Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jiří Kaláček > Portfolio > Barevné korekce fotek pro časopis Tennis Arena

Barevné korekce fotek pro časopis Tennis Arena

Starám se o to, aby fotky měly tu patřičnou šťávu upravením jasu a kontrastu, expozice nebo lokální tonality. Výjimečně drobná retuš. Nakonec lehce doostříme a je hotovo. Správně vybarvené fotky jsou v jiných případech základem pro náročnější fotomontáže.

Zobrazuji položku č. 12 z celkem 45 položek v této galerii:

Barevné korekce fotek pro časopis Tennis Arena
« Předcházející Miliónová bankovka (fotomontáž - výroba keyartu k filmu volně podle zadané předlohy)  (zobrazit v plné velikosti)Ptáci na krmítku (převedení nafocené originální ilustrace do tiskové podoby plakátu)  (zobrazit v plné velikosti)Barevné korekce fotek pro časopis Tennis Arena  (náhled aktuálně zobrazené položky)Časopis Ptačí svět, sazba a grafická úprava, od roku 2007 dosud  (zobrazit v plné velikosti)Kroužkovatel - Zpravodaj Společnosti spolupracovníků Kroužkovací stanice Národního muzea v Praze  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Jiří Kaláček

Mgr. Jiří Kaláček

software Adobe
grafický designér, ilustrátor a DTP grafik — Počítačová grafika a design se specializací na předtiskovou přípravu: DTP práce, obalový design, časopisy, knihy, ilustrace a signmaking. Bohatá praxe od roku 1992 a stovky realizovaných zakázek. Pokročilé znalosti práce v legálním software Adobe CS6.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 22 doporučení
Mobil: 737 840 106 ~ Email: kalacek@volny.cz ~ Web: http://www.coroflot.com/kalacek
Místo: Brno ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Mgr. Jiří Kaláček Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS