Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jiří Vacek

Bc. Jiří Vacek

tvůrce videí, fotograf a správce sociálních sítí

Bc. Jiří Vacek
Bc. Jiří Vacek - logo

Jako videotvůrce, fotograf a správce sociálních sítí v jedné osobě se postarám o vaši komplexní vizuální propagaci – od počáteční jiskry až po její realizaci a zviditelnění v sociálních médiích:

  • Tvorba videí – Natočím pro vás produktová videa, reklamní spoty, eventová a svatební videa. Mám k ruce profesionální techniku včetně dronů a tým zkušených specialistů napříč obory od herců, zvukařů, osvětlovačů, textařů či dalších kameramanů a editorů.
  • Fotografie – Fotím produkty, svatby, portréty nebo cokoliv co vy a vaše firma potřebujete. Jsem také vizuální umělec a dokážu zachytit produkt či moment v neobyčejné formě.
  • Správa sociálních sítí – Postarám se o to, aby vaše firma nebo nápad ve světě nezapadl. Kromě textů dodám vlastní fotografie nebo videa, vymyslím strategii a budu řídit jednotlivé projekty.

V marketingovém světě se pohybuji již více než 6 let, vystudoval jsem jej společně s byznysem na dánské univerzitě. Také jsem založil 2 startupy, kterým jsem dělal kreativu a marketing. O jednom z nich dokonce napsal časopis Forbes. Mimo jiné jsem pracoval např. pro firmy Mercedes benz, Paddock, DJI či Weleda, kde jsem dohlížel na marketingový tým. Za prací jsem ochotný vyjet také do zahraničí a rád se zapojím do projektů v angličtině.

Galerie:

Propagace pražírny City RoastersVychutnávání kávy – City RoastersProduktová fotografiePortrétní fotografieTěhotenské focení v přírodě
Zobrazit všech 36 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ukázka videí:

Kontaktní informace

Bc. Jiří Vacek
Petržílkova 1435/33
Praha 13
158 00
Mobil:773 701 999
Email:jirivacek99@gmail.com
Web:jiri-vacek.com
Facebook:Facebook jirivaceek
Instagram:Instagram jirivacek_
LinkedIn:LinkedIn jirivacek
YouTube:YouTube vaci09
Vimeo:Vimeo jirivacek
Účet:123 – 0415210237 / 0100 (Komerční banka)
:08507473

Doporučení z první ruky

S Jirkou jsem byla velmi spokojena. Vytvořil skvělou reklamu na můj podnik a opravdu naslouchal mé představě. Práce i domluva s ním byla velmi příjemná. Dodání videa rychlé. Určitě se na něj obrátím i s dalšími projekty a velmi doporučuji.
Lucie Jejkalová

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS