Doporučení z první ruky

Jiří Vobiš — IT analytik a průvodce změnou


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Pan Jiří Vobiš je především spolehlivý a poctivý člověk. Popis jeho činnosti vyjádřením „IT analytik a průvodce změnou“, zvláště v té první části IT analytik, by nepopisoval celou škálu jeho dovedností, tak jak bývají znalosti lidí pod označením IT veřejností chápány. Nestagnuje. Nečeká až problém vyvstane, ale snaží se předvídat, dopředu se na něj připravit. Konzultace s ním jsou perspektivní a přináší prospěch. Krátce a stručně řečeno: „Jsme rádi, že máme v kolektivu odborně zdatného člověka, který nás nejenom v otázkách využití hardware a software posouvá dál.“ Přínosem je pro nás také jeho kreativita, přístup k vytváření marketingových obrazů firmy s možností konzultovat další příbuzná témata.

Peter Hrubý
jednatel Fimex spol.s.r.o.
www.fimex.cz hruby@fimex.cz 602 337 974
Jiří George Konečný

S Jirkou jsem pracoval více než rok na projektech týkajících se „Skautingu pro školy“. Od prvního dne se mi líbila jeho schopnost kombinovat pragmatický pohled (s přehledným systémem vedení projektových rozpočtů) s důrazem na týmovou soudržnost, snahu o společné naladění se. Vždy mě bavily metafory, ve kterých Jirka jednoduše vyjadřuje složité souvislosti. Velmi také oceňuji jeho osobní zodpovědnost, upřímnost a poctivost. No, prostě je na něm poznat, že je skaut s manažerskými ambicemi. Děkuji za spolupráci.

Jiří George Konečný
společenský a sportovní moderátor, facilitátor

S Jirkou jsem nějakou dobu pracoval v týmu. Musím říct, že ačkoliv u nás byl nováček, tak sebou přinesl hodně zajímavých zkušeností a ukázal mi nové úhly pohledu. Je málo lidí, které otevřeně chválím za přístup a ještě méně za odbornost. Jirka je jeden z mála, na které se vztahují pochvaly obě. Jsem si jist, že na Jirku se můžete spolehnout ať už se na něj obrátíte s drobností nebo s kompletním projektem na klíč. Kdyby písemné doporučení nestačilo, neváhejte se na mě obrátit. Rád podám svědectví i osobně.

Vladimír Bárta
vladimir@bartovi.com 721 984 350

S Jiřím jsem spolupracovala na projektu OPVVV od MŠMT. Jeho přístup k řízení projektu byl maximálně profesionální, flexibilní a zodpovědný. Oceňuji na něm jeho přístup v komunikaci s donorem projektu, ale i jednotlivými partnery, která byla často nad rámec jeho povinností. Dále se mi líbí jeho proaktivní někdy inovativní přístup a zapojování moderních technologií do řízení a správy projektu. Jiří stojí pevně na nohou a ctí své hodnoty.

Markéta Olišarová
Junák - český skaut, z.s.