Janka Horáčková

kreativní designérka

Design vypráví příběhy… o nás

Jsem grafická designérka a tvůrkyně designových doplňků a nabízím prvotřídní kreativitu na míru. Největší konkurence je v průměrnosti. Více jak 5letá zkušenost mi ukázala, že úspěšný design vzniká teprve tehdy, když jsme pro něj ochotni vědomě experimentovat, riskovat a naslouchat intuici. Emočně ploché věci proto ode mě nečekejte.

  • Grafický design – nekonečnou porci tvůrčí svobody zhmotním do podoby plakátu, loga, vizitky, letáku, banneru či jiné grafiky dle vašeho zadání. Standardně připravuji 3 kreativní návrhy.
  • Designové doplňky – osobité šperky z jedinečného materiálu i předměty pro doladění interiérů: sety koupelnových doplňků, podtácky na šperky/make-up/parfémy, stojánky na vonné tyčinky, magnetické brože s autorským designem a další kousky, které prezentuji pod značkou indijanka. Ta je spojením nezávislosti, intuitivního designu a udržitelných materiálů.
  • Firemní dárky – překvapte své obchodní partnery nebo klienty dárky, jejichž unikátnost hraničí s exkluzivitou. Pomocí 3D tiskárny lze vyrobit formy s vaším logem pro odlévání originálních dárkových předmětů. Pryč je doba propisek, bloků nebo kalendářů. Vyrobíme společně firemní dárky, které ponesou nejen logo, ale i opravdovou hodnotu.

Design vnímám jako kombinaci krásy a funkčnosti. Do mé tvorby se promítá smysl pro detail, estetiku a neobyčejnost, stejně jako smysl pro humor a láska k růžové barvě. 💗 Překročte se mnou hranice všednosti, průměrnosti, pravidel a přesvědčení. Předběhněte konkurenci svou jinakostí. Ladně, elegantně a smysluplně.

Janka Horáčková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Janka Horáčková
Husova 173
Brandýs na Orlicí (Pardubický kraj)
561 12
Mobil:776 348 877
Email:janka@indijanka.cz
Web:www.indijanka.cz
Instagram:indijanka_design
LinkedIn:janka-horackova
Pinterest:indijanka_design
Účet:1033513835/5500 (Raiffeisen)
IČ:73973963
DIČ:CZ8351163491

Doporučení
z první ruky

Krásné, originální, vtipné. Moc ráda používám podtácky + mám záložku do knihy, obchod doporučuji.

Iva Křečková