Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jana Poncarová

Mgr. Jana Poncarová

copywriterka, firemní novinářka, PR konzultantka a lektorka kreativního psaní

Mgr. Jana Poncarová

Od roku 2008 tvořím obsah pro online i tištěná média, textuju weby, pomáhám klientům s obsahovou a komunikační strategií. Věřím, že vše má příběh – jen ho stačí vidět, napsat a vyprávět na správném místě.

  • Tvořím obsah – webů, firemních magazínů, blogů, tiskových zpráv a článků pro online i tisk. Píšu příběhy, které prodávají, a vyprávím je tam, kde jsou vaši zákazníci.
  • Vymýšlím obsahové strategie – většinou u kávy. Znám mediální prostředí a dokážu vymyslet témata pro články, které si budou chtít ostatní přečíst. Společně připravíme fungující a smysluplnou obsahovou strategii, kterou vám pomůžu naplnit.
  • Komunikuju s médii – napíšu pro vás tiskovou zprávu a pošlu ji vytipovaným médiím. Budu za vás komunikovat s novináři nebo vám ukážu, jak na to. Pomůžu vám uspořádat tiskovou konferenci.
  • Školím – ukážu vám, jak napsat dobrý článek nebo připravit obsahovou komunikaci. Přijedu do vaší firmy a uspořádám pro vás školení o copywritingu, o psaní tiskové zprávy nebo o obsahové strategii. Pořádám setkání Copy Coffee a kurzy kreativního psaní.
  • Mám tým pro větší projekty – pod značkou SIDI Media jsem vytvořila tým profesionálů, abychom zvládali i větší a dlouhodobější zakázky. Je v něm copywriter, jazykový korektor, obsahový stratég, UX designér, specialista na sociální sítě a grafik.
  • Píšu příběhy – v roce 2018 mi nakladatelství Motto vydalo první román Podbrdské ženy. Tvořím povídky. Psaní střídám se zahradničením. Město s venkovem. Voní mi čerstvá káva. Pěstuju zeleninu. Ráda dýchám svobodu a vzduch v lese.

Status:

k vašim službám

Působnost:

osobně celá ČR, na dálku celý svět

Kategorie katalogu:

Ceník:

  • Hodinová sazba – 890 Kč
  • Tisková zpráva – od 3.900 Kč
  • Školení – od 5.900 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH (jsem plátcem).

Termíny mám vyznačené žlutě růžově:

Ráda používám papírový diář, ale běžně pracuju s nástroji, jako jsou Google Docs, Basecamp nebo Trello. Termíny si zvýrazňuju žlutě růžově, ale většinou texty posílám o den dřív.

Vystudovala jsem:

Politologii a mezinárodní vztahy na Filozofické fakultě ZČU v Plzni, ze všeho nejvíc mě bavily semináře ze žurnalistiky. Pracovala jsem jako analytik pro investiční firmu, ale brzy jsem začala psát články o energetice a průmyslu. Vedla jsem magazín Nazeleno.cz nebo tištěný časopis Inteligentní budovy.

Vybrané rozhovory:

Kontaktní informace

Mgr. Jana Poncarová
Sady Pětatřicátníků 33
Plzeň
301 00
Mobil:603 163 305
Email:jponcarova@seznam.cz
Web:janaponcarova.cz
Účet:78 – 3646190257 / 0100 (Komerční banka)
:75237776 (plátce DPH)
DIČ:CZ8359282195

Doporučení z první ruky

Michaela Vránová Matanelli
Jana je nejlepší copywriterka, jakou jsem za poslední dobu potkala. Precizně připravené články odevzdává před termínem. Na čem se domluvíme, to splní. Pracujeme společně na několika projektech. Během naší spolupráce jsem pochopila, že Jana by napsala téměř o čemkoliv. A vás by to rozesmálo, rozplakalo nebo obohatilo o nové informace a pohled. Janě a jejímu psaní zkrátka uvěříte.
SEO konzultantka a linkbuilderka

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS