Doporučení z první ruky

Jana Švec — copywriterka, korektorka českého jazyka, překladatelka ze slovenštiny a angličtiny do češtiny


Zobrazuji všech 5 doporučení

Se slečnou Janou jsem řešila korekturu textů a úpravu webu www.maiagreen.cz. Jsem šťastná, že jsem si pro tuto práci vybrala právě ji, protože spolupráce byla a je naprosto dokonalá. Kvalita její práce, její nápady, rychlost dodání opravených textů a osobitý přístup k zákazníkovi mě naprosto uchvátil. Určitě se na ni obrátím pokaždé, když budu potřebovat v této oblasti pomoct. Vřele doporučuji.

Marie Švecová

Paní Janu jsem oslovila jménem reklamní agentury Vizion. Potřebovali jsme přeložit celou webstránku ze slovenštiny do češtiny (www.gabrieltour.cz) a nahodit všechny tyto texty do redakčního systému. Šlo o velmi zdlouhavou a náročnou práci a paní Jana se projevila nejen jako vynikající překladatelka a copywriterka, ale také jako velmi spolehlivý a technicky zdatný člověk. Pokud budeme ještě potřebovat služby podobného charakteru, určitě ji znovu oslovíme.

Mgr. Jana Kmecová

S paní Janou probíhá spolupráce podle mých představ. Jí dodané texty zohledňují mé požadavky, a pokud náhodou ne (což se stává málokdy), nedělá jí problém zapracovat změny. Spolupracuji s ní již déle a věřím, že v nastoupeném trendu budeme pokračovat i nadále.

Pavol Remias

S paní Janou spolupracujeme od roku 2019 a díky jejím schopnostem se na webu můžeme pyšnit profesionálně napsanými články s vysokou čteností. Mimo článků si ceníme i perfektně napsaných mailingů. Komunikace s paní Janou je naprosto bezproblémová, rychlá a dodané texty jsou bezchybné. Pokud se někdy stane, že je potřeba text poupravit, což je vzácný případ, Jana jej hned posílá přepracovaný zpět. Myslím, že nejvýstižnější bude spíše shrnutí recenze, že nemít paní Janu, nevím, co bychom si počali!

Jana Kouřilová
www.svepomoci.cz jana@svepomoci.cz 739 619 857

S paní Janou jsem začala spolupracovat více než před rokem, kdy jsem pro jeden ze spravovaných webů potřebovala do sekce blog čtivé články. Jany práce je vždy profesionální a mohu s na ni spolehnout.

Michala Matošík Holomková
online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě
www.facemarket.cz michala.holomkova@facemarket.cz