Doporučení z první ruky

Jindřich Dlabaja — grafik, webdesignér a Webflow expert


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 18 doporučení

Antonín Bureš

Jindru mohu bez obav doporučit všem, kdo hledají profesionální přístup, dochvilnost a dodržení dohody. Tato kombinace se těžko hledá a já jsem rád, že jsem ji našel! Šablona ve Webflow je zpracovaná naprosto precizně a 100% dle zadání na první dobrou :-)

Antonín Bureš
UI/UX designér
Dalibor Behún

Na Jindru jsem narazil v době, kdy jsem se po letech vracel na volnou nohu a potřeboval jsem novou grafickou identitu (vč. loga) a kompletní web. Jindra mě zaujal svými referencemi, přesahem do jiných oborů a celkovým přístupem k práci. Průběh spolupráce od začátku do konce si upřímně nemůžu vynachválit. Potvrdilo se, že Jindra je absolutní profík, který umí naslouchat a je na něj spoleh. Komunikace na dálku i naživo byla moc příjemná. Už teď dumám, jakou záminku si najít, abych mohl Jindru zase otravovat ;-)

Dalibor Behún
šílený korektor a copywriter
Ondřej Petrželka

S Jindrou spolupracujeme nárazově již několik let na různých typech projektů, takže mohu jeho služby objektivně zhodnotit a doporučit. Ať už jde o webové stránky, grafiku či tvorbu vizuální identity, vždy ocením nejen jeho profesionalitu a spolehlivost, ale i přesah napříč obory, to se projevuje primárně v jednodušší komunikaci při hledání nejlepších řešení pro klienty. Jindro díky a těším se na další spolupráci!

Ondřej Petrželka
expert na řízení marketingu firem s přesahem, jaký oceníte

Naše společnost už nějakou dobu potřebovala nové logo. Měli jsme na stole několik návrhů, ale žádný z nich nedokázal přesně vystihnout, kdo jsme. Pak jsme narazili na Jindřicha a od té doby máme nejen nové logo, ale vlastně celý brand. Nedávno jsme společně dokončili taky nový web a dlouhodobě spolupracujeme na tvorbě všech našich propagačních materiálů. Pro Jindřicha není nic problém a s klienty má svatou trpělivost. Spolupráci s ním můžeme rozhodně všem doporučit.

Jan Krišpín
CEO EVECO Brno, s.r.o.
evecobrno.cz

Spolupráci s Jindrou na tvorbě nového webu můžeme za celý tým jednoznačně doporučit. Celým procesem nás provedl od A do Z. Se vším nám poradil, vše vysvětlil a kdykoliv bylo potřeba, byl nám k dispozici a hledal cestu, jak našim požadavkům vyjít vstříc. Na nový web dostáváme pozitivní ohlasy, je přehledný a svěží. A bonusem bylo také to, že nám Jindra dokázal zajistit i copywriting. Pokud přemýšlíte, koho s webem oslovit, určitě se na Jindru neváhejte obrátit.

Tým psychologů z SHL Talent Assessment, s.r.o.
psychologové a HR konzultanti
www.shlconsulting.cz info@shlconsulting.cz 725 138 523

S panem Dlabajou jsme spolupracovali na novém firemním webu. Naprosto vystihl naši představu a tu také perfektně přeměnil ve skutečný web. Komunikace s ním je na jedničku, reaguje okamžitě, úpravy zapracovává velmi rychle. Za nás naprostá spokojenost a můžeme jen doporučit. Určitě bychom si ho vybrali znovu do budoucna pro jakékoliv spolupráce. Opravdový profesionál za rozumnou cenu.

Ing. Kateřina Miková
Marketing Manager
www.bernhardt-fashion.com

Jindřich nám moc pomohl s webem, grafikou a doporučil i spoustu vychytávek, jak prezentaci naší produkce posunout dál. Navíc s ním byla opravdu milá a profesionální komunikace, reagoval rychle, srozumitelně, časově se přizpůsobil a vše dobře vysvětlil. Rozhodně se na něj obrátím(e) i v budoucnu.

Mgr. Jana Samšuková
New Business Director
www.studiodruzina.cz

S Jindrou jsem začal pracovat na základě referencí jeho dřívějších prací. Během naší spolupráce dokázal správnými otázkami a konstruktivní zpětnou vazbou posunout úroveň našeho původního požadavku a následně i finální prezentace našeho webu rasola.cz. Během naší spolupráce se objevily i prvky, které byly pro nás pro oba nové, ale Jindra se dokázal velmi rychle zorientovat i v pro něj nové problematice a vše dokonale zpracoval. Pozorně naslouchá, analyzuje možnosti, předkládá je zákazníkům s jeho doporučeními, které dokáže vysvětlit a obhájit, navíc velmi příjemnou formou. Děkuji za spolupráci!

Kostas Čanaklis
Vila Rasola
rasola.cz

S Jindrou spolupracujeme několik let k naší plné spokojenosti. Špičkově zvládá problematiku techniky i designu. Oceňujeme zejména bezproblémovou komunikaci, kdy i laiky dokáže provést odborným rozhodnutím. A navíc, co řekne, to platí. A vše funguje spolehlivě i jen na dobré slovo bez zbytečných smluv a v dohodnutém čase.

Na Jindru jsme se v počátku obrátili pro vyhotovení drobné grafiky, poté i pro tvorbu grafické identity pro našeho klienta. Protože se nám líbila jak jeho dodaná práce, tak i celková komunikace a profesionální přístup, domluvili jsme se na další užší spolupráci, se kterou jsme spokojeni.

Jiří Štěnička
Pixito Digital
pixito-digital.cz