Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jiří Kroužek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jiří Kroužek — konzultant a správce PPC reklamy

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace Ing. Jiří Kroužek:
Jirka pro Hlídačky.cz už 5 let spravuje PPC kampaně a počítáme s ním i nadále. Perfektně ovládá AdWords a Sklik jak na úrovní konzultací, tak je schopen úpravy a plány velmi rychle převést do praxe. Nejvíce oceňuji preciznost a vlastní iniciativu, která je rozhodně nad rámec standardní spolupráce.

Petr Šigut

spoluzakladatel Hlídačky.cz
www.hlidacky.cz ~ petr.sigut@hlidacky.cz
PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová
Roční spolupráci s Jiřím Kroužkem můžu zhodnotit jako vydařenou. Jeho komunikace je rychlá a k věci. Je spolehlivý a dodržuje termíny. O projekty, na kterých pracuje, se zajímá, zjišťuje si detaily navíc, které pomáhají lepšímu využití vynaložených prostředků. Je otevřený zpětné vazbě a ochotný učit se novým věcem.

PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová

konzultantka v oblasti školství a vedení svobodných firem
S Jirkou spolupracujeme již několik let a to po několika zoufalých pokusech spolupráce s reklamními agenturami. Na rozdíl od těchto marketingových agentur (i zvučných jmen), dokázal Jirka to, co jsme u agentur nenašli. Měl o náš úspěch opravdový zájem. Nastavil nám Google Analytics tak, že konečně začal správně měřit. Všemu dal řád a sjednotil trackovací kódy do GTM. Ale hlavně – začal se o naše PPC kampaně starat tak, že nám konečně začaly vydělávat peníze. A to vše bez desítek tisíc investovaných do analýz, brainstormingů, konzultantů apod. Cokoli s Jirkou dohodneme, to platí. A hlavně, platí to v domluveném termínu, čehož si velmi vážíme.

Martin Dvořák

provozovatel webů www.onlinejazyky.cz, www.sogoodlanguages.com, www.konverzacniklub.cz.
www.onlinejazyky.cz
Mgr. Blanka Hladíková
Zabývám se lektorováním Aj, Nj a češtiny pro cizince. Jirku mi doporučil jeden můj klient se slovy, že po jeho úpravách se jeho poptávka klientů výrazně zvýšila. Trochu nedůvěřivě, na základě nevalných zkušeností s předchozími PPC reklamami, jsem přistoupila ke spolupráci. Čas prokázal, že Jirka vnáší do práce trochu víc. Nejenže otevřeně a v krátkém intervalu jedná, ale prokazuje i empatii k produktu, aby reklama působila jasně, se snahou se odlišit od konkurence.

Mgr. Blanka Hladíková

lektorka angličtiny, němčiny, italštiny a češtiny pro cizince se zaměřením na individuální kurzy
Se službami Jiřího Kroužka jsme maximálně spokojení, jeho práci můžeme jen doporučit. Pokud hledáte spolehlivého a seriózního správce PPC reklamy, který své práci rozumí, Jiří Kroužek je určitě správná volba.

Jiří Reiter

www.fantasyobchod.cz ~ info@fantasyobchod.cz
Provozuji malé online knihkupectví s outdoorovou literaturou a turistickými mapami. Hledal jsem šikovného správce online reklamních kampaní s osobním přístupem, znalostmi a ochotou pracovat i na malém specifickém projektu. To vše pan Jiří Kroužek 100% splnil. Je také fajn, že se snaží pomoci i nad rámec dohodnutých služeb. Drží krok s moderními trendy online marketingu, na všechny mé dotazy a připomínky reaguje rychle a ochotně a sám přichází s mnoha zajímavými nápady a vylepšeními. Doporučuji!

Jiří Dolejší

soukromý knihkupec
www.knihynahory.cz ~ jiri.dolejsi@gmail.com ~ 776 594 275
Spolupráce s Jiřím Kroužkem na nastavení AdWords reklamy pro naši neziskovou organizaci dopadla výborně. Rychlá a efektivní komunikace, stejně tak i samotné nastavení kampaně. Velmi ochotný a zároveň profesionální přístup!

Kamila Plocková

projektová manažerka v Čisté nebe o.p.s.
cistenebe.cz
Jirka dlouhodobě spravuje AdWords účet našeho českobudějovického coworkingového centra a myslím, že jsme tuhle činnost nemohli svěřit nikomu lepšímu :-) Z našeho každého setkání je znát, že svou práci perfektně ovládá a ví, jak kampaně nastavit tak, aby pro nás byly co nejefektivnější. Postupně nás začal na AdWords i školit, abychom některé změny zvládali i sami. Na každé školení je perfektně připravený a žádná otázka ho nikdy nezaskočí :-) Je vidět, že se své práci věnuje už několik let a že se zajímá o novinky a aktuality z oblasti internetového marketingu. Díky, Jirko! :-)

Kristýna Mokráčková

jednatel Coworking Center ČB
www.cowocb.cz ~ tyna@cowocb.cz
Spolupráci s Jirkou Kroužkem můžu jenom doporučit. Stará se o SEO a PPC reklamu na mém webu MojeZabavneAtrakce.cz. Má naprosto profesionální přístup, čemuž odpovídají i výsledky a navyšování poptávek od doby, kdy se do práce pustil. Vše řeší věcně, bez zbytečného protahování, dodržuje termíny a je na něj spoleh.

Tomáš Hruboň

www.mojezabavneatrakce.cz ~ info@mojezabavneatrakce.cz
S panem Jiřím Kroužkem naše společnost již spolupracuje druhým rokem v oblasti SEO a PPC kampaní na našem projektu Realitní ESO (www.realitnieso.cz). Musím konstatovat, že jsem s touto spoluprací velmi spokojen a že se mohu na pana Kroužka 100% spolehnout. Oceňuji především jeho velmi dobré znalosti v oboru SEO, podpořené mnohaletou zkušeností. Čeho si ale cením úplně nejvíc, je jeho profesionální přístup k práci, zodpovědnost a morální hodnoty.

Ing. Petr Ondruš

generální ředitel OctopusPro, s.r.o.
www.octopuspro.cz ~ ondrus@octopuspro.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS