Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jana Vykydalová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Vykydalová — expertka na reklamu na sociálních sítích Facebook a Instagram

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Jana Vykydalová:
S Janou úspěšně spolupracujeme již několik let – tvoří pro nás náborové kampaně na sociální sítě, konzultujeme marketingové strategie náboru a správu našeho firemního profilu. Posunula náš nábor na vyšší úroveň, je spolehlivá, milá a přináší nám výsledky.

Dominika Pudlová

HR manažer, Robertshaw Šternberk
Díky Janě má naše reklama na sociálních sítích konečně efekt. Dokáže i z malého rozpočtu vytřískat konverze a konzultace s ní jsou skvělé!

Daniela Ettlerová

Daya.cz
S Janou je radost spolupracovat, bezproblémová domluva, nadšení pro mé bláznivé nápady a za tím vším spolehlivě odvedená práce. Pokud chcete parťačku, se kterou budete moci rozvíjet své smělé plány, setkáte se s nadšením, ale i ochotou učit se novým věcem. Nikoho jiného neshánějte!

Marie Poláčková

ko-ra-le.cz
Jako OSVČ (zemědělská inženýrka) poskytuji poradenství lidem, kteří neví, jak správně krmit své koně. Mám velkou skupinu sledujících na Facebooku, které jsem ale neuměla přetavit v zákazníky. Neuměla jsem psát vhodné příspěvky, na Instagramu jsem se neorientovala prakticky vůbec. Jana dala mým aktivitám na síti strukturu, pomohla mi postavit web, který je pro lidi zajímavý a přehledný. Výsledky byly vidět prakticky obratem.

Monika Mechová

krmeni-koni.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS