Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jana Švec > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jana Švec — copywriterka, korektorka českého jazyka, překladatelka ze slovenštiny a angličtiny do češtiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Jana Švec:
Se slečnou Janou jsem řešila korekturu textů a úpravu webu www.maiagreen.cz. Jsem šťastná, že jsem si pro tuto práci vybrala právě ji, protože spolupráce byla a je naprosto dokonalá. Kvalita její práce, její nápady, rychlost dodání opravených textů a osobitý přístup k zákazníkovi mě naprosto uchvátil. Určitě se na ni obrátím pokaždé, když budu potřebovat v této oblasti pomoct. Vřele doporučuji.

Marie Švecová

Paní Janu jsem oslovila jménem reklamní agentury Vizion. Potřebovali jsme přeložit celou webstránku ze slovenštiny do češtiny (www.gabrieltour.cz) a nahodit všechny tyto texty do redakčního systému. Šlo o velmi zdlouhavou a náročnou práci a paní Jana se projevila nejen jako vynikající překladatelka a copywriterka, ale také jako velmi spolehlivý a technicky zdatný člověk. Pokud budeme ještě potřebovat služby podobného charakteru, určitě ji znovu oslovíme.

Mgr. Jana Kmecová

S paní Janou probíhá spolupráce podle mých představ. Jí dodané texty zohledňují mé požadavky, a pokud náhodou ne (což se stává málokdy), nedělá jí problém zapracovat změny. Spolupracuji s ní již déle a věřím, že v nastoupeném trendu budeme pokračovat i nadále.

Pavol Remias

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS