Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jiří Kaláček > Portfolio > Ornitologický park Josefovské louky (layout pro leták a orientační panel)

Ornitologický park Josefovské louky (layout pro leták a orientační panel)

Zobrazuji položku č. 5 z celkem 45 položek v této galerii:

Ornitologický park Josefovské louky (layout pro leták a orientační panel)
« Předcházející Firemní a produktové značky - loga, logotypy  (zobrazit v plné velikosti)Adventní kalendář AntistressSet  (zobrazit v plné velikosti)Ornitologický park Josefovské louky (layout pro leták a orientační panel)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Návrh motivu k vizuálnímu stylu pro ÚRS Praha  (zobrazit v plné velikosti)Jízda na toboganu - fotomontáž - námět a provedení - cvičení z retušovacího semináře  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Jiří Kaláček

Mgr. Jiří Kaláček

software Adobe
grafický designér, DTP grafik a lektor Adobe aplikací — Počítačová grafika a design včetně předtiskové přípravy: DTP práce, elektronická sazba a pre-press příprava tiskovin, znalost tiskových technologií, sazba knih a časopisů, školení aplikací Adobe. Bohatá praxe od roku 1992 a stovky realizovaných zakázek.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 25 doporučení
Mobil: 737 840 106 ~ Email: kalacek@volny.cz ~ Web: http://www.coroflot.com/kalacek
Místo: Brno ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2022 © Robert Vlach a Mgr. Jiří Kaláček Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS