Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jaromír Dvořáček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jaromír Dvořáček — manažer infrastrukturních projektů

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Jaromír Dvořáček:
Jarda je profík ve svém oboru se skvělým posláním šířit zdravý selský rozum jak mezi lidmi, tak i v businessu. Jeho postřehy vás donutí se na věci dívat z jiného úhlu a skutečně nad nimi přemýšlet. Oceňuji jeho široký přehled a otevřenost ve sdílení svých zkušeností a tipů v oblasti kariérního rozvoje i businessu.

Nikol Černá

Sr. Talent Services Executive / Career Coach
Je obtížné dívat se na své vlastní podnikání z nadhledu. Držíme toho v hlavě tolik, prožíváme spousty emocí a odpoutat se, byť jen na chvíli, je téměř nemožné. Jaromír má schopnost pokládat otázky, které vás do nadhledu vynesou. Vy sami uvidíte, co se tam dole (ve vaší firmě) děje a kam povedou vaše další kroky. Neváhejte a nastartujte s Jaromírem. Začněte dělat správné věci správně.

Charlie Greenberg

Jaromír je jeden z mála lidí schopných během velmi krátké doby identifikovat veškeré problémy a překážky bránící člověku nebo firmě v rozvoji. Je odlišný oproti jiným „koučům“ i v tom, že se snaží klienta naučit problém vyřešit svými silami, neomezuje se na pouhé doporučování a diktování postupů, dokáže vás naučit přemýšlet o problému, abyste byli schopni v budoucnu sami fungovat kvalitně a efektivně.

Martin Kousal

Jaromír je člověk mnoha řemesel a vše do čeho se pustí, dělá originálně, efektivně a s optimismem mu vlastním. Znám ho od dob, kdy se staral o desítky serverů, následně založil úspěšnou počítačovou firmu až do současnosti, kdy si hlavně povídá s lidmi a skvěle vaří, kdekoliv se objeví :) Je velmi srdečný, komunikativní a s lidmi se baví vždy otevřeně. Dokáže velmi dobře odhadnout člověka a rychle se vcítit do potřeb všech zúčastněných stran. Je skvělým oponentem i rádcem při řešení technických i lidských problémů. Umí pokládat ty správné otázky, které člověka vždy nasměrují správným směrem. Když jsem začal uvažovat o změně zaměstnavatele, Jaromír byl jednoznačná volba. Při mnoha diskuzích, kdy mi pomohl ujasnit si cíle, jsme společně vypilovali mé CV i LinkedIn a z nevýrazného programátora se stal vyhledávaný vývojář.

Ondrej Podolinský

Satisfied PHPman
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS