Doporučení z první ruky

Jindřich Dlabaja — grafik, webdesignér a konzultant brandingu s přesahem do marketingu


Zobrazuji všech 9 doporučení

Naše společnost už nějakou dobu potřebovala nové logo. Měli jsme na stole několik návrhů, ale žádný z nich nedokázal přesně vystihnout, kdo jsme. Pak jsme narazili na Jindřicha a od té doby máme nejen nové logo, ale vlastně celý brand. Nedávno jsme společně dokončili taky nový web a dlouhodobě spolupracujeme na tvorbě všech našich propagačních materiálů. Pro Jindřicha není nic problém a s klienty má svatou trpělivost. Spolupráci s ním můžeme rozhodně všem doporučit.

Jan Krišpín
CEO EVECO Brno, s.r.o.
evecobrno.cz

Na Jindru jsme se v počátku obrátili pro vyhotovení drobné grafiky, poté i pro tvorbu grafické identity pro našeho klienta. Protože se nám líbila jak jeho dodaná práce, tak i celková komunikace a profesionální přístup, domluvili jsme se na další užší spolupráci, se kterou jsme spokojeni.

Jiří Štěnička
Pixito Digital
pixito-digital.cz

S Jindrou jsem začal pracovat na základě referencí jeho dřívějších prací. Během naší spolupráce dokázal správnými otázkami a konstruktivní zpětnou vazbou posunout úroveň našeho původního požadavku a následně i finální prezentace našeho webu rasola.cz. Během naší spolupráce se objevily i prvky, které byly pro nás pro oba nové, ale Jindra se dokázal velmi rychle zorientovat i v pro něj nové problematice a vše dokonale zpracoval. Pozorně naslouchá, analyzuje možnosti, předkládá je zákazníkům s jeho doporučeními, které dokáže vysvětlit a obhájit, navíc velmi příjemnou formou. Děkuji za spolupráci!

Kostas Čanaklis
Vila Rasola
rasola.cz

It is with great enthusiasm and respect that I would like to recommend Jindřich Dlabaja for work related to graphic design and web programming; the services I have utilized in hiring him to work for my company. He has been singularly responsible for the creative and internationally-successful development of our brand, and he is dependable, easy-going, skillful, and punctual in his approach. I found him randomly through an ad and his professionalism and commitment to quality were – and have been – evident ever since, during our 3 years (and ongoing) relationship. I have found his creative and technical approach to be open-minded, yet skillfully directed in ways that have only benefitted my professional endeavors broadly. I am very happy with our relationship and his work, and I believe in his acumen and can verify that he delivers content and output of the highest standards. Překlad: S velkým nadšením a respektem bych chtěl Jindřicha Dlabaju doporučit za práci související s grafickým designem a programováním webu (služby, které jsem využil při jeho najímání, aby pracoval pro mou společnost). Je výlučně zodpovědný za kreativní a mezinárodně úspěšný rozvoj naší značky a je spolehlivý, bezstarostný, zručný a přesný ve svém přístupu. Našel jsem ho náhodně přes inzerát a jeho profesionalita a oddanost kvalitě byly – a jsou – evidentní od té doby, během našeho 3letého (a trvajícího) vztahu. Zjistil jsem, že jeho kreativní a technický přístup je nezaujatý, a přesto dovedně nasměrovaný způsoby, z nichž má moje profesionální snažení jen široký prospěch. S naším vztahem a jeho prací jsem velmi spokojený a věřím v jeho prozíravost a mohu si ověřit, že dodává obsah a výstupy na nejvyšší úrovni.

Charles Elavsky
Professor/Director of CzechMates Study Abroad Program
www.czechmates.org

Pro svoji novou firmu jsem potřeboval logo a web. Neměl jsem moc představu o tom, jak by to všechno mělo vypadat, ale panu Dlabajovi se i tak povedlo vystihnout přesně to, co jsem hledal. S novým logem jsem se sžil tak, jako bych ho měl už odjakživa a nedokážu si představit, že by mělo vypadat jinak. Zrealizovali jsme spolu od té doby pár dalších projektů a s výsledkem jsem vždy naprosto spokojen.

Daniel Mahovský
jednatel DMN Invest s.r.o.
dmni.cz

S Jindřichem jsem měl velmi dobrou spolupráci, vždy reagoval a staral se o všechny mé potřeby a požadavky. Dokázal zvládnout náročnou komunikaci na dálku, i když jsem měl polovinu doby trvání projektu problémy s připojením k internetu. Jeho práce byla velmi dovedná s využitím nejmodernějších nástrojů a služeb a má dobrý smysl pro design a proporce. (Překlad z EN)

Thanasis Polychronakis
SROP (Velká Británie)

Na rodičovské dovolené jsem se rozhodla začít s podnikáním a od začátku jsem to chtěla se vším všudy. A tak jsme se s Jindrou domluvili na tvorbě loga, později i webu. Obeznámila jsem Jindru se svým záměrem, zanedlouho mi nabídl tři různá loga, ze kterých jsme vybrali favorita. Komunikace přes sociální sítě probíhala bez problému, spolupráce ideální. Ráda ho budu zahlcovat dalšími požadavky.

Lenka Večerková
lenea@seznam.cz 773 936 969

Pan Dlabaja pro mne vytvořil logo. Komunikace byla perfektní, práce profesionální a rychlá. Celý přístup k zakázce byl naprosto bezproblémový. Mohu jen doporučit.

Miroslav Romančuk
Dalibor Behún

Na Jindru jsem narazil v době, kdy jsem se po letech vracel na volnou nohu a potřeboval jsem novou grafickou identitu (vč. loga) a kompletní web. Jindra mě zaujal svými referencemi, přesahem do jiných oborů a celkovým přístupem k práci. Průběh spolupráce od začátku do konce si upřímně nemůžu vynachválit. Potvrdilo se, že Jindra je absolutní profík, který umí naslouchat a je na něj spoleh. Komunikace na dálku i naživo byla moc příjemná. Už teď dumám, jakou záminku si najít, abych mohl Jindru zase otravovat ;-)

Dalibor Behún
šílený korektor a copywriter