Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jiří Vejvoda > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jiří Vejvoda — specialista na Facebook a Instagram reklamu

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Jiří Vejvoda:
Díky profesionálnímu přístupu, otevřenosti, trpělivosti a 100% nasazení pana Vejvody dopadla naše náborová Facebook kampaň na výbornou. Těšíme se na další spolupráci!

Karel Čáslava

Schwan Cosmetics CR
Pan Vejvoda se mnou prošel tu nejobtížnější část každého projektu – a sice úplný začátek. To znamená: návrhy + otestovávání různých prodejních strategií napříč platformami + trpělivé hledání té pravé cesty. Oceňuji jeho erudici a operativnost.

Aleš Mertlík

PH Galleries
info@phgalleries.com
Se spoluprací jsme spokojeni, pan Vejvoda je profesionál, který se ve svém oboru orientuje a vždy nám vysvětlil co dělá, za jakým účelem apod. Pomohl nám vyřešit i nečekané technické problémy, které se zprvu zdály jako velmi těžko řešitelné. Toho si velmi ceníme, jelikož sami bychom tyto potíže vyřešit pravděpodobně nezvládli. Komunikace je výborná, odezva velmi rychlá, práce přehledná s úspěšnými výsledky. Jsou vidět zkušenosti v oboru. Spolupráci určitě doporučujeme.

Radka Vitásková

www.priessnitz.cz
Neuvěřitelný zážitek v dnešní době. To takhle pár hodin před velkou sérií koncertů zjistíte, že máte ne svou vinou zablokovaný Facebook a potřebujete propagovat a informovat diváky na sociálních sítích. Všichni dosažitelní ajťáci, se kterými doposud spolupracujete, si s problémem neví v krátkém čase rady. Zkusíte Google, zavoláte náhodně nějakému panu Vejvodovi a doufáte… pak se stal zázrak! Jirka Vejvoda vám ochotně ve všem pomůže, problémy vyřeší, sociální sítě zracionalizuje a to vše za velmi solidní ceny. Kdybych osobně nezažil, neuvěřím. Dneska mají všichni na vše dost času a ve všem vidí problém. Vlastně všichni ne. Díky pane Jirko Vejvodo.

Tomáš Ságl

producent
www.sagl.cz ~ info@sagl.cz ~ 777 338 338
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS