Doporučení z první ruky

Jiří Boháč — realizátor fotovoltaických elektráren na klíč, zakladatel firmy Jedu na solár


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Firmu pana Boháče jsem si zvolil po důkladném posouzení několika nabídek. Ta jejich byla navíc velmi přehledná a všechny položky i ceny jasně definované. Na čem jsme se domluvili, to následně platilo a moje nová FVE byla rychle, precizně a odborně nainstalována. Veškerá administrativa je samozřejmostí. Jednání profesionální a lidské zároveň. Úroveň odbornosti vysoká. Pokud někdo ještě váhá, tady se nesplete. Vřele doporučuji JEDUNASOLAR.CZ.

David M.
Újezdeček

Firma provedla montáž v dohodnutém termínu rychle a profesionálně i přes komplikace s vedením kabelů v dřevostavbě. FVE funguje k naprosté spokojenosti. Dům, na kterém je FVE instalována, je postaven v pasivním standardu. Ohřev teplé vody je řešen teplovodním solárním systémem. Roční výroba ze 16 solárních panelů pokrývá zbývající spotřebu elektrické energie domácnosti.

Martin Hl.
Tuchoměřice

Firma dodala fotovoltaiku i vyřízení navazujících formalit nutných pro získání dotací v požadované kvalitě i v rámci stanoveného harmonogramu. Pracovníci firmy byli vždy ochotni poradit s provozováním systému. Systém do této chvíle funguje bez problému.

Martin Hr.
Tuchoměřice

Co se týká služeb ze strany Jedunasolar.cz, tak jsem byl nadmíru spokojený, a to zejména s rychlostí dodávky i s doprovodnými službami (dotace, komunikace s ČEZ, připojení, aktualizace atd.) Proto jsem je sám doporučil i dalším potenciálním zákazníkům. Systém funguje bez závad, efektivita odpovídá mým představám.

Jiří K.
Tuchoměřice

Se společností pana Boháče mám jen ty nejlepší zkušenosti. Oslovil jsem ho na základě doporučení. Po týdnu přijel na místo montáže a doporučil mi vhodnou konfiguraci FVE. Po odsouhlasení a zálohové platbě vyřídil všechny formality, včetně dotace. Dodržel stanovený termín montáže. Realizace proběhla hladce, bez sebemenších problémů. Všichni pracovníci firmy byli příjemní a profesionální. Připojení FVE do sítě proběhlo hladce, bez jakýchkoliv výhrad od společností ČEZ. Systém je zatím plně funkční, mohu jen doporučit.

Roman Š.
Karlík

Naprostá spokojenost! Takto mohu zhodnotit můj pocit s prací pana Boháče i všech jeho kolegů od začátku spolupráce. Od vyřízení podání žádosti na SFŽP až po předání díla. Zařídili i podání všech dokumentů nutných k vyplacení dotace, kterou jsem obdržela velmi rychle. Velmi si cením i následné velmi dobré komunikace. Když mám občas potřebu se na nějaký detail týkající se fungování zeptat, vždy mi ochotně vše vysvětlí. Této následné péče o zákazníka si velmi cením. Všem mohu firmu pana Boháče doporučit.

Miluše B.
Praha-Libuš

Firma Jedunasolar.cz zpracovala projekt a dokumentaci fotovoltaické elektrárny, jak pro připojení od společnosti ČEZ do sítě s přetoky, tak i pro udělení dotace. Všechnu administrativu vyřídila za nás a dotace byla proplacena. Montáž proběhla v domluveném termínu bez problémů. V průběhu zkušebního provozu se projevily závady, které byly firmou v reálném čase řešeny a nyní zařízení pracuje dlouhodobě podle očekávání. Mohu doporučit.

Vladimír B.
Dobřichovice

Vloni jsem si objednal u firmy jedunasolar.cz fotovoltaickou elektrárnu. A byl jsem překvapen skvělým přístupem firmy. Zpracovali technickou dokumentaci, vyřídili dotaci, dodrželi dohodnuté termíny a ještě po sobě vše uklidili. Elektrárna bez problémů funguje. Firmu mohu vřele doporučit.

Milan M.
Mratín

Jednoho dne nastoupili šikovní „opičáci“, lezli bezchybně po šikmé i ploché střeše a měli za 2 dny navěšené konstrukce i panely. Druhá parta s úsměvem a šikovností za 2 dny práce od rána do večera natahala všechny kabely ve stísněných prostorách od rozvaděče venku, přes sklep, spíž, kotelnu až do technické místnosti. Podařilo se a z nás se stali „závisláci“, co se dívají na aplikaci a sledují, kdy se nabíjí a kdy nám sluníčko při správném načasování startu spotřebičů pohání zadarmo pračku či myčku atd. Jedno je jisté. Parta lidí kolem pana Jiřího Boháče má naši důvěru!

Josef J.
Praha – východ

Doporučuji firmu Jedu na solár. S prací pana Boháče jsem plně spokojený. Vše proběhlo poměrně rychle a dle domluvy vč. vyřízení maximální výše dotace. Fotovoltaika, baterie a střídač zatím pracují bezchybně.

Aleš V.
Praha-Letňany