Doporučení z první ruky

Bc. Jiří Langer — PPC specialista se zaměřením na e-shopy


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 50 doporučení

Lukáš Dubina

S Jirkou se znám delší dobu, a proto mohu s klidem doporučit jeho služby. Má velký rozhled a přesah do různých oborů napříč online marketingem. Spolupracuji s ním na převodech dat mezi různými e-shopovými řešeními. Jeho práce je vždy precizní a dodaná v termínu.

Lukáš Dubina
UX designér se zaměřením na výkon a uživatelský prožitek

S panem Langerem jsem začal spolupracovat v době, kdy naše e-shopy potřebovaly kompletní úpravu. Hledal jsem někoho schopného. Během naší spolupráce se ukázalo, že tato volba byla správná. Díky jeho preciznosti, pracovitosti a neustálému zdokonalování posunul e-shopy i mne výše, než jsem kdy doufal.

Lukáš Brejcha
KytaryAparatury.cz
www.kytaryaparatury.cz info@kytaryaparatury.cz

Spolupráce s panem Langerem byla výtečná. Komunikace probíhala vždy hladce. Poradil mi i nad rámec svých povinností. Odvedl profesionální práci za velice solidních finančních podmínek. Pokud budu v budoucnu potřebovat ve svém e-shopu pomoc odborníka, ráda se na něj znovu obrátím.

Petra Dominková
Hrackyodjinud.cz
www.hrackyodjinud.cz

Pomoc od pana Langera jsem vyhledal v době, kdy jsme potřebovali náš starý e-shop posunout dál. Přesunout na jinou e-shopovou platformu. Pan Langer mi pomáhal s celým přesunem e-shopu a následnou optimalizací importu. Spolupráce probíhala výborně a celý přístup pana Langera k naší problematice hodnotím velmi kladně. Je to člověk, který se pro daný projekt nadchne a zkouší vymyslet nejvhodnější způsob, jak dané překážky překonat ke spokojenosti zákazníka. V úspěšné spolupráci dále pokračujeme s následnou optimalizací webu.

Pavel Štípek
www.copypartner.cz

S Jirkou se znám roky a pomohl mi vyřešit marketing pro nejeden z mých projektů. Je to odborník na svém místě. Určitě spolupráci doporučuji.

Milan Pichlík
milanpichlik.cz pichlikmilan@gmail.com 774 206 092

Jirka Langer nám pomáhal s optimalizací našeho katalogu svatebních šperků. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat, proto pokud bychom spouštěli další projekt, určitě se na něj s důvěrou obrátíme znovu.

Ing. Josef Kroupa
provozovatel Svatební magazínu
https://www.svatebniasistentka.cz/eshop

Pan Langer mi zprovoznil importování produktů od dodavatele do e-shopu a poradil mi, jak produkty efektivně kategorizovat a spravovat je, což mi ušetří mnoho starostí a času. Jeho služby mohu vřele doporučit. Je to odborník na pravém místě.

Petr Honig
Ecotalka.cz
www.ecotalka.cz

Pan Langer mi pomáhal od úplného začátku spuštění stránky. Nastavení webu, nastavení optimalizace, stahování nových produktů od externího dodavatele. Následně praktické rady, ochota vždy pomoci a najít to nejlepší řešení, rychlá a pragmatická komunikace. A v neposlední řadě se vždy snažil najít řešení, takže to velmi kvituji. Určitě doporučuji.

Marek Revilak
Nanotrade.sk
www.nanotrade.sk

Pan Langer nám pomohl při tvorbě webové stránky www.davgroup.sk. Oceňujeme jeho profesionalitu, rychlou komunikaci, ochotu a trpělivost.

Dušan Vrbiniak
www.davgroup.sk info@davgroup.sk 0907569222

Spolupráce s panem Langerem byla bezproblémová. Pomohl s přechodem nevyhovujícího řešení eshopu na platformu eshop-rychle, nastavením a následnou optimalizací pro vyhledavače. Pomohl nám nastavit smysluplně systém Adwords a Sklik. Můžeme doporučit.

Jaroslav Rychtecký
www.antikvariat-brdy.cz