Ing. Jiří Kroužek

konzultant a správce PPC reklamy

Status: plně vytížený, možnost jednorázové konzultace / školení Působnost: na dálku celá ČR, osobně Praha a České Budějovice

Pomůžu vašemu projektu uspět online.

Díky účinné správě a optimalizaci PPC kampaní vám na web přivedu relevantní návštěvníky. Mám přes 10 let praxe v online marketingu a jsem držitel certifikátů Google Ads a Google Analytics.

  • PPC reklama – Specializuji se na reklamní systémy Google Ads a Seznam Sklik.
  • Webová analytika – Nasazení a nastavení nástrojů Google Tag Manager, Google Analytics včetně pokročilých možností.
  • Školení PPC reklamy – Individuální školení, jak efektivně spravovat a vyhodnocovat PPC kampaně.

Přesah do souvisejících oborů (SEO, obchodní výkonnost webu…) mi umožňuje PPC reklamu vnímat v souvislostech. Dobře se orientuji v technických aspektech webu, zvládám komunikovat s vývojáři a dokážu připomínkovat jejich práci ve váš prospěch.

Nejčastěji spolupracuji s menšími týmy, mám ale zkušenosti i s prací pro velké subjekty. Oslovují mě zejména projekty zaměřené na zlepšování životního prostředí a systém českého vzdělávání.

Vybrané reference: Hlídačky.cz, Hlídačky.sk, TravelBible, Učitel naživo, Onlinejazyky.cz, ZŠ Livingston, Čisté nebe.

Nepracuji pro agentury, které by mé služby chtěly prodávat dál, ani pro prodejce nekvalitních produktů. Naopak rád se podílím na projektech s vysokou přidanou hodnotou.

Ing. Jiří Kroužek
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Jiří Kroužek
Kostnické nám. 8
Praha 3
130 00

Doporučení
z první ruky

Roční spolupráci s Jiřím Kroužkem můžu zhodnotit jako vydařenou. Jeho komunikace je rychlá a k věci. Je spolehlivý a dodržuje termíny. O projekty, na kterých pracuje, se zajímá, zjišťuje si detaily navíc, které pomáhají lepšímu využití vynaložených prostředků. Je otevřený zpětné vazbě a ochotný učit se novým věcem.

PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová
PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová

konzultantka v oblasti školství a vedení svobodných firem