Ing. Jiří Kroužek

konzultant a správce PPC reklamy

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; osobně České Budějovice a okolí

Pomůžu vašemu projektu uspět online.

Díky účinné správě a optimalizaci PPC kampaní vám na web přivedu relevantní návštěvníky. Mám přes 10 let praxe v online marketingu, jsem členem Google Partners a držitel certifikátů Google Ads a Google Analytics.

  • PPC reklama – Specializuji se na reklamní systémy Google Ads a Seznam Sklik.
  • Webová analytika – Nasazení a nastavení nástrojů Google Tag Manager, Google Analytics včetně pokročilých možností.
  • Školení PPC reklamy – Individuální školení, jak efektivně spravovat a vyhodnocovat PPC kampaně.

Přesah do souvisejících oborů (SEO, obchodní výkonnost webu…) mi umožňuje PPC reklamu vnímat v souvislostech. Dobře se orientuji v technických aspektech webu, zvládám komunikovat s vývojáři a dokážu připomínkovat jejich práci ve váš prospěch.

Nejčastěji spolupracuji s menšími týmy, mám ale zkušenosti i s prací pro velké subjekty. Oslovují mě zejména projekty zaměřené na zlepšování životního prostředí a systém českého vzdělávání.

Vybrané reference: Hlídačky.cz, Hlídačky.sk, TravelBible, Učitel naživo, Onlinejazyky.cz, ZŠ Livingston, Čisté nebe.

Nepracuji pro agentury, které by mé služby chtěly prodávat dál, ani pro prodejce nekvalitních produktů. Naopak rád se podílím na projektech s vysokou přidanou hodnotou.

Ing. Jiří Kroužek
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Jiří Kroužek
Květná 2647/10
České Budějovice
370 04
Email:posta@jirikrouzek.cz
Web:www.jirikrouzek.cz
Facebook:jirikrouzek
Twitter:jirka_k
IČ:75356881 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

S Jirkou spolupracujeme již několik let a to po několika zoufalých pokusech spolupráce s reklamními agenturami. Na rozdíl od těchto marketingových agentur (i zvučných jmen), dokázal Jirka to, co jsme u agentur nenašli. Měl o náš úspěch opravdový zájem. Nastavil nám Google Analytics tak, že konečně začal správně měřit. Všemu dal řád a sjednotil trackovací kódy do GTM. Ale hlavně – začal se o naše PPC kampaně starat tak, že nám konečně začaly vydělávat peníze. A to vše bez desítek tisíc investovaných do analýz, brainstormingů, konzultantů apod. Cokoli s Jirkou dohodneme, to platí. A hlavně, platí to v domluveném termínu, čehož si velmi vážíme.

Martin Dvořák

provozovatel webů www.onlinejazyky.cz, www.sogoodlanguages.com, www.konverzacniklub.cz.