Doporučení z první ruky

Jan Romportl, Ph.D. — AI konzultant


Zobrazuji všech 5 doporučení

U Honzy si cením, že svoje super znalosti AI dokáže aplikovat do business praxe. Honza nám v O2 — mimo jiné — postavil credit scoring model, který má zásadní finanční dopad. Navíc je spolupráce s ním obohacující a lidsky moc příjemná.

Tomáš Kouřil
CFO and místopředseda dozorčí rady O2 Česká republika
www.linkedin.com/in/tomas-kouril-792b212…
Robert Vlach

Honza Romportl má vynikající průpravu stát se vaším generálním konzultantem pro vše kolem AI. Zatím jsme spolu nepracovali na žádném specifickém projektu, ale z našich konverzací jsem nabyl přesvědčení, že oblasti AI rozumí jako málokdo a bez váhání jej jako experta doporučuji. AI se totiž věnuje dlouhodobě na úrovni akademického výzkumu a veřejné osvěty, což je samo o sobě skvělé, ale zároveň tuto technologii uvádí do praxe coby podnikatel a vrcholový manažer. Má tedy perfektní dispozice tuto extrémně náročnou a rozsáhlou tematiku přiblížit jinými podnikatelům, manažerům či investorům a zároveň pokrýt její četné technické i teoretické aspekty. Navíc je to velmi vlídný a komunikativní člověk, se kterým si nejspíš budete velmi dobře rozumět.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Jsem nesmírně ráda, že se Honza stal jedním z prvních Inspirátorů — lidí, kteří jsou odborníky a zároveň velkými profíky ve svém oboru. Honza vede pro naše účastníky workshop Umělá a přirozená inteligence.

Marie Froulíková
CEO KudyKampus, SDG specialistka
www.linkedin.com/in/marie-froulikova/

Téměř 4 roky pořádal Honza Romportl pro naše zaměstnance workshop na téma „Umělá inteligence v přirozeném světě,“ kde přiblížil AI i lidem z jiných oborů. Hodnocení od účastníků bylo: „Špičkový kurz s nejnovějšími vědeckými poznatky v oblasti AI“ a „Výborný lektor! Jen velmi zřídka se lze setkat s někým, kdo na takové úrovni kombinuje detailní znalosti dané problematiky s velmi širokým všeobecným přehledem. Díky za super pojetí a srozumitelnost!“

Lucie Dudová
partner pro vzdělávání a rozvoj v O2 Česká republika
www.linkedin.com/in/lucie-dudov%C3%A1/

Upřímně řečeno, nepotkal jsem mnoho lidí, jako je Honza, kteří by dokázali pokrýt konkrétní témata z různých úhlů pohledu, počínaje algoritmy AI, přes obchodní hodnotu AI až po etiku a filozofii AI. Stručně řečeno, Honzův hluboký vhled do AI, bohaté zkušenosti s výzkumem, viditelná historie úspěšného budování AI týmů a otevřenost při sdílení všech jeho znalostí jasným a přístupným způsobem rozhodně stojí za váš čas a peníze.

Petr Holeček
expert v oblasti inovací a telekomunikací
www.linkedin.com/in/petr-holecek/