Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jana Poláková Škrobánková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Jana Poláková Škrobánková — PPC specialistka

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Ing. Jana Poláková Škrobánková:
Spolupráce s Janou je velmi příjemná a určitě ji můžeme doporučit. Za zmínku stojí fakt, že se nám v loňském roce na Silvestrovské plavby podařilo zvýšit obrat o 78 %, a zvýšení obratu pozorujeme i v průběhu celé sezóny. Tuto skutečnost přisuzujeme nejen patřičnému vzdělání, které je pro tuto práci důležitým základem, ale zejména osobnímu přístupu, flexibilitě a pohotovosti Jany, kdy je potřeba rychle jednat a reagovat na vzniklé situace.

Michaela Holečková

Praha parníkem
www.praha-parnikem.cz ~ info@praha-parnikem.cz
Spolupráci s Janou si velmi chválíme, podařilo se nám výrazně vylepšit všechny kampaně. Vedení kampaní je profesionální, s empatií k námi prodávanému sortimentu, a s rychlou reakcí na eventuální změny. V budoucnu určitě budeme pokračovat – děkujeme!

Iva Kučerová

www.nipponcec.cz
S Janou jsme spolupracovali na propagaci baleného paliva naší společnosti SH STREAM, s.r.o v době sezóny od 10/2014 do 06/2015 a doufám, že budeme ve spolupráci pokračovat i nadále. Po jejím vstupu se zvýšil počet návštěvníků stránek o více než 100 %. Reklama v tomto provedení není pro potenciální zákazníky obtěžující a je cíleně zaměřena. Oceňujeme zejména flexibilní jednání, snahu pochopit specifický obchodní produkt a jasné vyhodnocení kampaní.

RNDr. Sven Havlíček

www.brikety.eu
S Janou a Luckou spolupracujeme od začátku našeho projektu. Na holkách oceňuji nejvíc osobní přístup, velkou míru samostatnosti a samozřejmě odbornost. Vše na čem se domluvíme platí a není tedy nutné ztrácet čas zbytečným kontrolováním. V případě potřeby není problém se sejít a domluvit se osobně na dalším postupu při rozvoji projektu.

Tomáš Binder

Snowleopard.cz
snowleopard.cz ~ info@snowleopard.cz ~ 735 045 428
S Janou se nám spolupracuje velmi dobře. O naše kampaně se stará již několik let. Je svědomitá a své práci opravdu rozumí. Vždy otevřená novým nápadům s reakcí na vývoj a využití novinek v nich. Kampaně se pod jejím vedením zlepšily a stabilizovaly. Proto ji mohu doporučit i ostatním.

Marek Klemens

Area Manager
www.contours.cz ~ marek@contours.cz ~ 776 659 659
Jana je profesionálka, je vidět, že v oboru PPC dělá už dlouho. Od první schůzky, přes průběh správy kampaní, až do výsledného zvýšení zisků z mého webu, jsem byl úplně spokojen. Mohu jedině doporučit!

Ing. Josef Antoš

4xbroker.cz ~ administrator@4xbroker.cz ~ 731 901 533
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS