Bc. Jiří Vacek

tvůrce videí, fotograf a správce sociálních sítí

Jako videotvůrce, fotograf a správce sociálních sítí v jedné osobě se postarám o vaši komplexní vizuální propagaci – od počáteční jiskry až po její realizaci a zviditelnění v sociálních médiích:

  • Tvorba videí – Natočím pro vás produktová videa, reklamní spoty, eventová a svatební videa. Mám k ruce profesionální techniku včetně dronů a tým zkušených specialistů napříč obory od herců, zvukařů, osvětlovačů, textařů či dalších kameramanů a editorů.
  • Fotografie – Fotím produkty, svatby, portréty nebo cokoliv co vy a vaše firma potřebujete. Jsem také vizuální umělec a dokážu zachytit produkt či moment v neobyčejné formě.
  • Správa sociálních sítí – Postarám se o to, aby vaše firma nebo nápad ve světě nezapadl. Kromě textů dodám vlastní fotografie nebo videa, vymyslím strategii a budu řídit jednotlivé projekty.

V marketingovém světě se pohybuji již více než 6 let, vystudoval jsem jej společně s byznysem na dánské univerzitě. Také jsem založil 2 startupy, kterým jsem dělal kreativu a marketing; o jednom z nich dokonce napsal časopis Forbes. Mimo jiné jsem pracoval např. pro firmy Mercedes benz, Paddock, DJI či Weleda, kde jsem dohlížel na marketingový tým. Kromě reklam jsem vytvořil i krátké filmy, které získaly ocenění na mezinárodních filmových festivalech.

Za prací jsem ochotný vyjet také do zahraničí a rád se zapojím do projektů v angličtině.

Ukázka videí:

Bc. Jiří Vacek
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Bc. Jiří Vacek
Petržílkova 1435/33
Praha 13
158 00
Mobil:773 701 999
Email:jirivacek99@gmail.com
Web:jiri-vacek.com
Facebook:jirivaceek
Instagram:jirivacek_
LinkedIn:jirivacek
YouTube:vaci09
Vimeo:jirivacek
Účet:123 – 0415210237/0100 (Komerční banka)
IČ:08507473

Doporučení
z první ruky

Jirka je výborný filmmaker a pilot dronu! Spolupráce s ním je pohodová a efektivní. Navíc se ničeho nebojí a do všeho jde po hlavě. Mohu jenom doporučit!

Robert Marek
Robert Marek

originální videotvůrce, kreativní režisér a licencovaný pilot dronu