Janna Bělohradská, DiS.

ilustrátorka, grafická a UI designéra

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celý svět, osobně Liberecký kraj

Toužíte po ilustracích a grafickém designu, který přesně vystihne vaše záměry a osloví správnou cílovku?

Už více než 7 let kreslím, zkrášluji značky, zhmotňuji myšlenky do 3D a pomáhám na svět oblíbeným aplikacím. Mám široký mezioborový přesah a s grafickými návrhy si poradím jak po vizuální, tak technické stránce – např. mnou navržené UI rozhraní umím zároveň implementovat.

Stojím za UI designem mobilní aplikace pro správu EET od významného českého distributora, navrhovala jsem obal jogurtového nápoje JO! drink, designovala jsem a programovala frontend aplikace MES systémů pod záštitou společnosti Merz.

Posloužím vám v těchto oblastech:

 • Ilustrace – Zejména dětské a pohádkové knižní ilustrace; dále antropomorfní ilustrace, tvorba maskotů, komiksů či obrázků pro redakční účely. Ráda používám různé styly ilustrací: semi-realistické, cartoon, moderní flat ilustrace, digitální ilustrace, ruční kresba pastelkami, akvarelem… záleží jen na vašem záměru.
 • Grafika značek – Najdu novou vizuální podobu vaší značky a navrhnu všechny grafické výstupy: logo, reklamní tiskoviny, bannery, poutače, obalový design a další praktické vizuály.
 • 3D grafika a vizualizace – Vašim nápadům dodám 3D rozměr. Navrhnu 3D model v podstatě čehokoliv a rozpohybuji ho jednoduchou animací. 3D modely také umím zasadit do existujících fotografií formou retuše.
 • UI design – Tvořím uživatelská rozhraní webů, webových a mobilních aplikací, aby se snadno používaly. Grafické návrhy vám ráda převedu do HTML šablony nebo React JS aplikace.

Vystudovala jsem obor Obalová technika a grafický design na Vyšší odborné škole obalové techniky Štětí. Už jako středoškolačka jsem získávala první zakázky na ilustrace a během studia jsem propadla kouzlu počítačů a programování. Sotva jsem vyšla školu, pustila jsem se do programování frontend rozhraní dotykových terminálů a výrobních linek. Se svým manželem pravidelně spolupracuji na vývoji mobilních aplikací jako UX/UI designérka. Mou odvěkou láskou jsou dětské knížky, které ráda ilustruji.

Vítám i zahraniční zakázky – komunikuji anglicky a německy.

Jak probíhá spolupráce?

 1. Vyjasníme si zadání a vysvětlíme technické možnosti a limity jednotlivých přístupů. Pošlu vám cenovou nabídku.
 2. Pokud souhlasíte s cenovkou, dohodneme termíny a uzavřeme smlouvu. Jakmile mi uhradíte zálohu, začnu pracovat na zakázce.
 3. Skicuji nebo se rovnou pustím do zhotovení díla, záleží na povaze zakázky. Běžně poskytuji 2–3 skici, ze kterých si vyberete jednu a tu zhotovím. V ceně jsou až 4 revize ilustrace, během kterých si ujasňujeme změny od největších po nejmenší.
 4. Po finálním schválení přichází na řadu exporty souborů, které vám předám obratem po uhrazení konečné faktury.
 5. Celou zakázku bezpečně archivuji.

Používané technologie a software:

 • Adobe Photoshop
 • Affinity Designer
 • Procreate
 • Clip Studio Paint
 • Blender
 • React JS
 • HTML
 • CSS
 • Material Design 3
 • Apple Human Interface Guidelines
Janna Bělohradská, DiS.
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Janna Bělohradská, DiS.
Proletářská 122
Liberec
463 12
Mobil:739 629 724
Email:janna@belohradsky.cz
Web:janna.belohradsky.cz
Facebook:jannart.fb
Instagram:jannacecek
Twitter:janna_cecek
IČ:07205767

Doporučení
z první ruky

Za naši reklamní agenturu grou.cz mohu opravdu jen doporučit. Spolupráce byla svižná a precizní. Grafika navrhovaného e-shopu parádní.

Lukáš Holubík
Lukáš Holubík

specialista na PPC a online marketing