Jiří Boháč

realizátor fotovoltaických elektráren na klíč, zakladatel firmy Jedu na solár

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

☀️ Uděláme vám radost z toho, že svítí slunce.

Chcete se napojit na jeden z nejlevnějších zdrojů energie a být zároveň energeticky soběstační? Pojeďte s námi na solár 😎

Se svojí partou Jedu na solár vám zrealizujeme fotovoltaickou elektrárnu (FVE) na klíč — od návrhu konkrétního řešení přes získání štědré dotace až k samotné instalaci a revizi. Máme řešení pro rodinné domy, bytové domy a SVJ, firmy a obce, carporty i pergoly.

Opíráme se o více jak 10 let zkušeností. Instalujeme technologicky jedinečný, ryze český systém FVE společnosti EnergyCloud, který mnoha parametry a životností značně překonává jiné systémy.

Jsme profesionálové s vynikajícími referencemi. Při montáži ve vašem domově se pohybujeme s maximální šetrností a respektem. Je na nás spolehnutí, dodržujeme termíny a dohody — jen tak jsme mohli realizovat na doporučení tři elektrárny v jedné ulici.

Fotovoltaika nám dává velký smysl. Věříme, že čerpat energii ze slunce a být lokálně soběstační je správným krokem kupředu.

Chcete vědět víc? Pošlete nám nezávaznou poptávku »

Realizace FVE na klíč

Újezdeček – instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) o výkonu 8,19 kWp Tuchoměřice – instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) o výkonu 6,48 kWp Tuchoměřice – instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) o výkonu 6,4 kWp Tuchoměřice – instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) o výkonu 9,72 kWp Karlík – instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) o výkonu 5,16 kWp
Zobrazit všech 11 náhledů

5 DŮVODŮ, PROČ REALIZOVAT FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU

 1. Ušetříte. Nejenže budete mít o poznání nižší účty za elektřinu, ale z dlouhodobého hlediska se vám počáteční investice vrátí klidně dvojnásobně až trojnásobně.
 2. Zvýšíte hodnotu nemovitosti. Což může být výhodné při jejím prodeji nebo pronájmu.
 3. Získáte tučnou dotaci. Program Nová zelená úsporám přispívá na rodinné solární elektrárny dotaci až 200.000 Kč. A my vám ji zařídíme.
 4. Budete energeticky nezávislí. Vlastní spotřebu elektřiny pokryjete vlastní výrobou.
 5. Příroda vám bude vděčná. K provozu fotovoltaické elektrárny nepotřebujete žádné další palivo, které by zatěžovalo životní prostředí. Stačí vám jen sluneční záření – obnovitelný a prakticky nevyčerpatelný zdroj energie.

JAKOU POUŽÍVÁME TECHNOLOGII FVE?

Výrobcem hlavních komponentů fotovoltaické elektrárny je česká firma EnergyCloud, jejíž historie sahá do roku 2001. Své unikátní baterie s dvojnásobnou životností než je běžné prodává do celého světa. Na veletrhu elektrotechniky Amper společnost EnergyCloud vyhrála hlavní cenu. Podívejte se na podrobnosti o technologii.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE?

 1. Osobní setkání. Potkáme se u vašeho domu, vše si důkladně projdeme, zaměříme a zodpovíme vám všechny dotazy. Následně vám navrhneme konkrétní a realizovatelné řešení.
 2. Cenová nabídka. Pošleme vám konkrétní nabídku s finální cenou za celé dílo, včetně ujasnění záruk a termínu dokončení projektu.
 3. Podpis smlouvy. Jakmile si podáme ruku, podepíšeme smlouvu a pustíme se do realizace.
 4. Smlouva o připojení a akceptace dotace. Po úhradě zálohy obratem podáváme žádost o připojení minizdroje (výrobny) do sítě a žádost o dotaci z programu Nová zelená úsporám.
 5. Instalace. Přibližně 3 dny budeme u vás doma montovat panely na střechu dle schváleného plánu a provádět celkovou elektroinstalaci technologie.
 6. Revize a předání díla. Revizní technik zkontroluje zapojení a vydá revizní zprávu o funkčnosti fotovoltaiky. Předáme vám kompletní dílo a seznámíme vás s obsluhou elektrárny.
 7. Připojení elektrárny do sítě. Podáváme žádost o výměnu čtyřkvadrantního elektroměru, načež přichází provozovatel distribuční soustavy a připojuje vaši elektrárnu do sítě. Od této chvíle ji můžete provozovat.
 8. Dotace a její vyplacení. Dotačnímu programu Nová zelená úsporám doložíme veškeré dokumenty. Následně dojde k vyplacení dotace na váš účet.
 9. Jsme tu stále pro vás. Instalací FVE naše spolupráce nekončí. Stále jsme tu pro vás v rámci záručního či pozáručního servisu.
Jiří Boháč
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Jiří Boháč
Herlíkovická 1000/24
Praha 9 - Kbely
197 00
Mobil:777 901 980
Email:jiri.bohac@jedunasolar.cz
Web:jedunasolar.cz
Facebook:jedunasolar
IČ:73314412 (plátce DPH)
DIČ:CZ8002015615

Doporučení
z první ruky

Co se týká služeb ze strany Jedunasolar.cz, tak jsem byl nadmíru spokojený, a to zejména s rychlostí dodávky i s doprovodnými službami (dotace, komunikace s ČEZ, připojení, aktualizace atd.) Proto jsem je sám doporučil i dalším potenciálním zákazníkům. Systém funguje bez závad, efektivita odpovídá mým představám.

Jiří K.

Tuchoměřice