Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jiří Vejvoda > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jiří Vejvoda — specialista na Facebook a Instagram reklamu

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Jiří Vejvoda:
Díky profesionálnímu přístupu, otevřenosti, trpělivosti a 100% nasazení pana Vejvody dopadla naše náborová Facebook kampaň na výbornou. Těšíme se na další spolupráci!

Karel Čáslava

Schwan Cosmetics CR
Pan Vejvoda se mnou prošel tu nejobtížnější část každého projektu – a sice úplný začátek. To znamená: návrhy + otestovávání různých prodejních strategií napříč platformami + trpělivé hledání té pravé cesty. Oceňuji jeho erudici a operativnost.

Aleš Mertlík

PH Galleries
info@phgalleries.com
Se spoluprací jsme spokojeni, pan Vejvoda je profesionál, který se ve svém oboru orientuje a vždy nám vysvětlil co dělá, za jakým účelem apod. Pomohl nám vyřešit i nečekané technické problémy, které se zprvu zdály jako velmi těžko řešitelné. Toho si velmi ceníme, jelikož sami bychom tyto potíže vyřešit pravděpodobně nezvládli. Komunikace je výborná, odezva velmi rychlá, práce přehledná s úspěšnými výsledky. Jsou vidět zkušenosti v oboru. Spolupráci určitě doporučujeme.

Radka Vitásková

www.priessnitz.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS