Doporučení z první ruky

Jaroslav Dvořák — správce a konzultant IT technologií, sítí a kybernetické bezpečnosti


Zobrazuji všech 6 doporučení

Na začátcích spolupráce mě pohotové reakce pana Dvořáka příjemně překvapovaly. Nyní jsem ráda, že nám vše funguje tak, jak má, a kdykoliv se mohu obrátit na IT technika, který si na mě udělá čas.

Provozní rybářského svazu

Nastavený systém spolehlivě funguje a vnímám, že ho máme pevně ve svých rukách. Problém s výpadky sítě již neřešíme. Pan Dvořák nám navíc zabezpečil i naši databázi a data, která jsou velmi důležitá pro chod podnikového systému. Nastavené řešení nám zcela vyhovuje. Vůbec mě nenapadlo, jak snadné a přehledné může vše být.

Manažer provozu cukrárny

Spolupráce s panem Dvořákem byla a je bezproblémová. Příjemně mě překvapil aktivní přístup, samostatnost a návrhy systémových zlepšení. Když se na naši situaci podívám zpětně, nevnímal jsem naše IT koncepčně. Jsem rád, že se mi podařilo tuto oblast outsourcovat kvalitním specialistou, kterému můžu důvěřovat.

Vedoucí provozu přepravní společnosti

Spolupráce s panem Dvořákem je dobrá. Již od samého začátku měl opravdu výborné pracovní nasazení, když mu nebylo něco jasné, hned si zjišťoval potřebné informace. Vše nám vysvětlil a zprovoznil. Nyní máme celý systém plně funkční a víme, že když je potřeba, stačí se na pana Dvořáka obrátit a vše nám vyřeší.

Majitel prodejny a eshopu

Už jen vědomí, že se o naše IT stará člověk, který celému systému rozumí, ví si rady, a hlavně se perfektně orientuje v dané problematice, mě uklidňuje. Nemluvě o zvýšení produktivity a spokojenosti všech zaměstnanců.

Starosta obce

Líbí se mi, že naše spolupráce je dobrá a hlavně rychlá. Všechny práce se řeší po vzájemné domluvě a praktickým způsobem. Navíc mi pan Dvořák vždy vše srozumitelně vysvětlí.

Majitel zubní ordinace