Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří Vobiš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jiří Vobiš — IT analytik a průvodce změnou

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Jiří Vobiš:
Pan Jiří Vobiš je především spolehlivý a poctivý člověk. Popis jeho činnosti vyjádřením „IT analytik a průvodce změnou“, zvláště v té první části IT analytik, by nepopisoval celou škálu jeho dovedností, tak jak bývají znalosti lidí pod označením IT veřejností chápány. Nestagnuje. Nečeká až problém vyvstane, ale snaží se předvídat, dopředu se na něj připravit. Konzultace s ním jsou perspektivní a přináší prospěch. Krátce a stručně řečeno: „Jsme rádi, že máme v kolektivu odborně zdatného člověka, který nás nejenom v otázkách využití hardware a software posouvá dál.“ Přínosem je pro nás také jeho kreativita, přístup k vytváření marketingových obrazů firmy s možností konzultovat další příbuzná témata.

Peter Hrubý

jednatel Fimex spol.s.r.o.
www.fimex.cz ~ hruby@fimex.cz ~ 602 337 974
Jiří George Konečný
S Jirkou jsem pracoval více než rok na projektech týkajících se „Skautingu pro školy“. Od prvního dne se mi líbila jeho schopnost kombinovat pragmatický pohled (s přehledným systémem vedení projektových rozpočtů) s důrazem na týmovou soudržnost, snahu o společné naladění se. Vždy mě bavily metafory, ve kterých Jirka jednoduše vyjadřuje složité souvislosti. Velmi také oceňuji jeho osobní zodpovědnost, upřímnost a poctivost. No, prostě je na něm poznat, že je skaut s manažerskými ambicemi. Děkuji za spolupráci.

Jiří George Konečný

společenský a sportovní moderátor, facilitátor
S Jirkou jsem nějakou dobu pracoval v týmu. Musím říct, že ačkoliv u nás byl nováček, tak sebou přinesl hodně zajímavých zkušeností a ukázal mi nové úhly pohledu. Je málo lidí, které otevřeně chválím za přístup a ještě méně za odbornost. Jirka je jeden z mála, na které se vztahují pochvaly obě. Jsem si jist, že na Jirku se můžete spolehnout ať už se na něj obrátíte s drobností nebo s kompletním projektem na klíč. Kdyby písemné doporučení nestačilo, neváhejte se na mě obrátit. Rád podám svěděctví i osobně.

Vladimír Bárta

vladimir@bartovi.com ~ 721 984 350
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS