Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jana Poláková Škrobánková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Jana Poláková Škrobánková — PPC specialistka

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Ing. Jana Poláková Škrobánková:
Spolupráce s Janou je velmi příjemná a určitě ji můžeme doporučit. Za zmínku stojí fakt, že se nám v loňském roce na Silvestrovské plavby podařilo zvýšit obrat o 78 %, a zvýšení obratu pozorujeme i v průběhu celé sezóny. Tuto skutečnost přisuzujeme nejen patřičnému vzdělání, které je pro tuto práci důležitým základem, ale zejména osobnímu přístupu, flexibilitě a pohotovosti Jany, kdy je potřeba rychle jednat a reagovat na vzniklé situace.

Michaela Holečková

Praha parníkem
www.praha-parnikem.cz ~ info@praha-parnikem.cz
Spolupráci s Janou si velmi chválíme, podařilo se nám výrazně vylepšit všechny kampaně. Vedení kampaní je profesionální, s empatií k námi prodávanému sortimentu, a s rychlou reakcí na eventuální změny. V budoucnu určitě budeme pokračovat – děkujeme!

Iva Kučerová

www.nipponcec.cz
S Janou jsme spolupracovali na propagaci baleného paliva naší společnosti SH STREAM, s.r.o v době sezóny od 10/2014 do 06/2015 a doufám, že budeme ve spolupráci pokračovat i nadále. Po jejím vstupu se zvýšil počet návštěvníků stránek o více než 100 %. Reklama v tomto provedení není pro potenciální zákazníky obtěžující a je cíleně zaměřena. Oceňujeme zejména flexibilní jednání, snahu pochopit specifický obchodní produkt a jasné vyhodnocení kampaní.

RNDr. Sven Havlíček

www.brikety.eu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS