Jana Švec

copywriterka, korektorka českého jazyka, překladatelka ze slovenštiny a angličtiny do češtiny

Napíši vám texty, které budou ladit s celkovým stylem a duchem vašeho projektu. Píši nejen čtivě, ale i věcně správně – zakládám si na poctivých rešerších a práci s relevantními informacemi. Rovněž se postarám o bezchybnou češtinu vašich textů a překlady ze slovenštiny a angličtiny do češtiny.

  • Copywriting
    • texty pro weby a eshopy, zaměřené na módu, kosmetiku, nábytek, sportovní potřeby a další oblasti; popisky kategorií i produktů s ohledem na klíčová slova a SEO
    • blogové články, PR články, texty a popisky k videím
  • Korektury češtiny – kontrola pravopisu, překlepů, stylistiky a všeobecné terminologie
  • Překlady ze slovenštiny a angličtiny do češtiny – překlady všech druhů textů

Práci s texty se věnuji od roku 2012. V oblasti copywritingu se neustále vzdělávám a sleduji nové trendy. Píšu blog Dravá žena.

Vybrané reference:

Jana Švec
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Jana Švec
Velehradská 531
Buchlovice (Zlínský kraj)
687 08

Doporučení
z první ruky

Paní Janu jsem oslovila jménem reklamní agentury Vizion. Potřebovali jsme přeložit celou webstránku ze slovenštiny do češtiny (www.gabrieltour.cz) a nahodit všechny tyto texty do redakčního systému. Šlo o velmi zdlouhavou a náročnou práci a paní Jana se projevila nejen jako vynikající překladatelka a copywriterka, ale také jako velmi spolehlivý a technicky zdatný člověk. Pokud budeme ještě potřebovat služby podobného charakteru, určitě ji znovu oslovíme.

Mgr. Jana Kmecová