Doporučení z první ruky

Mgr. Janek Sedlář — filmař, fotograf a průvodce osobní změnou


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 21 doporučení

Film Step into the world of Lars van de Goor je obrazově opulentním medailonkem pozoruhodného umělce a jeho práce, nasnímaným režisérem Jankem Sedlářem, jenž je zároveň talentovaným kameramanem. I vzhledem k délce dokumentu se nedá říct, že by zrovna přetékal informacemi, jako základ určený pro seznámení s Larsem van de Goorem a jeho vizemi je však plně uspokojivý a především vizuálně poměrně výjimečný.

Jan Varga
filmový kritik
Luboš Moravec

Janek Sedlář je mistr kamery se zvídavým okem a citem pro kompozici. S nadšením se dívám na jeho dokumenty Žít lehce, které mě vždy oblaží a nabijí pozitivní energií. Rád zpovzdálí sleduji Jankovy aktivity a všechna videa na YouTube kanále společenství Žít lehce. Stejně jako on a většina hrdinů z jeho příběhů, i já se svojí rodinou žijeme „na okraji“ a plníme si sen o žití v souladu s přírodou. Zkrátka Janek mi je velkou inspirací a těším se, až s ním vyrazím na některou z příštích poutí.

Luboš Moravec
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec

Profesionalita, zaujetí projektem, touha téma pochopit a přidat něco navíc, samostatnost, rychlost a hlavně spokojenost s výstupy - toť jest důvodem, proč se na Janka obracím opakovaně.

Ing. Stanislav Slanina, Ph.D.
výkonný ředitel PEFC
www.pefc.cz

Filmy Janka Sedláře mají duši a díky osobní spolupráci s ním už vím proč. Janek přijel natočit video k našemu fundraisingovému projektu pro lesní mateřskou školku. Video jsme pro projekt sice potřebovaly, ale žádná z nás se na vystupování před kamerou zrovna netěšila. Natáčet video však nepřijel filmař, ale člověk. A především člověk, který si zvolil vědomou cestu životem. A s takovými lidmi je nejen radost pracovat - je radost s nimi pouze být a nechat se jimi inspirovat!

Mgr. Šárka Chovancová
speciální pedagog

Jsem moc vděčný za zprostředkování velmi inspirativních příběhů lidí, kterým se daří realizovat svůj sen. Dílo Janka Sedláře považuji za velmi hodnotné ve smyslu inspirace, podpory a naděje v dnešním světě, dílo, které zde mnoho let chybělo a jenom ten fakt, že se něco takového podařilo zrealizovat, mě naplňuje radostí. Tyto příběhy se mnou velmi silně souzní a těším se na další.

Petr Pospíšil
www.kamnasdusi.cz

Celá série se mi jako celek líbila. Svědčí o tom i fakt, že jsem ji dokoukala celou, až do konce. Některé příběhy jsem sledovala se zájmem, a některé mě příliš nezaujaly. Doslova mě však nadchnul 10. díl s Ondrou, jak po vizuální tak obsahové stránce, je to opravdu jedinečný příběh, nad kterým jsem ještě dlouho přemýšlela.

Eva Francová
kuchařka ze Svatojánu
kucharkazesvatojanu.blogspot.com

Dobrý den Janku, jsem vám moc vděčná za vaši práci. Je to přesně to co mě zajímalo. Jak se žije tímto stylem, jaké to je, jak to zvládají, jak je to ovlivňuje. Nikdy bych se nedostala k takovým lidem. Dal jste mi naději, když vidím, jak si svůj sen ostatní plní. Moc jim to přeji a děkuji jim, že se o své příběhy podělili. Jsem vám moc vděčná, že jste celou sérii zpřístupnil i mě za super cenu. Děkuji vám za váš styl života, že žijete cestu, kterou nám ostatním dáváte naději, že u Boha není nic nemožné. Děkuji a ať vám žehná a ukáže další úžasné životy a krásy duší a přírody.

Ludmila Bublová

Úžasný film a neuvěřitelné obrazové scény. Báječné. Pravděpodobně nejlepší projekt na Kickstarteru, který jsem kdy podpořil. Kdy bude další film? (recenze k filmu Step into the world of Lars van de Goor)

Andrew Clifforth

Tvoji pouť doporučuji všem, kteří cítí, že se potřebují posunout dál, cítí se rozbití, nevědí kde začínají oni a kde končí nahrané programy, jsou rozvibrováni naší rychlou společností, zkrátka se potřebují dostat sami k sobě. Tuto pouť bych si určitě rád zopakoval.

Pavol Apoleník

Janek je vnímavý, citlivý, intuitivní, jemný i silný muž, je prostě nádherné být, kráčet v jeho přítomnosti. Sešla se parta úžasných lidí, spoustu hlubokého a krásného se toho událo. Jsem velmi vděčný, že jsem se na pouť vydal.

Jirka Karbula
jirkakarbula.cz