Bc. Jiří Langer

PPC specialista se zaměřením na e-shopy

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR a Slovensko

Pojďme společně posunout zisk vašeho e-shopu na novou úroveň.

Svou vášeň pro marketing jsem v sobě objevil již před 13 lety a od té doby pomáhám e-shopům dosahovat co nejlepších výsledků. Jeden příklad za všechny — e-shopu Kytaryaparatury.cz jsem zvýšil meziroční tržby o 500 % a podíl nákladů na tržbách (PNO) snížil o desítky procent.

Navrhnu a zrealizuji pro vás nejlepší řešení v těchto oblastech:

  • Tvorba a správa PPC kampaní – Postarám se o vaše PPC kampaně v systémech Google Ads a Sklik (klasické vyhledávání, produktová inzerce i obsahová síť). Kampaně budu průběžně optimalizovat tak, aby vám dlouhodobě přinášely co nejvyšší zisky.
  • Zbožové srovnávače – Z nejznámějších „zbožáků“ (Heuréka, Zboží.cz, ale i Favi, Biano či Glami) vytvořím silný prodejní kanál vašeho e-shopu. Provedu správné nastavení a import i spárování produktů. Pravidelně budu vyhodnocovat návratnost investic a optimalizovat nabídky tak, aby se vám propagace vyplatila co nejvíce.
  • Konzultace – Nabízím jednorázové i dlouhodobé konzultace pro zvýšení efektivity a ziskovosti vašeho e-shopu. Úvodní konzultace je zdarma »

Mám přesah do souvisejících oborů (SEO, programování, výkonnost webu, …), což mi umožňuje PPC reklamu používat v širších souvislostech.

Zaměřuji se na výkon a používám profesionální nástroje. Sleduji aktuální trendy, učím se od nejlepších v oboru a získané znalosti efektivně aplikuji na e-shopy svých zákazníků.

Budu pro vás hledat a realizovat ta nejlepší řešení pro zvýšení vašich zisků.

Nabízím svižnou komunikaci, spolehlivost a flexibilitu. Upřednostňuji dlouhodobou spolupráci, ale rád s vámi i jednorázově proberu nejvhodnější možnosti propagace. Neváhejte mě kontaktovat – těším se na vaši poptávku.

Ukázky výsledků

Zvýšení výkonu e-shopu Zvýšení výkonu z PPC Optimalizace Google Ads kampaní Snížení nákladů na PPC při zachování tržeb

Vybrané reference:

Bc. Jiří Langer

Kontakty

Bc. Jiří Langer
Na Můstku 383/1
Praha 1
110 00
Mobil:728 703 089
Email:jiri.langer@gmail.com
Web:opteo.cz
Facebook:jirilanger81
LinkedIn:jiri-langer
Účet:2700144135/2010 (Fio)
IČ:02517175 (plátce DPH)
DIČ:CZ8105210069

Doporučení
z první ruky

Jirku Langera můžu po půl roce spolupráce s klidným svědomím doporučit. Má systém, nápady, testuje, komunikuje a případně i vysvětluje. Jeho analytické myšlení a přístup skvěle doplňuje můj spíš spontánní a intuitivní přístup k podnikání i propagaci produktů.

Kateřina Boušová

BEZvší: specialista na vši