Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jaroslava Nováková, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jaroslava Nováková, DiS. — copywriterka, copyeditorka a korektorka

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Jaroslava Nováková, DiS.:
S Jarkou spolupracujeme už nějakou dobu a není nic, co bych jí vytkla. Je vždy milá, ochotná, vstřícná, pohotová a profesionální. Většinou připravuje pro naši firmu korektury kampaňových materiálů, ale teď nám udělala i korekturu všech našich firemních materiálů, které procházely redesignem. Ani titulky ve videu pro ní nejsou problém :) Všem spolupráci s Jarkou rozhodně doporučuji.

Martina Dudková

Marketing Executive ve firmě MultiSport Benefit
Precizní, flexibilní, bezchybné. Toliko mé hodnocení, vycházivší z již více než půlroční spolupráce. Každému, jehož obsah převyšuje formu, někdy až nevnímaje, mohu vřele doporučit.

Jan Motyčka

ředitel společnosti Cinema Time, s.r.o.
www.letni-kino.cz ~ motycka@letni-kino.cz ~ 602 459 579
Paní Jarka je skvělá korektorka, rychlost a spolehlivost se dnes jen tak nenosí. Děkuji vám za spolupráci. Potřebujete-li někoho spolehlivého, ochotného a profesionála každým coulem, jste u paní Jarky na správné adrese.

Barbora Krimová

šéfredaktorka Nasadle.cz
barbora.krimova@gmail.com
Paní Jaroslavu jsem oslovovala kvůli korektuře redakčních článků a mohu ji jen doporučit. Spolupráce byla velmi příjemná. Paní Jaroslava je spolehlivá, rychlá a výsledné korektury byly precizní. Oceňuji především to, že si s texty dala práci i tak, aby při čtení zněly lépe.

Eva Jányšová

šéfredaktor
modrykonik.cz
Ochota, vstřícnost, pečlivost, rychlost. Příjemná komunikace s paní Jarkou Novákovou. Děkuji za dobrou práci a doporučuji!

Jitka Klímová

propagace
www.muzeummost.cz ~ klimova.j@omgm.cz ~ 725 007 315
Slečna Jarka byla rychlá v komunikaci i v následných úpravách textu. Komunikovala i o víkendu a hotovou věc dodala před daným termínem.

Ondřej Štursa

www.mojecajovna.cz
Paní Jarku mi doporučili a musím říct, že jsem udělala dobře, když jsem poslechla. Perfektní spolupráce, rychlé jednání a hlavně inteligentní, krásný a bezchybný text. Je vidět, že si vše pečlivě nastudovala, aby viděla do oboru. Nepochybuji, že se bude líbit všem, kteří si jej přečtou. Já ji ráda doporučím a dámě, která mi paní Jarku poradila, jsem už poděkovala :)

MUDr. Jana Cibulková

jednatelka společnosti Golden Line s.r.o.
www.goldenline.cz ~ cipollina@seznam.cz ~ 603 742 169
Každopádně doporučuji. Skvělá rychlá domluva. Vše proběhlo jak mi bylo slíbeno. Paní Nováková hezky píše texty, navíc levně. Daleko lepší, jak ty velké společnosti, které si účtují 2000 Kč za hodinu a ještě to napíšou hůř. Určitě zase využiji služby této příjemné slečny.

Tomasz Omyla

Dobrá a rychlá komunikace a domluva. Spolupráce podle představ, vřele doporučuji.

Jiří Vrána

S paní Jaroslavou se nám spolupracuje perfektně. Je proaktivní a drží slovo. Její texty fungují.

Radek Hübner

www.kidos.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS