Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jiří Vacek

Bc. Jiří Vacek

tvůrce videí, fotograf a správce sociálních sítí

Bc. Jiří Vacek
Bc. Jiří Vacek - logo

Jako videotvůrce, fotograf a správce sociálních sítí v jedné osobě se postarám o vaši komplexní vizuální propagaci – od počáteční jiskry až po její realizaci a zviditelnění v sociálních médiích:

  • Tvorba videí – Natočím pro vás produktová videa, reklamní spoty, eventová a svatební videa. Mám k ruce profesionální techniku včetně dronů a tým zkušených specialistů napříč obory od herců, zvukařů, osvětlovačů, textařů či dalších kameramanů a editorů.
  • Fotografie – Fotím produkty, svatby, portréty nebo cokoliv co vy a vaše firma potřebujete. Jsem také vizuální umělec a dokážu zachytit produkt či moment v neobyčejné formě.
  • Správa sociálních sítí – Postarám se o to, aby vaše firma nebo nápad ve světě nezapadl. Kromě textů dodám vlastní fotografie nebo videa, vymyslím strategii a budu řídit jednotlivé projekty.

V marketingovém světě se pohybuji již více než 6 let, vystudoval jsem jej společně s byznysem na dánské univerzitě. Také jsem založil 2 startupy, kterým jsem dělal kreativu a marketing; o jednom z nich dokonce napsal časopis Forbes. Mimo jiné jsem pracoval např. pro firmy Mercedes benz, Paddock, DJI či Weleda, kde jsem dohlížel na marketingový tým. Kromě reklam jsem vytvořil i krátké filmy, které získaly ocenění na mezinárodních filmových festivalech.

Za prací jsem ochotný vyjet také do zahraničí a rád se zapojím do projektů v angličtině.

Fotogalerie:

Produktová fotografieFocení pro značku Mercedes benz | produktová fotografieVečeře | gastro fotografieDáma se psem | portrétní fotografieŠibenice | portrétní fotografie
Zobrazit všech 38 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ukázka videí:

Kontaktní informace

Bc. Jiří Vacek
Petržílkova 1435/33
Praha 13
158 00
Mobil:773 701 999
Email:jirivacek99@gmail.com
Web:jiri-vacek.com
Facebook:Facebook jirivaceek
Instagram:Instagram jirivacek_
LinkedIn:LinkedIn jirivacek
YouTube:YouTube vaci09
Vimeo:Vimeo jirivacek
Účet:123 – 0415210237 / 0100 (Komerční banka)
:08507473

Doporučení z první ruky

Robert Marek
Jirka je výborný filmmaker a pilot dronu! Spolupráce s ním je pohodová a efektivní. Navíc se ničeho nebojí a do všeho jde po hlavě. Mohu jenom doporučit!
originální videotvůrce, kreativní režisér a licencovaný pilot dronu

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS