Ing. Jiří Vejvoda

specialista na Facebook a Instagram reklamu

Status: k vašim službám Působnost: celý svět; osobně hlavně Ústecký kraj a Praha

Víte, že díky perfektně nastaveným reklamním kampaním na Facebooku a Instagramu dokážete znásobit své zisky, přilákat nové zákazníky a zviditelnit svůj brand?

V on-line marketingu působím od roku 2018 a díky svým zkušenostem pomůžu i vám splnit vaše cíle skrze reklamu na Facebooku a Instagramu. Zvýším vám zisky, překontroluji vaše stávající kampaně a upravím je tak, aby přinášely ovoce.

Opravdovou sílu sociálních sítí jsem poznal na vlastní kůži při propagaci vlastní indonéské firmy Kids Kingdom Bali, kterou jsem po pár letech úspěšně prodal.

  • Správa Facebook a Instagram reklam – Připravím komplexní strategii, texty a kreativu pro vaše Facebook/Instagram kampaně, abyste dosáhli požadovaných výsledků. A je jedno, jestli potřebujete posílit brand, zlepšit prodeje, přilákat zákazníky do prodejny nebo na vaši akci. Nejčastěji pomáhám velkým i malým e-shopům k vyšším ziskům.
  • Audit reklamních kampaní – Zjistím příčiny, proč vaše kampaně a sociální sítě nefungují tak, jak by měly. Přinesu nové nápady a navrhnu efektivní řešení, aby kampaně běžely na plný výkon. Vše si i nadále budete moci spravovat sami. Jednoduše vám ukážu jak.
  • Individuální konzultace – Nevíte si s Facebookem či Instagramem rady? Zavolejte mi a domluvíme se na konzultaci, při které do detailu probereme váš problém a najdeme řešení.

Moje mnohaleté praktické zkušenosti v mezinárodním byznyse jsem si doplnil studiem oboru Mezinárodní obchod na Metropolitní univerzitě Praha. Kromě české klientely spolupracuji i se zahraničními zákazníky.

Vybrané reference: Ságl production, Priessnitz léčebné lázně, Univerzita T. Bati ve Zlíně, Ověřeno rodiči, Schwan Cosmetics, Zrníčko, Yoga Point, APUA, Terapie v přírodě, SZ foto.

Ing. Jiří Vejvoda
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Jiří Vejvoda
Ludvíkovice 283 (Ústecký kraj)
407 13
Mobil:725 207 344
Email:me@jirkavejvoda.cz
Web:jirkavejvoda.cz
Facebook:vejvodaj
LinkedIn:jirivejvoda
IČ:69409854 (plátce DPH)
DIČ:CZ7807202370

Doporučení
z první ruky

Pana Vejvodu jsem oslovila na základě jeho webových stránek. Hledala jsem někoho, kdo by mi pomohl s propagací mých služeb na FB (jógové studio na malém městě). Spolupracujeme už téměř čtvrt roku a se spoluprací jsem spokojená. Do té doby jsem s tímto způsobem propagace v podstatě neměla zkušenosti. Koronakrize způsobila masivní odliv klientely. Abych mohla v podnikání pokračovat, nabízím nový typ služby (kurzy) a rozhodla jsem se pro propagaci na sítích. Ve spolupráci s p. Vejvodou se mi daří propagovat služby velmi efektivně.

Lucie Vlčková

jóga Turnov