Doporučení z první ruky

Jaroslava Nováková — copywriterka, copyeditorka, konzultantka textů a korektorka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 17 doporučení

S paní Novákovou jsme zahájili spolupráci zhruba před půl rokem. Díky tomu, že jsem viděl výstupy mnoha copywriterů, mám slušné srovnání. Práci paní Novákové můžu tedy s klidným srdcem označit za nadprůměr. Je profesionální, spolehlivá, v komunikaci příjemná. Její texty jsou informačně hodnotné, čtivé, dobře strukturované a obecně přínosné pro čtenáře. Mohu tedy jen doporučit.

Pavel Kysilka
SEO a PPC specialista
www.strategon.cz

S Jarkou spolupracujeme už nějakou dobu a není nic, co bych jí vytkla. Je vždy milá, ochotná, vstřícná, pohotová a profesionální. Většinou připravuje pro naši firmu korektury kampaňových materiálů, ale teď nám udělala i korekturu všech našich firemních materiálů, které procházely redesignem. Ani titulky ve videu pro ní nejsou problém :) Všem spolupráci s Jarkou rozhodně doporučuji.

Martina Dudková
Marketing Executive ve firmě MultiSport Benefit

Precizní, flexibilní, bezchybné. Toliko mé hodnocení, vycházivší z již více než půlroční spolupráce. Každému, jehož obsah převyšuje formu, někdy až nevnímaje, mohu vřele doporučit.

Jan Motyčka
ředitel společnosti Cinema Time, s.r.o.
www.letni-kino.cz motycka@letni-kino.cz 602 459 579

Paní Jarka je skvělá korektorka, rychlost a spolehlivost se dnes jen tak nenosí. Děkuji vám za spolupráci. Potřebujete-li někoho spolehlivého, ochotného a profesionála každým coulem, jste u paní Jarky na správné adrese.

Barbora Krimová
šéfredaktorka Nasadle.cz
barbora.krimova@gmail.com

Paní Jaroslavu jsem oslovovala kvůli korektuře redakčních článků a mohu ji jen doporučit. Spolupráce byla velmi příjemná. Paní Jaroslava je spolehlivá, rychlá a výsledné korektury byly precizní. Oceňuji především to, že si s texty dala práci i tak, aby při čtení zněly lépe.

Eva Jányšová
šéfredaktor
modrykonik.cz

Ochota, vstřícnost, pečlivost, rychlost. Příjemná komunikace s paní Jarkou Novákovou. Děkuji za dobrou práci a doporučuji!

Jitka Klímová
propagace
www.muzeummost.cz klimova.j@omgm.cz 725 007 315

Slečna Jarka byla rychlá v komunikaci i v následných úpravách textu. Komunikovala i o víkendu a hotovou věc dodala před daným termínem.

Ondřej Štursa
www.mojecajovna.cz

Paní Jarku mi doporučili a musím říct, že jsem udělala dobře, když jsem poslechla. Perfektní spolupráce, rychlé jednání a hlavně inteligentní, krásný a bezchybný text. Je vidět, že si vše pečlivě nastudovala, aby viděla do oboru. Nepochybuji, že se bude líbit všem, kteří si jej přečtou. Já ji ráda doporučím a dámě, která mi paní Jarku poradila, jsem už poděkovala :)

MUDr. Jana Cibulková
jednatelka společnosti Golden Line s.r.o.
www.goldenline.cz cipollina@seznam.cz 603 742 169

Každopádně doporučuji. Skvělá rychlá domluva. Vše proběhlo jak mi bylo slíbeno. Paní Nováková hezky píše texty, navíc levně. Daleko lepší, jak ty velké společnosti, které si účtují 2000 Kč za hodinu a ještě to napíšou hůř. Určitě zase využiji služby této příjemné slečny.

Tomasz Omyla

Dobrá a rychlá komunikace a domluva. Spolupráce podle představ, vřele doporučuji.

Jiří Vrána