Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jaroslava Nováková, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jaroslava Nováková, DiS. — copywriterka, copyeditorka, korektorka a obsahová marketérka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Jaroslava Nováková, DiS.:
S Jarkou spolupracujeme už nějakou dobu a není nic, co bych jí vytkla. Je vždy milá, ochotná, vstřícná, pohotová a profesionální. Většinou připravuje pro naši firmu korektury kampaňových materiálů, ale teď nám udělala i korekturu všech našich firemních materiálů, které procházely redesignem. Ani titulky ve videu pro ní nejsou problém :) Všem spolupráci s Jarkou rozhodně doporučuji.

Martina Dudková

Marketing Executive ve firmě MultiSport Benefit
Precizní, flexibilní, bezchybné. Toliko mé hodnocení, vycházivší z již více než půlroční spolupráce. Každému, jehož obsah převyšuje formu, někdy až nevnímaje, mohu vřele doporučit.

Jan Motyčka

ředitel společnosti Cinema Time, s.r.o.
www.letni-kino.cz ~ motycka@letni-kino.cz ~ 602 459 579
Paní Jarka je skvělá korektorka, rychlost a spolehlivost se dnes jen tak nenosí. Děkuji vám za spolupráci. Potřebujete-li někoho spolehlivého, ochotného a profesionála každým coulem, jste u paní Jarky na správné adrese.

Barbora Krimová

šéfredaktorka Nasadle.cz
barbora.krimova@gmail.com
Paní Jaroslavu jsem oslovovala kvůli korektuře redakčních článků a mohu ji jen doporučit. Spolupráce byla velmi příjemná. Paní Jaroslava je spolehlivá, rychlá a výsledné korektury byly precizní. Oceňuji především to, že si s texty dala práci i tak, aby při čtení zněly lépe.

Eva Jányšová

šéfredaktor
modrykonik.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS