Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jerzy Cieślar > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jerzy Cieślar — překladatel polštiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Jerzy Cieślar:
Tímto bych chtěla panu Cieślarovi poděkovat za společnost Grundig Česká republika s. r. o., pro kterou v květnu 2007 přeložil prezentaci z polštiny do češtiny. Tuto prezentaci, která obsahovala naše záměry a produkty pro rok 2007, jsme po celý minulý rok používali na všech setkáních s našimi obchodními partnery. Překlad by proveden odborně a s kvalitou jsme byli tudíž velice spokojeni. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na další.

Ing. Barbora Hubínková

Grundig Česká republika s. r. o.
Pan Jerzy Cieślar provádí pro naši společnost od roku 2006 překlady veškeré technické dokumentace, která je potřeba pro vstup naší firmy na polský trh. Jedná se o překlady notářských zápisů, výpisů z finančního úřadu a všech nezbytných dokumentů, které jsou potřeba. Celkový objem těchto dokumentů už určitě přesáhl 400 NS. Překlady byly většinou se soudním ověřením. Spolupráce s panem Cieślarem je velice úspěšná. Překlady jsou vždy zhotoveny v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším čase. Doufáme, že vzájemná spolupráce potrvá i nadále. Služby pana Cieślara mohu všem vřele doporučit.

Pavel Buráň

jednatel společnosti Auto Games CZ
Pan Jerzy Cieślar zajistil pro Ministerstvo dopravy expresní překlad rozsáhlého odborného dokumentu z polštiny. Protože jsme s překlady z polského jazyka neměli předchozí zkušenost, požádali jsme tři společníky o zaslání nabídky. Nabídka pana Jerzyho Cieślara byla cenově nejvýhodnější a jeho prezentace i reference odpovídaly dané zakázce. Prostřednictvím výše uvedené zakázky jsme získali kvalitního a spolehlivého partnera v oblasti překladatelské činnosti. Překlad byl dodán včas a ve výborné kvalitě.

Ing. Tomáš Čoček, Ph.D.

ředitel, Odbor fondů EU, Ministerstvo dopravy
Pro naše nakladatelství jsme využili služeb firmy pana Jerzyho Cieślara. Přeložil pro nás 4 knihy: Nepál, Svatá země, Čína a Tibet z polštiny do češtiny. Jednalo se o rozsáhlý projekt, s jehož výsledkem jsme byli spokojeni. Termín a cena byly rovněž příznivé. Do budoucna se i nadále na firmu pana Cieślara rádi obrátíme.

Mariusz Dyduch

vedoucí redaktor Wydawnictwo Pascal
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS