Doporučení z první ruky

Bc. Jiří Vacek — tvůrce videí, fotograf a správce sociálních sítí


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Robert Marek

Jirka je výborný filmmaker a pilot dronu! Spolupráce s ním je pohodová a efektivní. Navíc se ničeho nebojí a do všeho jde po hlavě. Mohu jenom doporučit!

Robert Marek
originální videotvůrce, kreativní režisér a licencovaný pilot dronu

S Jirkou jsme velmi spokojeni. Vždy odvedl kvalitní práci, kterou odevzdá včas, a navíc má skvělé nápady, které mohou vaši představu ještě více obohatit a posunout o level výš. Moc Jirkovi děkujeme a ostatním jej doporučujeme. Určitě se nejednalo o poslední spolupráci.

Gabriela Čejková
Event manager společnosti Vinostrada

Pracovala jsem s Jirkou ve Weledě několik měsíců, mohu říci, že je velmi organizovaný a hodně cílevědomý. Když jsem měla nějaký problém, vždy mi skvěle poradil. Je skutečný profesionál v mnoha oblastech marketingu.

Alena Zachová
online administrator ve firmě Weleda

S Jirkou spolupracujeme dlouhodobě. Kromě toho, že nám dělal také web a veškeré vizuály, si také ceníme jeho rozhledu v e-commerce a digitálním světě. Spolupráce funguje velmi dobře. Máme k dispozici veškeré podklady, které potřebuji pro dobře fungující sociální sítě a propagaci. Díky tomu se nám zvyšuje poptávka po našich službách. Mohu jeho služby jedině doporučit.

Helena Sotonová
majitelka penzionu
www.penzionusotonu.net

S panem Vackem jsme spolupracovali na několika projektech v rámci grafického designu, tvorby webových stránek a správy sociálních sítí. Jeho přístup byl velmi zodpovědný a s výsledkem jsme byli vždy nadmíru spokojeni. Vřele doporučujeme.

Jiří Radvanský
Vinostrada
605 157 218

Jirka se staral o sociální sítě naší restaurace – pravidelné postování + založil databází fotografií jak jídla, tak interiéru. Zároveň nám točil video pro jednu z našich poboček. S jeho službami jsme byli spokojeni, vše řešil rychle a byl kdykoliv k zastižení. Fotografie dělal na úrovni. Vřele ho všem doporučujeme!

Monika Ježková
majitelka Ocean Spice
www.oceanspice.cz

S Jirkou jsem byla velmi spokojena. Vytvořil skvělou reklamu na můj podnik a opravdu naslouchal mé představě. Práce i domluva s ním byla velmi příjemná. Dodání videa rychlé. Určitě se na něj obrátím i s dalšími projekty a velmi doporučuji.

Lucie Jejkalová

Naprostá spokojenost s přístupem, výsledkem i komunikací. Pan fotograf je nejen profesionál, ale navíc je moc milý a neuvěřitelně kreativní! Rozhodně doporučuju – je to záruka skvělé zkušenosti a originálního výsledku!

Kateřina Slavíčková
studentka

Pro mě je to nejlepší fotograf, který dělá skvělou tvorbu a umí z nemožného vykouzlit cokoliv. Jsem moc spokojená. Při tvorbě reklamy byla sranda, moc jsem si to užila. Za mě top!

Jana Kollárová

Velmi kreativní, nevšední out-of the box nápady a cit pro detail. Navíc neuvěřitelná pracovní morálka – fotky byly hotové (upravené) vždy stejný nebo hned následující den. Z mých zkušeností zatím nejlepší spolupráce s fotografem vůbec.

Juliana Šťastná