Lukáš Holubík

specialista na PPC a online marketing

Status: k vašim službám Působnost: osobně Liberecký kraj, online nebo po domluvě celý svět

Jako PPC specialista a online marketér podnikatelům, malým i středním firmám pomáhám dosáhnout jejich obchodních cílů prostřednictvím efektivních a výkonných kampaní. Spolupracuji s podnikateli, kteří mají jasnou vizi a zápal pro své podnikání, a společně dosahujeme vynikajících výsledků.

Klienti oceňují moji rychlost, preciznost, časovou flexibilitu a individuální přístup. Nejvíce však cení reálné výsledky, které moje služby přinášejí.

👉 Prohlédněte si doporučení od zákazníků, kteří se mnou mají zkušenost.

Mám za sebou 5 let zkušeností a úspěšně jsem realizoval více než 200 projektů. Získal jsem bohaté praktické zkušenosti z různých trhů, včetně amerického, britského, německého, maďarského a slovenského. Pracoval jsem v agenturách, jako marketingový konzultant / PPC specialista a nyní se úspěšně podílím na vedení reklamní agentury Grou.cz a projektu Asistujem.cz, který pomáhá podnikatelům a živnostníkům s pracovními procesy.

Online marketingem žiji a neustále se v něm vzdělávám, což se doufám odráží v kvalitě a efektivitě mých kampaní. Jsem připraven vložit své zkušenosti, know-how a nadšení do vašeho projektu a dosáhnout tak skvělých výsledků.

Jak pracuji?

 1. Poznání vašeho podnikání – Nejprve se detailně seznámím s vaším podnikáním, zjistím, kdo jsou vaši zákazníci a kdo ne, jaká je vaše konkurence, v čem vynikáte a co vám naopak nejde. Pochopím, proč podnikáte a jaká je vaše motivace.
 2. Stanovení priorit – Společně určíme, co je pro vaše podnikání nejdůležitější. Představte si své podnikání jako loď – možná si myslíte, že stačí lépe napnout plachty, ale já vám pomohu najít a opravit díry v podpalubí.
 3. Sestavení webového týmu – Pokud to váš rozpočet umožňuje, přizvu specialisty na různé oblasti online marketingu. Koordinuji jejich práci tak, abychom dosáhli jednotného cíle. Zapojím také vás a vaše zaměstnance, aby celý proces byl co nejefektivnější.
 4. Měření spolupráce a výsledků – Pravidelně sleduji a vyhodnocuji výsledky naší spolupráce, abychom mohli neustále zlepšovat a optimalizovat vaše marketingové strategie.

V čem pomohu?

Především se specializuji na komplexní přístup a celý konverzní funnel, který může zahrnovat tyto marketingové kanály:

 • Google Ads
 • Sklik
 • E-mailing
 • Meta, YouTube, TikTok a další sociální sítě
 • Heureka a další srovnávače
 • Tvorba webů a přistávacích stránek (konverzek)

Co mohu nabídnout:

 • Rychlé a efektivní nastavení kampaní s důrazem na ziskovost
 • Transparentní reporting a individuální přístup
 • Optimalizaci kampaní podle Paretova principu 80/20 a potřeb klienta
 • Certifikované partnerství s Google, Sklik a dalšími platformami

Moji klienti oceňují, že jsem vždy otevřený a transparentní. Můj způsob práce není tajemstvím a vždy víte, za co platíte. Přizpůsobuji objem práce i ceny podle stavu projektu, což umožňuje růst i menším eshopům.

Pro zájemce o moje služby nabízím možnost rychlého nastartování kampaní s kreditem od Googlu ve výši 8.500 Kč pro nové inzerenty.

Nezáleží na velikosti vašeho projektu, jsem připraven vám pomoci zvýšit návštěvnost a konverze na vašem webu. Kontaktujte mě a společně dosáhneme vašich cílů!

Lukáš Holubík
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Lukáš Holubík
Na Stráni 125
Jablonné v Podještědí (Liberecký kraj)
471 25
Mobil:728 816 926
Email:info@grou.cz
Web:grou.cz
Facebook:groucz
Instagram:grou.cz
LinkedIn:lukasholubik
WhatsApp:420728816926
Datovka:6j2p23x
Účet:8307020002/5500
Před jakoukoliv platbou mě vždy kontaktujte.
IBAN:CZ74 5500 0000 0083 0702 0002
IČ:04944631 (neplátce DPH)
DIČ:CZ04944631

Doporučení
z první ruky

Perfektní komunikace, profesionální přístup a spolupráce, která naší firmě Vavex 1990 s.r.o. přinesla výsledky. Může to znít jako klišé, ale skutečně díky Grou.cz na slovenském a maďarském trhu rosteme. A co cením obzvlášť, je vlastní iniciativa ze strany pana Holubíka a Grou.cz.

Martina Kozloková

Marketing - Vavex 1990 s.r.o.