Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jindřich Dlabaja > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jindřich Dlabaja — grafik, webdesignér a konzultant brandingu s přesahem do marketingu

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Jindřich Dlabaja:
Pro svoji novou firmu jsem potřeboval logo a web. Neměl jsem moc představu o tom, jak by to všechno mělo vypadat, ale panu Dlabajovi se i tak povedlo vystihnout přesně to, co jsem hledal. S novým logem jsem se sžil tak, jako bych ho měl už odjakživa a nedokážu si představit, že by mělo vypadat jinak. Zrealizovali jsme spolu od té doby pár dalších projektů a s výsledkem jsem vždy naprosto spokojen.

Daniel Mahovský

jednatel DMN Invest s.r.o.
dmni.cz
S Jindřichem jsem měl velmi dobrou spolupráci, vždy reagoval a staral se o všechny mé potřeby a požadavky. Dokázal zvládnout náročnou komunikaci na dálku, i když jsem měl polovinu doby trvání projektu problémy s připojením k internetu. Jeho práce byla velmi dovedná s využitím nejmodernějších nástrojů a služeb a má dobrý smysl pro design a proporce. (Překlad z EN)

Thanasis Polychronakis

SROP (Velká Británie)
Naše společnost už nějakou dobu potřebovala nové logo. Měli jsme na stole několik návrhů, ale žádný z nich nedokázal přesně vystihnout, kdo jsme. Pak jsme narazili na Jindřicha a od té doby máme nejen nové logo, ale vlastně celý brand. Nedávno jsme společně dokončili taky nový web a dlouhodobě spolupracujeme na tvorbě všech našich propagačních materiálů. Pro Jindřicha není nic problém a s klienty má svatou trpělivost. Spolupráci s ním můžeme rozhodně všem doporučit.

Jan Krišpín

CEO EVECO Brno, s.r.o.
evecobrno.cz
Na Jindru jsme se v počátku obrátili pro vyhotovení drobné grafiky, poté i pro tvorbu grafické identity pro našeho klienta. Protože se nám líbila jak jeho dodaná práce, tak i celková komunikace a profesionální přístup, domluvili jsme se na další užší spolupráci, se kterou jsme spokojeni.

Jiří Štěnička

Pixito Digital
pixito-digital.cz
S Jindrou jsem začal pracovat na základě referencí jeho dřívějších prací. Během naší spolupráce dokázal správnými otázkami a konstruktivní zpětnou vazbou posunout úroveň našeho původního požadavku a následně i finální prezentace našeho webu rasola.cz. Během naší spolupráce se objevily i prvky, které byly pro nás pro oba nové, ale Jindra se dokázal velmi rychle zorientovat i v pro něj nové problematice a vše dokonale zpracoval. Pozorně naslouchá, analyzuje možnosti, předkládá je zákazníkům s jeho doporučeními, které dokáže vysvětlit a obhájit, navíc velmi příjemnou formou. Děkuji za spolupráci!

Kostas Čanaklis

Vila Rasola
rasola.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS