Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jiří Kaláček > Portfolio > Kolegové - portréty do firemní webové prezentace (kresby podle fotopředlohy)

Kolegové - portréty do firemní webové prezentace (kresby podle fotopředlohy)

Zobrazuji položku č. 26 z celkem 45 položek v této galerii:

Kolegové - portréty do firemní webové prezentace (kresby podle fotopředlohy)
« Předcházející Ptáci a zákon - příručka právní osvěty  (zobrazit v plné velikosti)Úprava vnitřní dvoustrany knihy Hravá matematika  (zobrazit v plné velikosti)Kolegové - portréty do firemní webové prezentace (kresby podle fotopředlohy)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Samolepky pro Ornitologickou stanici Muzea Komenského v Přerově  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrace do sborníku přednášek na ornitologickou konferenci  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Jiří Kaláček

Mgr. Jiří Kaláček

software Adobe
grafický designér, ilustrátor a DTP grafik — Počítačová grafika a design se specializací na předtiskovou přípravu: DTP práce, obalový design, časopisy, knihy, ilustrace a signmaking. Bohatá praxe od roku 1992 a stovky realizovaných zakázek. Pokročilé znalosti práce v legálním software Adobe CS6.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 21 doporučení
Mobil: 737 840 106 ~ Email: kalacek@volny.cz ~ Web: http://www.coroflot.com/kalacek
Místo: Brno ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2017 © Robert Vlach a Mgr. Jiří Kaláček Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS