Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří Wolf

Jiří Wolf

PPC konzultant a online marketér

Jiří Wolf
Jiří Wolf - logo

Chcete vydělávat na internetu? Jsem PPC konzultant a marketér a pomáhám živnostníkům, malým a středně velkým firmám uspět v online prostředí. Mé strategie fungují i u velmi konkurenčních oborů a klientům měsíčně generují milionové obraty.

 • PPC marketing – ziskové PPC kampaně ve vyhledávací i obsahové síti Google a Seznamu včetně dynamického remarketingu. Reklamu zobrazím přesně zacílenému publiku s vysokou šancí na dokončení obchodu.
 • Správa zbožových srovnávačů – optimalizace reklam ve zbožových srovnávačích Heuréka.cz, Google shopping a Zboží.cz.
 • Marketingové strategie – na základě analýzy současného stavu vypracuji detailní marketingový plán a navržené změny pomohu převést do praxe.

Rád převezmu celý váš projekt a postarám se o komplexní online marketing dle vašeho přání.

V oboru se pohybuji více jak 7 let. Jsem certifikovaným partnerem Google a Shoptetu a za kvalitu práce ručím svým jménem. S více jak 60 % mých klientů spolupracujeme déle než rok. V rámci PPC kampaní jim měsíčně proinvestuji statisícové částky, které generují obraty v řádech milionů. Pokud vás zajímá, jak jsou klienti spokojení, prohlédněte si mé reference.

Certifikáty a ověření:

Google partnerOvěření SklikShoptet partnerCertifikace Google Ads (Adwords)Certifikace Google Ads (Adwords)
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Mé služby

Jaké výsledky můžete od spolupráce se mnou očekávat?

 • Zvýšený počet objednávek – správně zvolenou marketingovou strategií a vhodným nastavením reklam přivedu na váš web či e-shop nové zákazníky, ze kterých společnými silami uděláme zákazníky stálé.
 • Zvýšení konverzního poměru – snížím cenu za kliknutí a lépe oslovím vaše potencionální klienty.
 • Detailní monitoring chování reklamy – zjistím, které druhy kampaní vám opravdu přinášejí zisk. Žádné zkoušení slepých uliček, ale správně zvolené marketingové kampaně, které prodávají.

Orientační ceník

I kvalitní práci lze dělat za rozumnou cenu.

 • Malá kampaň
  • 2.000 Kč/měsíc
  • Kampaň zaměřená na jednu určitou činnost, vedená na jedné až dvou platformách, například Google a Seznam.
 • Střední kampaň
  • 5.000 Kč/měsíc
  • Rozsáhlejší marketingové kampaně, kdy oslovujeme potencionální klienty/zákazníky s širší nabídkou produktů/služeb, ale jen na jedné až dvou platformách, například Google a Seznam.
 • Velká kampaň
  • 10.000 Kč/měsíc
  • Velmi rozsáhlé marketingové kampaně, kdy propagujeme širokou nabídku zboží/služeb na více platformách současně, například Google, Seznam, Facebook, Heuréka atd.

První měsíc může být cena mírně vyšší, pokud se reklamy tvoří od úplného začátku.

Kontaktní informace

Jiří Wolf
Honzíkova 8
Praha 10
109 00
Mobil:604 251 780
Email:jirka.wolf@gmail.com
Web:jiwo.cz
Facebook:Facebook jiwocz
LinkedIn:LinkedIn jirka-wolf
WhatsApp:WhatsApp 420604251780
Skype:Skype jirka.wolf93
:06371906

Doporučení z první ruky

Bc. Petr Kohoutek (Vadlejch)
S pane Wolfem jsme se dohodli na úpravě nefungující PPC reklamy na Google, kterou jsem si nastavil svépomocí jako amatér. Velmi oceňuji rychlost a profesionalitu, ať už v reakci na poptávku, tak samotné realizace. V rámci služby jsem využil i hodinovou konzultaci přes Skype, kde jsme si ještě vysvětlili záležitosti sledování konverzí a budoucí úpravy kampaní, abych se o to mohl starat sám. Vím, že pokud se ztratím, mám se na koho obrátit. Věřím, že po zásahu pan Wolfa a budoucí kontrole budu dosahovat vyššího počtu konverzí za nižší cenu. Mohu jen doporučit.
lektor Microsoft Office

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS