborného poradenství. Vřele doporučuji a těším se na další spolupráci.

Ilona Doleželová

CEO - CityFleur
cityfleur.cz
Jsem velice rád, že jsme se dostali do profesionálních rukou slečny Škrobánkové a jejím PPC službám. Během tří měsíců jsme zvýšili objednávky o 30 % a dostali se výrazně do povědomí zákazníků. Pokud požadujete nadstandardní přístup, vysokou profesní úroveň a znatelné výsledky, vřele doporučuji využít jejích služeb.

PhDr. Vladimír Rambousek

www.hubenistenic.cz
Spolupráce s Janou je velmi příjemná a určitě ji můžeme doporučit. Za zmínku stojí fakt, že se nám v loňském roce na Silvestrovské plavby podařilo zvýšit obrat o 78 %, a zvýšení obratu pozorujeme i v průběhu celé sezóny. Tuto skutečnost přisuzujeme nejen patřičnému vzdělání, které je pro tuto práci důležitým základem, ale zejména osobnímu přístupu, flexibilitě a pohotovosti Jany, kdy je potřeba rychle jednat a reagovat na vzniklé situace.

Michaela Holečková

Praha parníkem
www.praha-parnikem.cz ~ info@praha-parnikem.cz
Spolupráci s Janou si velmi chválíme, podařilo se nám výrazně vylepšit všechny kampaně. Vedení kampaní je profesionální, s empatií k námi prodávanému sortimentu, a s rychlou reakcí na eventuální změny. V budoucnu určitě budeme pokračovat – děkujeme!

Iva Kučerová

www.nipponcec.cz
S Janou jsme spolupracovali na propagaci baleného paliva naší společnosti SH STREAM, s.r.o v době sezóny od 10/2014 do 06/2015 a doufám, že budeme ve spolupráci pokračovat i nadále. Po jejím vstupu se zvýšil počet návštěvníků stránek o více než 100 %. Reklama v tomto provedení není pro potenciální zákazníky obtěžující a je cíleně zaměřena. Oceňujeme zejména flexibilní jednání, snahu pochopit specifický obchodní produkt a jasné vyhodnocení kampaní.

RNDr. Sven Havlíček

www.brikety.eu
S Janou a Luckou spolupracujeme od začátku našeho projektu. Na holkách oceňuji nejvíc osobní přístup, velkou míru samostatnosti a samozřejmě odbornost. Vše na čem se domluvíme platí a není tedy nutné ztrácet čas zbytečným kontrolováním. V případě potřeby není problém se sejít a domluvit se osobně na dalším postupu při rozvoji projektu.

Tomáš Binder

Snowleopard.cz
snowleopard.cz ~ info@snowleopard.cz ~ 735 045 428
S Janou Polákovou jsem spolupracovala ohledně pokročilé optimalizace PPC kampaní. Nad dobrou kávou a v příjemném prostředí kanceláře Vivio Agency jsme společně přišly na vylepšení kampaní. Její přehled o možnostech optimalizace PPC kampaní mne mile překvapil. Doporučuji!

Ivana Kubínová

Online Marketing Manager iNETPrint
www.inetprint.cz
Jana je profesionálka, je vidět, že v oboru PPC dělá už dlouho. Od první schůzky, přes průběh správy kampaní, až do výsledného zvýšení zisků z mého webu, jsem byl úplně spokojen. Mohu jedině doporučit!

Ing. Josef Antoš

4xbroker.cz ~ administrator@4xbroker.cz ~ 731 901 533
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS