Doporučení z první ruky

Jaromír Dvořáček — manažer infrastrukturních projektů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Vytvořit privátní Kubernetes cluster není jednoduchá záležitost. Všechny komponenty musí bezchybně fungovat v dokonalé souhře a pokud s nimi nemáte každodenní zkušenosti, narážíte na mnoho různých problémů, k jejichž řešení v produkčním prostředí je potřeba hluboká znalost Kubernetes. V průběhu migrace se k nám připojil Jaromírův tým, pomohl nám vytvořit stabilní cluster, dokončil s námi kubernetizaci aplikace a účastnil se náročné migrace do produkce. Při spolupráci nás potěšila agilita a rychlost implementací. Oceňuji také hluboké technické znalosti celého týmu, ať už šlo o networking, K8s nebo vývoj asynchronních a distribuovaných systémů.

Vojtěch Ryšánek
CTO, Aukro.cz
www.aukro.cz

S Jarkem a jeho týmy pracuji na různých projektech už přes 10 let, a i když jsem během té doby potkal spoustu jiných systémových administrátorů, u nikoho z nich jsem dosud nenarazil na takovou kombinaci expertízy, prozákaznického přístupu, organizačních schopností a bezproblémové komunikace. Doufám proto, že mi Jarek neuteče do jiného oboru a budeme se společně starat o naši infrastrukturu ještě aspoň dalších 10 let.

Matěj Novák
ředitel Czech Publisher Exchange
www.cpex.cz

S Jaromírem jsem se setkal, když skoková změna počtu uživatelů naší aplikace způsobila její okamžitý kolaps, na který jsme nebyli schopni pružně zareagovat. Krátké seznámení, rychlá analýza silných a slabých stránek nejen aplikace a jejího zázemí, ale i členů týmu, koordinace řešení, shrnutí a doporučení do budoucna. Když se ohlédnu zpět, neznám mnoho lidí, kteří v sobě pojí technickou zdatnost s psychologií týmu a dokážou nastolit přátelskou atmosféru, aniž by ohrozila dodržení profesionálního přístupu.

Zdeněk Seidl
projektový manažer

S Jaromírem se známe už několik let. Má hluboký byznysový a technický vhled, který rád konzultačně využívám. Co Jaromír řekne, to platí, a se svým týmem mi pomohl už u několika startupů. Vážím si také jeho zaměření na výsledky a praktičnost navrhovaných technických řešení, ať už jde o servery, cloudy nebo data. Doporučuji.

Jiří Ettler
CEO & Founder at Harvestimo
https://www.linkedin.com/in/ettlerini/

Popis Jaromírovy práce je naprosto správný. Najměte ho, pokud máte jakýkoli technický problém, který nezvládáte vyřešit sami. Spolupracoval jsem s ním na migraci serverů, optimalizaci výkonu serverové části a řešení interních problémů s vývojovou částí projektu. Je radost hodit nohy na stůl a pozorovat, jak na pohled neřešitelné problémy začínají mizet. Pokud si chcete být jisti profesionálním, rychlým a fundovaným přístupem, najměte jej!

Lukáš Marek
Product Director

Nečekal jsem tolik přínosů od konzultací s Jaromírem. Okamžitě porozuměl celému projektu, identifikoval naše základní potřeby a úzká hrdla existujícího řešení. Pomohl nám velmi rychle najít řešení šité na míru našim možnostem. Těším se na další spolupráci.

Tomáš Mádle
Generální ředitel DESO Development
www.deso.cz

Jarda je profík ve svém oboru se skvělým posláním šířit zdravý selský rozum jak mezi lidmi, tak i v businessu. Jeho postřehy vás donutí se na věci dívat z jiného úhlu a skutečně nad nimi přemýšlet. Oceňuji jeho široký přehled a otevřenost ve sdílení svých zkušeností a tipů v oblasti kariérního rozvoje i businessu.

Nikol Černá
Sr. Talent Services Executive / Career Coach

S Jaromírem jsem spolupracoval na výkonnostní optimalizaci staršího e-learningového CMS, který čelil několikanásobnému skokovému nárůstu konkurenčních uživatelů. Jaromír pro platformu nasadil zcela novou infrastrukturu a poskytl výborné poradenství při eliminaci výkonnostních hrdel ve zdrojovém kódu. Po nasazení automatického monitoringu nového řešení držel po značnou dobu 24 hodinový oncall, aby co nejrychleji vyřešil případné problémy. O pár měsíců později nám také pomohl se zpracováváním velkého množství dat u jiného projektu. Technologie, které jsme používali na transformace, byly na pokraji svých možností. Jaromír doporučil analytické a technologické změny, které nebylo těžké implementovat. Po 3 týdnech vývoje na základě těchto doporučení jsme posunuli celý potenciál našeho systému o velký kus dál.

David Kaštánek
Web developer

Jaromír jde rovnou za cílem s otevřenou myslí a odhodláním vytvářet systémová řešení. Jeho široké znalosti napříč různými platformami a celkovým přehledem stojí za vysokou rychlostí a efektivitou jeho práce. Pro mně je ze všech jeho pozitivních vlastností nejcennější schopnost motivovat a posouvat výkon, efektivitu a osobní rozvoj všech lidí kolem něj. Jaromír je člověk, se kterým chci spolupracovat pokaždé, kdy je to jen trochu možné.

Filip Ambrož
Manažer

Měla jsem šanci zažít Jarka vstoupit do projektu redesignu webu ve chvíli, kdy selhávalo projektové vedení a práce byla v rukách skupiny freelancerů. Jarek nakonec vedl projekt komplet celý, získal si důvěru klientů i celého týmu a dotáhl ho jako MVP pro americký trh v šibeničním termínu. Velmi mu tehdy pomohly jeho komunikační schopnosti, zkušenosti s vedením týmu na dálku a v neposlední řadě jeho zkušenosti s vývojem a technickým supportem. Myslím, že všichni z tehdejšího týmu, včetně klientů, by za něj za vedení webových projektů dali ruce do ohně :)

Michaela Fischerova
Marketing & UX Strategist