Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jaromír Dvořáček

Jaromír Dvořáček

manažer infrastrukturních projektů

Jaromír Dvořáček

Za posledních 10 let jsem dostal desítky velkých projektů z krizových situací. Vedl jsem týmy systémových administrátorů, vývojářů i markeťáků, a díky tomu si rozumím jak s technickými, tak byznysovými lidmi.

Dlouhodobě vedu tým na správu linuxových serverů a společně dovedeme váš projekt do stabilního, dostupného, funkčního a monitorovaného stavu. Provozujeme privátní cloudy pro datové transformace, automaticky škálované webové aplikace u Amazonu, desítky dedikovaných serverů a stovky malých virtuálních serverů od různých poskytovatelů.

Odřídím váš projekt po technické stránce — vytvořím zadání a rozpočet, doporučím vhodné poskytovatele, uhlídám veškeré práce i dodavatele souvisejících služeb a dodržím termíny a rozpočty tak, aby všichni byli spokojeni. Že se mi to daří dokládají mé reference.

Pomůžu i s krátkodobými projekty, například:

  • odladění rychlosti e-shopu
  • správné spuštění webu nebo aplikace
  • migrace IT služeb k jinému poskytovateli
  • audit existující infrastruktury
  • mediace krizových situací (chybějící přístupy, dokumentace, zdrojové kódy, nespolupracující dodavatelé, problémy s vytížením serverů a výpadky atp.)

Máte problémy na serverech nebo v organizaci technického týmu a dodavatelů? Volejte, pište. Nic neriskujete, prvních 40 minut konzultace do začátku věnuji zdarma.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jak naceňuji:

  • hodinová sazba na konzultace a krizové zásahy je 1.800 Kč
  • po dvou hodinách analýzy tvořím pevný rozpočet na další fázi
  • vždy znáte odhad nákladů předem i průběžné reporty o čerpání rozpočtu

Jdu nejkratší cestou k cíli, a to je pro mne výsledek zásadní pro byznys. Všechny projekty vedu k dokumentovanému, automatizovanému a předatelnému stavu.

Kdy začneme u toho vašeho?

Kontaktní informace

Jaromír Dvořáček
Solná cesta 309
Uherské Hradiště (Zlínský kraj)
686 01
Mobil:608 667 701
Email:jd@jaromirdvoracek.cz
Web:muj.servernamiru.cz
Facebook:Facebook jaromirdvoracek
LinkedIn:LinkedIn jaromirdvoracek
Twitter:Twitter jaromirdvoracek
Skype:Skype jaromirdvoracek
:76427269 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Jaromír je člověk mnoha řemesel a vše do čeho se pustí, dělá originálně, efektivně a s optimismem mu vlastním. Znám ho od dob, kdy se staral o desítky serverů, následně založil úspěšnou počítačovou firmu až do současnosti, kdy si hlavně povídá s lidmi a skvěle vaří, kdekoliv se objeví :) Je velmi srdečný, komunikativní a s lidmi se baví vždy otevřeně. Dokáže velmi dobře odhadnout člověka a rychle se vcítit do potřeb všech zúčastněných stran. Je skvělým oponentem i rádcem při řešení technických i lidských problémů. Umí pokládat ty správné otázky, které člověka vždy nasměrují správným směrem. Když jsem začal uvažovat o změně zaměstnavatele, Jaromír byl jednoznačná volba. Při mnoha diskuzích, kdy mi pomohl ujasnit si cíle, jsme společně vypilovali mé CV i LinkedIn a z nevýrazného programátora se stal vyhledávaný vývojář.
Ondrej Podolinský
Satisfied PHPman

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS