Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jindřich Dlabaja > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jindřich Dlabaja — grafik, webdesignér a konzultant brandingu s přesahem do marketingu

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Jindřich Dlabaja:
Pro svoji novou firmu jsem potřeboval logo a web. Neměl jsem moc představu o tom, jak by to všechno mělo vypadat, ale panu Dlabajovi se i tak povedlo vystihnout přesně to, co jsem hledal. S novým logem jsem se sžil tak, jako bych ho měl už odjakživa a nedokážu si představit, že by mělo vypadat jinak. Zrealizovali jsme spolu od té doby pár dalších projektů a s výsledkem jsem vždy naprosto spokojen.

Daniel Mahovský

jednatel DMN Invest s.r.o.
dmni.cz
S Jindřichem jsem měl velmi dobrou spolupráci, vždy reagoval a staral se o všechny mé potřeby a požadavky. Dokázal zvládnout náročnou komunikaci na dálku, i když jsem měl polovinu doby trvání projektu problémy s připojením k internetu. Jeho práce byla velmi dovedná s využitím nejmodernějších nástrojů a služeb a má dobrý smysl pro design a proporce. (Překlad z EN)

Thanasis Polychronakis

SROP (Velká Británie)
Naše společnost už nějakou dobu potřebovala nové logo. Měli jsme na stole několik návrhů, ale žádný z nich nedokázal přesně vystihnout, kdo jsme. Pak jsme narazili na Jindřicha a od té doby máme nejen nové logo, ale vlastně celý brand. Nedávno jsme společně dokončili taky nový web a dlouhodobě spolupracujeme na tvorbě všech našich propagačních materiálů. Pro Jindřicha není nic problém a s klienty má svatou trpělivost. Spolupráci s ním můžeme rozhodně všem doporučit.

Jan Krišpín

CEO EVECO Brno, s.r.o.
evecobrno.cz
Na Jindru jsme se v počátku obrátili pro vyhotovení drobné grafiky, poté i pro tvorbu grafické identity pro našeho klienta. Protože se nám líbila jak jeho dodaná práce, tak i celková komunikace a profesionální přístup, domluvili jsme se na další užší spolupráci, se kterou jsme spokojeni.

Jiří Štěnička

Pixito Digital
pixito-digital.cz
S Jindrou jsem začal pracovat na základě referencí jeho dřívějších prací. Během naší spolupráce dokázal správnými otázkami a konstruktivní zpětnou vazbou posunout úroveň našeho původního požadavku a následně i finální prezentace našeho webu rasola.cz. Během naší spolupráce se objevily i prvky, které byly pro nás pro oba nové, ale Jindra se dokázal velmi rychle zorientovat i v pro něj nové problematice a vše dokonale zpracoval. Pozorně naslouchá, analyzuje možnosti, předkládá je zákazníkům s jeho doporučeními, které dokáže vysvětlit a obhájit, navíc velmi příjemnou formou. Děkuji za spolupráci!

Kostas Čanaklis

Vila Rasola
rasola.cz
Na rodičovské dovolené jsem se rozhodla začít s podnikáním a od začátku jsem to chtěla se vším všudy. A tak jsme se s Jindrou domluvili na tvorbě loga, později i webu. Obeznámila jsem Jindru se svým záměrem, zanedlouho mi nabídl tři různá loga, ze kterých jsme vybrali favorita. Komunikace přes sociální sítě probíhala bez problému, spolupráce ideální. Ráda ho budu zahlcovat dalšími požadavky.

Lenka Večerková

lenea@seznam.cz ~ 773 936 969
Pan Dlabaja pro mne vytvořil logo. Komunikace byla perfektní, práce profesionální a rychlá. Celý přístup k zakázce byl naprosto bezproblémový. Mohu jen doporučit.

Miroslav Romančuk

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS