Doporučení z první ruky

Ing. Jiří Vejvoda — specialista na Facebook a Instagram reklamu


Zobrazuji všech 8 doporučení

Neuvěřitelný zážitek v dnešní době. To takhle pár hodin před velkou sérií koncertů zjistíte, že máte ne svou vinou zablokovaný Facebook a potřebujete propagovat a informovat diváky na sociálních sítích. Všichni dosažitelní ajťáci, se kterými doposud spolupracujete, si s problémem neví v krátkém čase rady. Zkusíte Google, zavoláte náhodně nějakému panu Vejvodovi a doufáte… pak se stal zázrak! Jirka Vejvoda vám ochotně ve všem pomůže, problémy vyřeší, sociální sítě zracionalizuje a to vše za velmi solidní ceny. Kdybych osobně nezažil, neuvěřím. Dneska mají všichni na vše dost času a ve všem vidí problém. Vlastně všichni ne. Díky pane Jirko Vejvodo.

Tomáš Ságl
producent
www.sagl.cz info@sagl.cz 777 338 338

Díky profesionálnímu přístupu, otevřenosti, trpělivosti a 100% nasazení pana Vejvody dopadla naše náborová Facebook kampaň na výbornou. Těšíme se na další spolupráci!

Karel Čáslava
Schwan Cosmetics CR

Pan Vejvoda se mnou prošel tu nejobtížnější část každého projektu – a sice úplný začátek. To znamená: návrhy + otestovávání různých prodejních strategií napříč platformami + trpělivé hledání té pravé cesty. Oceňuji jeho erudici a operativnost.

Aleš Mertlík
PH Galleries
info@phgalleries.com

Se spoluprací jsme spokojeni, pan Vejvoda je profesionál, který se ve svém oboru orientuje a vždy nám vysvětlil co dělá, za jakým účelem apod. Pomohl nám vyřešit i nečekané technické problémy, které se zprvu zdály jako velmi těžko řešitelné. Toho si velmi ceníme, jelikož sami bychom tyto potíže vyřešit pravděpodobně nezvládli. Komunikace je výborná, odezva velmi rychlá, práce přehledná s úspěšnými výsledky. Jsou vidět zkušenosti v oboru. Spolupráci určitě doporučujeme.

Radka Vitásková
www.priessnitz.cz

Pana Vejvodu jsem oslovila na základě jeho webových stránek. Hledala jsem někoho, kdo by mi pomohl s propagací mých služeb na FB (jógové studio na malém městě). Spolupracujeme už téměř čtvrt roku a se spoluprací jsem spokojená. Do té doby jsem s tímto způsobem propagace v podstatě neměla zkušenosti. Koronakrize způsobila masivní odliv klientely. Abych mohla v podnikání pokračovat, nabízím nový typ služby (kurzy) a rozhodla jsem se pro propagaci na sítích. Ve spolupráci s p. Vejvodou se mi daří propagovat služby velmi efektivně.

Lucie Vlčková
jóga Turnov
www.jogaturnov.cz

Několik měsíců jsem se snažil své služby prezentovat sám, ale i přes mou dobrou technickou znalost jsem si uvědomil, že je potřeba mnoha zkušeností, aby bylo možné reklamy variovat, improvizovat dle reakcí publika, přicházet s nápady, které publikum osloví, všímat si a analyzovat, proč nejsou efektivní. Tohle jsem našel u Jirky. Moc se mi líbí, že přichází s nápady bez mého podnětu, vše pečlivě stále hlídá a optimalizuje. Můj typ terapeutických služeb byl náročnější na konkrétnost zacílení, bylo třeba změn v typech reklamy, ve způsobech prezentace až nakonec přicházely efektivní výsledky v růstu zájmu a příchozích klientů skrze reklamu. Velmi doporučuji, Jirka pracuje; výborná, rychlá a srozumitelná komunikace. Řekl bych, že dělá svou práci rád a tak se to nese příjemně celou spoluprací.

Pavel Polák
terapie v přírodě
www.pavelpolak.com pavelpolakk@seznam.cz 776 060 312

Pana Vejvodu jsme oslovili po workshopu k placené reklamě na Facebooku, který vedl, a který nás přesvědčil o tom, že není v našich silách zvládnout efektivní reklamu na FB sami – jak po stránce časové, tak i odborné. Spolupracujeme s ním druhým rokem při propagaci studijních programů na fakultě a jsme s jeho službami velmi spokojeni. Poradil nám se správným nastavením business managera z naší strany, což je prvním a důležitým předpokladem k realizaci efektivní a cílené reklamy. Placenou reklamu zadáváme už jen přes něj, protože ji dle mého názoru nelze dělat bez podpory ze strany odborníka. Pan Vejvoda je velmi ochotný, cokoliv jsme se potřebovali zeptat, nám ochotně vysvětlil a poradil. Velmi se zajímal o to, jak propagace u nás funguje, zjistil si veškeré informace, které jsou pro reklamu na FB při propagaci studijních oborů na fakultě důležité a doladil s IT technikem nastavení. Nastavil reklamní kampaň dle našich potřeb a požadavků a také finančních možností tak, aby byla cílená a úspěšná. Pravidelně nám zasílá analýzy a statistiky a upravuje nastavení v závislosti na úspěšnosti či neúspěšnosti reklamy. Na začátku spolupráce navrhnul a vytvořil novou a pro naše účely zajímavou a cílenou reklamní kampaň, která zabrala (atraktivní grafika a motiv pro cílovou věkovou skupinu 18+). Pravidelně s námi komunikuje, řešíme dopad reklamy, zajímá se o výsledky (počty přihlášek ke studiu) apod. Opravdu velká spokojenost, výborná komunikace, ochota, zájem… Je skutečně profesionál. Spolupráce, která přináší konkrétní výsledky ve formě počtu uchazečů o studium.

Renata Šilhánová
Fakulta humanitních studií
silhanova@utb.cz

Příjemná spolupráce s panem Vejvodou. Naučil mě hodně užitečným věcem a vždy byl ochotný se vším pomoct a poradit.

Yelyzaveta Arivanyuk
liza.arv@seznam.cz 792 777 649