Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jiří Vacek

Bc. Jiří Vacek

tvůrce videí, fotograf a správce sociálních sítí

Bc. Jiří Vacek
Bc. Jiří Vacek - logo

Jako videotvůrce, fotograf a správce sociálních sítí v jedné osobě se postarám o vaši komplexní vizuální propagaci – od počáteční jiskry až po její realizaci a zviditelnění v sociálních médiích:

  • Tvorba videí – natočím pro vás svatební, reklamní, cestovatelská a popisná videa. Vrhnu se také do dokumentů nebo krátkých reklamních spotů. Mám k ruce profesionální techniku včetně dronů atd.
  • Fotografie – fotím produkty, svatby, portréty nebo zvěčním vaše těhotenské bříško.
  • Správa sociálních sítí – postarám se o to, aby vaše firma nebo nápad ve světě nezapadl. Kromě textů dodám vlastní fotografie nebo videa, vymyslím strategii a budu řídit jednotlivé projekty. Na zhotovená díla se můžete podívat v mém portfoliu.

V marketingovém světě se pohybuji již více než 6 let, vystudoval jsem jej společně s byznysem na dánské univerzitě. Také jsem založil 2 startupy, kterým jsem dělal kreativu a marketing. O jednom z nich dokonce napsal časopis Forbes. Mimo jiné jsem pracoval např. pro firmy Weleda, DJI Telink, kde jsem dohlížel na marketingový tým. Za prací jsem ochotný vyjet také do zahraničí a rád se zapojím do projektů v angličtině.

Galerie:

Propagace pražírny City RoastersVychutnávání kávy – City RoastersFocení pro firmu VinostradaTěhotenské focení v příroděFocení budoucí rodiny
Zobrazit všech 37 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ukázka videí:

Kontaktní informace

Bc. Jiří Vacek
Petržílkova 1435/33
Praha 13
158 00
Mobil:773 701 999
Email:jirivacek99@gmail.com
Web:jiri-vacek.com
Facebook:Facebook jirivaceek
Instagram:Instagram jirivacek_
LinkedIn:LinkedIn jirivacek
YouTube:YouTube vaci09
Vimeo:Vimeo jirivacek
Účet:123 – 0415210237 / 0100 (Komerční banka)
:08507473

Doporučení z první ruky

S panem Vackem jsme spolupracovali na několika projektech v rámci grafického designu, tvorby webových stránek a správy sociálních sítí. Jeho přístup byl velmi zodpovědný a s výsledkem jsme byli vždy nadmíru spokojeni. Vřele doporučujeme.
Jiří Radvanský
Vinostrada

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS