Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jiří Kroužek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jiří Kroužek — specialista na internetový marketing se zaměřením na PPC reklamu, SEO a SEM

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Jiří Kroužek:
Jirka pro Hlídačky.cz už téměř 3 roky spravuje PPC kampaně a počítáme s ním i nadále. Perfektně ovládá AdWords a Sklik jak na úrovní konzultací, tak je schopen úpravy a plány velmi rychle převést do praxe. Nejvíce oceňuji preciznost a vlastní iniciativu, která je rozhodně nad rámec standardní spolupráce.

Petr Šigut

spoluzakladatel Hlídačky.cz
www.hlidacky.cz
S Jirkou Kroužkem spolupracuji od spuštění svého projektu „Čeština pod kontrolou.“ I s malým rozpočtem začínající firmy dokázal Jirka připravit PPC reklamu v adWords takovým způsobem, že přilákala velkou část z mých dosavadních klientů. Jirka je neuvěřitelně ochotný, milý, spolehlivý a v tom moři záležitostí, které je potřeba každodenně řešit, je komunikace s ním vždy vítaným zpestřením.

Mgr. Lenka Siváková

zakladatelka Češtiny pod kontrolou - zážitkových kurzů češtiny procizince
czechundercontrol.com ~ lenka.sivi@gmail.com ~ 773 129 600
Se službami Jiřího Kroužka jsme maximálně spokojení, jeho práci můžeme jen doporučit. Pokud hledáte spolehlivého a seriózního správce PPC reklamy, který své práci rozumí, Jiří Kroužek je určitě správná volba.

Jiří Reiter

www.fantasyobchod.cz ~ info@fantasyobchod.cz
Služby pana Kroužka jsme využili k tvorbě online reklamy pro naši pizzerii Causo. S jeho prací jsme nadmíru spokojeni, na 100 % splnil všechna naše očekávání. V jeho případě se skutečně jedná o nabídku kvalitních služeb v oblasti internetového marketingu, seriózní přístup a originální nápady. Doporučujeme všem – kontaktovat pana Jiřího Kroužka byla perfektní volba.

Piero Caruso

http://www.carusopizza.cz/cs/ ~ italest@seznam.cz
Provozuji malé online knihkupectví s outdoorovou literaturou a turistickými mapami. Hledal jsem šikovného správce online reklamních kampaní s osobním přístupem, znalostmi a ochotou pracovat i na malém specifickém projektu. To vše pan Jiří Kroužek 100% splnil. Je také fajn, že se snaží pomoci i nad rámec dohodnutých služeb. Drží krok s moderními trendy online marketingu, na všechny mé dotazy a připomínky reaguje rychle a ochotně a sám přichází s mnoha zajímavými nápady a vylepšeními. Doporučuji!

Jiří Dolejší

soukromý knihkupec
www.knihynahory.cz ~ jiri.dolejsi@gmail.com ~ 776 594 275
Spolupráce s Jiřím Kroužkem na nastavení AdWords reklamy pro naši neziskovou organizaci dopadla výborně. Rychlá a efektivní komunikace, stejně tak i samotné nastavení kampaně. Velmi ochotný a zároveň profesionální přístup!

Kamila Plocková

projektová manažerka v Čisté nebe o.p.s.
cistenebe.cz
S panem Jiřím Kroužkem naše společnost již spolupracuje druhým rokem v oblasti SEO a PPC kampaní na našem projektu Realitní ESO (www.realitnieso.cz). Musím konstatovat, že jsem s touto spoluprací velmi spokojen a že se mohu na pana Kroužka 100% spolehnout. Oceňuji především jeho velmi dobré znalosti v oboru SEO, podpořené mnohaletou zkušeností. Čeho si ale cením úplně nejvíc je jeho profesionální přístup k práci, zodpovědnost a morální hodnoty.

Ing. Petr Ondruš

generální ředitel OctopusPro, s.r.o.
www.octopuspro.cz ~ ondrus@octopuspro.cz
Spolupráci s Jirkou Kroužkem můžu jenom doporučit. Stará se o SEO a PPC reklamu na mém webu MojeZabavneAtrakce.cz. Má naprosto profesionální přístup, čemuž odpovídají i výsledky a navyšování poptávek od doby, kdy se do práce pustil. Vše řeší věcně, bez zbytečného protahování, dodržuje termíny a je na něj spoleh.

Tomáš Hruboň

www.mojezabavneatrakce.cz ~ info@mojezabavneatrakce.cz
Zabývám se lektorováním Aj, Nj a češtiny pro cizince. Jirku mi doporučil jeden můj klient se slovy, že po jeho úpravách se jeho poptávka klientů výrazně zvýšila. Trochu nedůvěřivě, na základě nevalných zkušeností s předchozími PPC reklamami, jsem přistoupila ke spolupráci. Čas prokázal, že Jirka vnáší do práce trochu víc. Nejenže otevřeně a v krátkém intervalu jedná, ale prokazuje i empatii k produktu, aby reklama působila jasně, se snahou se odlišit od konkurence.

Blanka Hladíková

lektora Aj, Nj, češtiny pro cizince
www.jazykyhladikova.cz ~ blankahladikova.blank@gmail.com ~ 604 681 913
Za Jirkou Kroužkem jsme přišli s tím, že máme kampaň s menším rozpočtem a chtěli jsme se formou školení dozvědět, jak ji nastavit správným způsobem tak, abychom ji mohli používat delší dobu. Jirka byl víc než ochotný. Popil s námi kávu, pomohl nám přenastavit naše již běžící kampaně, navhrnul vlastní, podělil se s námi o pokročilé metriky PPC, na které bychom sami nikdy nepřišli. Nyní, měsíc po školení, se z PPC stal jeden z našich hlavních zdrojů příjmu, v což jsme předtím ani nedoufali, protože v našich rukách to byl ztrátový podnik. Pochvalujeme si i komunikaci. Pár dnů po školení jsme potřebovali doplnit nějaké znalosti a Jirka se nám na email ozval hned druhý den a vyřešil to s námi. Za náš eshop Herbatica.sk doporučujeme naprosto.

Petr Havlíček

herbatica.sk
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS