Doporučení z první ruky

Jiří Boháč — teatender alias čajový specialista


Zobrazuji všech 8 doporučení

Nápad pozvat si na akci pořádanou pro naše klienty pana Boháče a čajový bar vznikl jaksi náhodou a nyní jsme velmi rádi, že jsme jej realizovali. Jednání s panem Boháčem je na profesionální úrovni, naprosto bezproblémové a rychlé. Dokázal se skvěle přizpůsobit našim možná trochu specifickým potřebám. Všichni naši hosté si pana Boháče velmi pochvalovali, zpětný komentář od jedné z účastnic mluví za vše: „Při večírku pořádaném společností Dynargie jsem měla možnost ochutnat i různé druhy čaje, které zde připravoval pan Boháč. V příjemném prostředí zahradní restaurace si ve svém stánku naaranžoval všechny potřeby a navodil tak lehce slavnostní atmosféru pro svůj čajový obřad. Zasvěceně hovořil o pěstování čaje, jeho různých příchutích a postupech přípravy tak, abychom z této blahodárné rostliny uvolnili požadované látky a povzbuzení pro náš organismus. Postupně jsme ochutnávali a porovnávali chutě po různě dlouhém vylouhování čaje, které výrazně ovlivňuje jeho chuť . Pro mně jako laika a běžného konzumenta čaje byla tato akce velmi poučná a na přípravu čaje se nyní koukám jako na obřad, kterému je třeba věnovat více času, než jen vhodit sáček do horké vody.“ Tímto bych panu Boháčovi velmi ráda poděkovala za celou společnost Dynargie, s.r.o.!

Anna Makovská
dynargie | human side of business
www.dynargie.cz anna.makovska@dynargie.cz 222 516 550
Robert Vlach

Jiří Boháč je prvotřídní čajový showman. Podílel se na třech našich srazech v letech 2006, 2007 a 2010 a dělal čaj na 1. konferenci nezávislých profesionálů v roce 2007. Vždy podal velmi profesionální, a přitom uvolněný, až excentrický výkon, kdy bavil a občerstvoval naše hosty dlouho do noci. Pozvat si Jirku na společenskou akci jako poskytovatele čajového cateringu je sázka na jistotu, že milovníci čaje budou uspokojeni ve všech myslitelných ohledech. Jiří zvládne hravě soukromý čajový dýchánek i přednášku před desítkami lidí; přitom je vtipný a pohotový, připraven zodpovědět každou otázku. V Česku není mnoho lidí, kteří by se zasadili o popularizaci čajové kultury tak jako on — s čajovnickou bednou na rameni, vstříc novým čajovým dobrodružstvím…

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Klára Kawuloková

Jiřího obdivuji nejen za to, že je pro mě úžasným čajovým šoumenem, bavičem, barmanem, ale také za to, že čaji dělá v České republice osvětu a dává mu nové podoby. Díky němu jsem objevila nový pojem Teatender a měla možnost se stát členem organizátorského týmu Czech Teatenders. Společně tak připravujeme republikovou soutěž v přípravě čaje, jehož vítězové se pak účastní světové soutěže v Číně. A nejen účastní, oni dokonce vítězí a to také díky Jiřímu, který se nebál Czech Teatenders založit u nás.

Klára Kawuloková
virtuální asistentka a pořadatelka eventů

Hledali jsme čajovníka na naši svatební oslavu. Na Jirku jsme dostali nadšené doporučení. První setkání s ním nás nadchlo. Nejenže splňoval naše čajové a kávové představy, ale též nám velmi pomohl zařídit ekologické jednorázové nádobí, které ho oslovuje stejně jako nás. Svatebčané byli nadšeni. Před Jirkovou čajovnou byla po většina času fronta a lidé si dobroty nemohli vynachválit. Jirka je velkej sympaťák, zkušený čajovník, spolehlivý člověk, duše citlivá a srdce otevřené. Jirko díky a přejeme hodně úspěchů a radosti!

Lufi a Kejvi
603 193 188

Díky Jiřímu a jeho čajům se stal můj křest desky nevšední a nezapometulnou událostí. Jiří je nejen krásný empatický člověk, ale také mistr, který miluje svou práci a dělá ji s nevšední láskou a nasazením. Umí vytvořit všechny druhy čajů na míru. Spolu s ním a jeho čaji můžeme oslavit život a přivítat jaro s otevřenou náručí, ale také vyléčíme všemožné neduhy a vyženeme čerty z těla.

Vladivojna La Chia
umělkyně
www.vladivojna.com

Jiří Boháč měl nejlepší stánek festivalu Colours of Ostrava. Kvalitní čaje, zajímavé čajové koktejly, teplé i studené. Čaj na všechny způsoby servírován s grácií a k tomu trochu barmanské show. A pro ty, kteří si nevybrali z nabídky, namíchal Jirka Boháč čaj na míru. Každé setkání s „Bohačajem“ je pro mě více než osvěžující!

Tereza Bílková
725 781 842

Děkujeme Jiřímu za perfektní zpestření na našem JEDINEČNÉM VEČERU, protože on je schopný všechny přesvědčit, že čaj má tolik půvabu, chutí, krásy a překvapení, že kdo neuvidí a neochutná, neuvěří. A taky je to skvělý tanečník. Takže Jiří, příští rok repete! :)

Ing. Dagmar Hoch Jelínková
Občanské sdružení TOP CENTRUM PODNIKATELEK
www.tcpbrno.cz

Pana Boháče jsme pozvali na akci, kde se představovala kosmetika vyrobená ze zeleného a bílého čaje. Byli jsme nadšeni, že „čajový mág“ (jak jsme si pana Boháče interně nazvali) připravil welcome drink i ochutnávku přesně na míru a vše chutnalo naprosto skvěle! Pan Boháč byl velmi milý a vše detailně vysvětloval. S jeho službami jsme byli velice spokojeni. Děkujeme :-)

Dominika K.