Jiří Wolf

PPC konzultant a online marketér

Už přes 10 let pomáhám svým klientům se ziskovými PPC kampaněmi. Jsem PPC konzultant a marketér a pomáhám živnostníkům, malým a středně velkým firmám uspět v online prostředí. Mé PPC kampaně fungují i u velmi konkurenčních oborů a klientům měsíčně generují obraty v řádech desítek milionů korun.

 • PPC marketing – ziskové PPC kampaně, produktové, textové, bannerové i video reklamy na Google a Seznamu. Reklamu zobrazím přesně zacílenému publiku s vysokou šancí na dokončení obchodu.
 • Správa zbožových srovnávačů – optimalizace reklam ve zbožových srovnávačích Heuréka.cz, Google shopping a Zboží.cz.

Rád převezmu celý váš projekt a postarám se o komplexní online marketing dle vašeho přání.

V oboru se pohybuji více jak 10 let. Jsem certifikovaným partnerem Google a Shoptetu, získal jsem status ověřeného partnera Seznamu a za kvalitu práce ručím svým jménem. S více jak 75 % mých klientů spolupracujeme déle 3roky. Své klienty si nijak nevážu, spolupráce se mnou je vždy na jeden měsíc s tím, že ke konci měsíce spolupráce se domluvíme, zda-li máte či nemáte zájem ve spolupráci pokračovat. Pokud nemáte, nic dalšího neplatíte a spolupráci ukončíme. Přesto se mnou klienty zpravidla spolupracují roky.

V rámci PPC kampaní klientům měsíčně proinvestuji milionové částky, které generují obraty v řádech desítek milionů korun. Pokud vás zajímá, jak jsou klienti spokojení, prohlédněte si mé reference.

Jako certifikovaný Google Partner mohu novým inzerentům nabídnout bonusový kreditu od Google ve výši 8.500 Kč! Více se dočtete na stránce Promoakce v programu Google Partners.

Certifikáty a ověření

Google partner Ověření Sklik Shoptet partner Certifikát Google Ads Display Certifikát Google Ads Search
Zobrazit všech 15 náhledů

Mé služby

Jaké výsledky můžete od spolupráce se mnou očekávat?

 • Zvýšený počet objednávek – Správně zvolenou marketingovou strategií a efektivním nastavením PPC kampaní přivedu na váš web či e-shop nové zákazníky, ze kterých společnými silami uděláme zákazníky stálé.
 • Zobrazování reklamy na TOP pozicích – Efektivně nastavenou reklamou se zpravidla dokážeme dostat na TOP pozice vyhledávacích sítí s cenou za proklik nižší o desítky procent, oproti vaší konkurenci a tím nás přivedení nového zákazníka stojí výrazně méně peněz.
 • Detailní monitoring chování reklamy – Pravidelně vyhodnocuji, které druhy a části kampaní vám opravdu přinášejí zisk. Žádné zkoušení slepých uliček, ale správně zvolené marketingové kampaně, které prodávají a generují zisk.

Orientační ceník

I kvalitní práci lze dělat za rozumnou cenu.

 • Malá kampaň
  • 3.000 Kč/měsíc
  • Kampaň zaměřená na jednu určitou činnost, vedená na jedné až dvou platformách, například Google a Seznam.
 • Střední kampaň
  • 5.000 Kč/měsíc
  • Rozsáhlejší marketingové kampaně, kdy oslovujeme potencionální klienty/zákazníky s širší nabídkou produktů/služeb, ale jen na jedné až dvou platformách, například Google a Seznam.
 • Velká kampaň
  • 10.000 Kč/měsíc
  • Velmi rozsáhlé marketingové kampaně, kdy propagujeme širokou nabídku zboží/služeb na více platformách současně, například Google, Seznam, Facebook, Heuréka atd.

První měsíc může být cena mírně vyšší, pokud se reklamy tvoří od úplného začátku.

Jiří Wolf
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Jiří Wolf
Honzíkova 8
Praha 10
111 01
Mobil:604 251 780
Email:jirka.wolf@gmail.com
Web:jiwo.cz
Facebook:jiwocz
LinkedIn:jirka-wolf
WhatsApp:420604251780
Skype:jirka.wolf93

Doporučení
z první ruky

S pane Wolfem jsme se dohodli na úpravě nefungující PPC reklamy na Google, kterou jsem si nastavil svépomocí jako amatér. Velmi oceňuji rychlost a profesionalitu, ať už v reakci na poptávku, tak samotné realizace. V rámci služby jsem využil i hodinovou konzultaci přes Skype, kde jsme si ještě vysvětlili záležitosti sledování konverzí a budoucí úpravy kampaní, abych se o to mohl starat sám. Vím, že pokud se ztratím, mám se na koho obrátit. Věřím, že po zásahu pan Wolfa a budoucí kontrole budu dosahovat vyššího počtu konverzí za nižší cenu. Mohu jen doporučit.

Bc. Petr Kohoutek (Vadlejch)

lektor Microsoft Office