Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jiří Vacek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Jiří Vacek — tvůrce videí, fotograf a správce sociálních sítí

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Bc. Jiří Vacek:
S Jirkou jsme velmi spokojeni. Vždy odvedl kvalitní práci, kterou odevzdá včas, a navíc má skvělé nápady, které mohou vaši představu ještě více obohatit a posunout o level výš. Moc Jirkovi děkujeme a ostatním jej doporučujeme. Určitě se nejednalo o poslední spolupráci.

Gabriela Čejková

Event manager společnosti Vinostrada
Pracovala jsem s Jirkou ve Weledě několik měsíců, mohu říci, že je velmi organizovaný a hodně cílevědomý. Když jsem měla nějaký problém, vždy mi skvěle poradil. Je skutečný profesionál v mnoha oblastech marketingu.

Alena Zachová

online administrator ve firmě Weleda
S Jirkou spolupracujeme dlouhodobě. Kromě toho, že nám dělal také web a veškeré vizuály, si také ceníme jeho rozhledu v e-commerce a digitálním světě. Spolupráce funguje velmi dobře. Máme k dispozici veškeré podklady, které potřebuji pro dobře fungující sociální sítě a propagaci. Díky tomu se nám zvyšuje poptávka po našich službách. Mohu jeho služby jedině doporučit.

Helena Sotonová

majitelka penzionu
www.penzionusotonu.net
S panem Vackem jsme spolupracovali na několika projektech v rámci grafického designu, tvorby webových stránek a správy sociálních sítí. Jeho přístup byl velmi zodpovědný a s výsledkem jsme byli vždy nadmíru spokojeni. Vřele doporučujeme.

Jiří Radvanský

Vinostrada
605 157 218
Jirka se staral o sociální sítě naší restaurace – pravidelné postování + založil databází fotografií jak jídla, tak interiéru. Zároveň nám točil video pro jednu z našich poboček. S jeho službami jsme byli spokojeni, vše řešil rychle a byl kdykoliv k zastižení. Fotografie dělal na úrovni. Vřele ho všem doporučujeme!

Monika Ježková

majitelka Ocean Spice
www.oceanspice.cz
S Jirkou jsem byla velmi spokojena. Vytvořil skvělou reklamu na můj podnik a opravdu naslouchal mé představě. Práce i domluva s ním byla velmi příjemná. Dodání videa rychlé. Určitě se na něj obrátím i s dalšími projekty a velmi doporučuji.

Lucie Jejkalová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS