Lukáš Holubík

specialista na PPC a online marketing

Status: k vašim službám Působnost: osobně Liberecký kraj, online nebo po domluvě celý svět

Jako PPC specialista, online marketér a zakladatel reklamní agentury Grou pomáhám klientům na jejich cestě k vysněnému cíli. Jsem partnerem podnikatelům, kteří mají vizi a zápal pro věc. Úspěchů pak dosahujeme společně – prostřednictvím online marketingu, a hlavně výkonnostních kampaní.

Klienti na mně oceňují rychlost, preciznost, časovou flexibilitu, individuální přístup, a zejména reálné výsledky poskytovaných služeb.

Mám bohaté teoretické znalosti i zkušenosti z praxe. Marketing a reklamu jsem studoval už na střední škole a poté měl na starost propagační aktivity banky či provozovatele sítě kaváren, restaurací a rychlého občerstvení.

Před založením reklamky Grou jsem dlouhé roky pracoval i v agentuře, působil coby marketingový konzultant a úspěšně realizoval kampaně na americkém, britském, německém, maďarském a slovenském trhu.

Marketingem zkrátka žiji už odnepaměti. Mnoho lidí chodí do práce, protože musí. Já proto, že ji miluji. Online marketing je nádherné, ale velmi náročné povolání. Z toho důvodu se v něm neustále vzdělávám, čemuž odpovídají i výsledky. A moc rád vložím srdce a know-how i do vašeho projektu.

Lukáš Holubík
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Lukáš Holubík
Na Stráni 125
Jablonné v Podještědí (Liberecký kraj)
471 25
Mobil:728 816 926
Email:info@grou.cz
Web:grou.cz
Facebook:groucz
Instagram:grou.cz
Účet:8307020002/5500 (Raiffeisen)
IČ:04944631

Doporučení
z první ruky

S panem Holubíkem probíráme veškeré možnosti, tipy a triky jak vyniknout a dát o sobě vědět ve světě onlajnu. Spolupráci si velice chválím a je pro mě přínosná. Pana Holubíka můžu vřele doporučit 🙂.

Martin Janošík