Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Vykydalová — expertka na reklamu na sociálních sítích Facebook a Instagram


Zobrazuji všech 7 doporučení

Spolupracuje se mi s Janou skvěle. Můžu jí říct své představy a pak už to nechat bez obav na ní. Má mou 100% důvěru. Společně reklamy pilujeme, aby byly co nejvýdělečnější. Nejsem si jistá, jestli by se o tom dalo s někým jiným tak otevřeně mluvit. Jsem vděčná za její trpělivost.

Pavlína Mertová
Majitelka Aletiervlese.cz

S Janou úspěšně spolupracujeme již několik let – tvoří pro nás náborové kampaně na sociální sítě, konzultujeme marketingové strategie náboru a správu našeho firemního profilu. Posunula náš nábor na vyšší úroveň, je spolehlivá, milá a přináší nám výsledky.

Dominika Pudlová
HR manažer, Robertshaw Šternberk

S Janou je radost spolupracovat, bezproblémová domluva, nadšení pro mé bláznivé nápady a za tím vším spolehlivě odvedená práce. Pokud chcete parťačku, se kterou budete moci rozvíjet své smělé plány, setkáte se s nadšením, ale i ochotou učit se novým věcem. Nikoho jiného neshánějte!

Marie Poláčková
ko-ra-le.cz

Jana je ochotná a proaktivní. Průběžně se vzdělává a zná nejnovější trendy. To všechno působí velice dobře a profi.

Linda a Jirka Martiškovi
majitelé Podlesebe.cz

Díky Janě má naše reklama na sociálních sítích konečně efekt. Dokáže i z malého rozpočtu vytřískat konverze a konzultace s ní jsou skvělé!

Daniela Ettlerová
Daya.cz

Jako OSVČ (zemědělská inženýrka) poskytuji poradenství lidem, kteří neví, jak správně krmit své koně. Mám velkou skupinu sledujících na Facebooku, které jsem ale neuměla přetavit v zákazníky. Neuměla jsem psát vhodné příspěvky, na Instagramu jsem se neorientovala prakticky vůbec. Jana dala mým aktivitám na síti strukturu, pomohla mi postavit web, který je pro lidi zajímavý a přehledný. Výsledky byly vidět prakticky obratem.

Monika Mechová
krmeni-koni.cz

Po první konzultaci jsem věděla, že jsem našla profíka, kterého jsem hledala. S Janou jsem spolupracovala na auditu webu a korekturách textů. Oceňuji její přátelskou komunikaci, spolehlivost a poctivý přístup k úpravám textů. Vyslechla mě a uměla texty parádně zjednodušit, web je nyní pro návštěvníky přehlednější. Děkuji moc a doporučuji!

Jitka Kunčarová
majitelka Openagency.cz