Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří Langer

Jiří Langer

výkonnostní online marketér se zaměřením na e-shopy

Jiří Langer

Provozujete e-shop a potřebujete zvýšit jeho ziskovost?

Přes 13 let pomáhám internetovým obchodům dosahovat co nejlepších výsledků. Například e-shopu Kytaryaparatury.cz jsem zvýšil meziroční tržby o 500 % a podíl nákladů na tržbách (PNO) snížil o desítky procent.

  • Tvorba a správa PPC kampaní – Postarám se o vaši PPC reklamu v systémech Google Ads a Sklik, aby vám generovala co nejvyšší příjmy. Budu segmentovat sortiment vašeho e-shopu, cílit a testovat různé nabídky a průběžně optimalizovat PPC kampaně.
  • Zbožové srovnávače – Z nejznámějších zbožáků Heuréka.cz a Zboží.cz vytvořím silný prodejní kanál vašeho e-shopu. Provedu základní nastavení, import zboží, spárování produktů apod. Pravidelně budu vyhodnocovat návratnost investice a vybírat zboží, u kterého se vám propagace vyplatí nejvíce.
  • Převod e-shopu na vhodnou platformu – Úspěšně jsem migroval desítky e-shopů z jiného technického řešení na spolehlivé platformy Eshop-rychle.czShoptet. Při přechodu dbám na maximální kompatibilitu včetně provedení správného přesměrování URL adres, abyste nepřišli o pracně vybudované pozice ve vyhledávačích.
  • Napojení na dodavatele – Váš e-shop vhodně napojím na vaše velkoobchodní dodavatele, což vám ušetří mnoho času při přidávání nových produktů a aktualizaci cen či skladové dostupnosti. Dodavatelská data umím vhodně využít i při PPC propagaci.
  • SEO – Mám solidní přesah do SEO a použitelnosti, čehož využívám ke zlepšení organické návštěvnosti e-shopů z vyhledávačů Google a Seznam.
  • Konzultace – Nabízím jednorázové i dlouhodobé konzultace pro zvýšení efektivity a ziskovosti e-shopu. Úvodní konzultace je zdarma »

Učím se od nejlepších v oboru a získané zkušenosti si ověřuji v praxi na svých vlastních projektech. O e-shopech také píšu blog.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR a Slovensko

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

Kontaktní informace

Jiří Langer
Lupáčova 864/18
Praha
130 00
Mobil:728 703 089
Email:jiri.langer@gmail.com
Web:opteo.cz
Facebook:Facebook jirilanger81
LinkedIn:LinkedIn jiri-langer
Účet:2700144135 / 2010 (Fio)
:02517175 (plátce DPH)
DIČ:CZ8105210069

Doporučení z první ruky

Lukáš Dubina
S Jirkou se znám delší dobu, a proto mohu s klidem doporučit jeho služby. Má velký rozhled a přesah do různých oborů napříč online marketingem. Spolupracuji s ním na převodech dat mezi různými e-shopovými řešeními. Jeho práce je vždy precizní a dodaná v termínu.
UX designér se specializací na e-commerce

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS